Maja Jędrzejewska

Psycholog

13 opinii +dodaj

Brak wolnych terminów do odwołania Specjalista Psychologii Klinicznej, Psychoterapeuta - praca pod superwizją od 2000 roku w zawodzie. Psychoterapia indywidualna, diagnoza neuropsychologiczna,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNO - PSYCHOTERAPEUTYCZNA

  Pani Maja jest znakomitym psychologiem. Trafiłam do Pani Mai po poltorarocznym leczeniu u innego psychologa, mój stan był fatalny, miałam dużą depresję. Pani Maja bardzo szybko postawiła mnie "na nogi " .Dzięki niej spojrzałam inaczej na moje problemy, stałam się silniejsza. Na nowo buduję relacje rodzinne. Moja terapia skończyła się około 3 miesięcy temu i wszystko układa się pomyślnie. Dziękuję Pani Maju.

 • W

  Mnie do Pani psycholog na badanie psychologiczne skierował mój psychiatra. Spotkałem się z ciepłym, życzliwym i profesjonalnym podejściem. Pani psycholog wszystko mi wyjaśniła. Ustaliliśmy jakie mam możliwości działania. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.

 • M

  Jestem obecnie w bardzo trudnej sytuacji małżeńskiej. Prawie się załamałem całą sytuacją i straciłem pewność siebie, czułem się winny wszystkiemu. Po kilku pierwszych wizytach moja wartość siebie wzrosła i zacząłem lepiej się czuć. Okazało się też , że za bardzo siebie winiłem bez powodu. Sama rozmowa sprawiała, że czułem się swobodniej. To nie było tylko głaskanie i pocieszenie, ale podkreślenie moich dobrych cech i początek pracy ze złymi. Na prawdę dzieki tym kilku rozmowom lepiej się czułem że sobą. Ale taka pomoc przyda mi się na pewno przed tym co mnie jeszcze czeka w małżeństwie i po tym.... Dziękuję Pani Maju :-)

 • S

  Niestety u mnie sprawa z Panią Mają nie wygląda najlepiej, a mianowicie byłem na ok 10 wizytach po których miałem otrzymać opis mojej osobowości i różne wyniki testów, niestety takowych nie otrzymałem. Na początku miały być na początku stycznia,, czekam do lutego... nic, wiec dzwonie, powiedziano mi ze będą za 2 tyg. po miesiącu dzwonie znów, i znów to samo za 2 tyg... obecnie czekam już całe 4 miesiące a Pani Maja nie wytłumaczyła mi skąd takie opóźnienie, no bo jak ma wytłumaczyć skoro nie odbiera telefonu już od dłuższego czasu. Straciłem tylko czas i pieniądze. Same fakty myślę ze opinia zbędna...

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pani Mai na razie jeden raz ale już umawiam się na następną wizytę. Wierzę, że mi pomoże. Potrafi słuchać.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie oceniam lekarza bardzo dobrze. Mimo oporów dziecka, nawiązała z nim kontakt i syn wyszedł ze spotkania zadowolony i chce ponownie się spotkać.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  psycholog z powołania, wiedza poparta doświadczeniem, fantastyczne podejście do człowieka, empatia, serdeczność, ciepło. Bardzo polecam Panią Maję.

 • L

  Można byłoby pisać dużo, ale kto czyta długie komentaże. Spotkałem na swojej drodze wielu "fachowców". Jednak Pani Maja Jędrzejewska wykracza poza wszelkie ramy. Głęboka wiedza, olbrzymie zaangażowanie w to co robi. PRAWDZIWE zainteresowanie pacjentem ! Tylko dzięki Pani Maji świat zaczął wyglądać inaczej - po prostu przyjaźnie. Dziękuję.

 • R

  Pani Maja Jędrzejewska to wyjątkowy psycholog, który potrafi pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach. Na swojej drodze do "normalności" spotkałam kilku psychologów i mam porównanie. Pani Maja zostawia ich daleko w tyle i jako jedyna potrafiła mi pomóc. Nie mówiła pięknych słów, nie głaskała po głowie, wymagała...milczała...słuchała...mówiła - wszystko w odpowiedniej dawce ale to przynosiło niespodziewane efekty. Dziś jestem innym człowiekiem... szczęśliwym człowiekiem. Rozstałam się z przeszłością, brakiem wiary w siebie, w lepsze jutro, strachem przed odrzuceniem, poczuciem winy, negatywnym myśleniem o sobie i nie jestem już perfekcyjnym pracoholikiem...mogłabym wymieniać i wymieniać pozytywne przemiany jakie dzięki Pani Mai zaszły w mojej osobie i pewnie dnia by mi zabrakło:). Wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy gorąco polecam Panią Maję Jędrzejewską. Nie znam lepszego lekarza. Renata

 • G

  Bardzo dobry lekarz, to mało powiedziane!!! Ta Pani zasłużyła już dawno na Profesora psychologi.Subtelna , zarażająca swym spokojem i niosąca pomoc przekazując wiedzę, którą nie tylko posiadła ,ale ma w sobie.Widząc moje heroiczne pchanie się po pomoc,podała rękę walcząc o przyjęcie mnie w poczet tych , którym w miejscu gdzie byłam nie bardo chciano pomóc.Tylko ona potrafi widzieć nie pytając, leczyć łagodząc ból,powodować że nie możliwe staje się realne.Gdyby inni potrafili tak żyć, z ręką wyciągniętą do innych........ Dziękuję za wielkie serce, cierpliwość i profesjonalizm.Potrafi tak wiele,wiedząc czego oczekują pacjenci.Umiała pogodzić mnie z przeszłością, nauczyła wybaczać i natchnęła, mnie wiarą w lepsze jutro.Ale dobrze wiedzieć że nie koniec na tym że składało się wizyty u Pani doktor i skoro pomogła to koniec jej ciepłych słów, bo to co umiem już! pielęgnować będę za każdym razem gdy będę ćwiczyć relaksację.Kochana Pani Doktor, byłam nie do przerobienia,dzięki Pani żyję bez bólu i nadmiernych emocji negatywnych.Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecając Panią innym potrzebującym

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Brak wolnych terminów do odwołania

  Specjalista Psychologii Klinicznej, Psychoterapeuta - praca pod superwizją od 2000 roku w zawodzie.
  Psychoterapia indywidualna, diagnoza neuropsychologiczna, przeprowadzający konsultacje psychologiczne i diagnozy psychologiczne (intelekt , osobowość ).

  Pełny zakres psychologii klinicznej i psychoterapii. Współpraca ze specjalistami terapii uzależnień.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia