lek. wet.

Magdalena Dziubdziela-Lipiec

Weterynarz

20 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, która od 2012. roku pomaga psom, kotom oraz innym zwierzakom wymagającym opieki. Pasja ta towarzyszyła jej od dziecka, co było wyrazem… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, która od 2012. roku pomaga psom, kotom oraz innym zwierzakom wymagającym opieki. Pasja ta towarzyszyła jej od dziecka, co było wyrazem posiadania sporego stada zwierząt z myszą o wdzięcznym imieniu Azor na czele. Każda dziedzina weterynarii to dla niej ciekawa przygoda, a najlepiej rozumie się z neurologią,dermatologią i diagnostyką obrazową. Prywatnie szczęśliwa mama, żona oraz opiekunka dwóch zuchwałych kotów Goldi i Tito.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Lublin, 2012)
 • Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie (Chorzów, 2006)

Publikacje

 • Wybrane zaburzenia okresu poporodowego u suk. (Magazyn Weterynaryjny, 2013)
 • Testicular disorder of sexual development in four cats with a male karyotype( 38,XY;SRY-positive) (Animal Reproduction Science, 2014)

Nagrody i wyróżnienia

 • "Wpływ elektronicznej obróbki sygnału EKG na jego interpretację", wyróżnienie na I Sympozjum Naukowym Elektryków i Informatyków
 • "Ocena możliwości wykorzystania systemu VeinViewer w praktyce weterynaryjnej", wyróżnienie na II Sympozjum Elektryków i Informatyków

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: badania internistyczne zwierząt

  Nasza pierwsze wizyta była bardzo miła, co dla mnie ważne na czas (dzięki zarezerwowaniu wizyty poprzez portal znany lekarz). Piesek pomimo przejść jakie ma za sobą czuł się swobodnie i zaufał Pani Magdalenie.
  Z pewnością się jeszcze pojawimy.

 • I
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"

  Do doktor Magdy Dziubdziela-Lipiec trafiłam ze swom chorym psem rok temu. Wcześniej przez parę miesięcy szukałam pomocy u innych weterynarzy. Niestety stawiali oni złe diagnozy przez co stan zdrowia mojego psa się pogarszał i ostatecznie rozłożyli ręce nie wiedząc co mu dolega. Drogą mailową skontaktowałam się z Panią Magdą opisując objawy i dotychczasowe leczenie. Następnego dnia trafiliśmy do przychodni "Przystań" i ogrom wiedzy, podejście do zwierząt i osobiste zaangażowanie Pani Doktor zrobiło na nas ogromne wrażenie. Pani Magda jest pierwszym lekarzem weterynarii, któremu mój Niko zaufał i pozwala na przeprowadzanie wszelkich badań. Zmiana diety i rozpoczęcia leczenia dzięki trafnej diagnozie przyniosły natychmiastowe efekty. Skończyły się krwawe wymioty i bolesne skurcze żołądka u mojego psa. Niko choruje na IBD (nieswoiste zapalenie jelit). Jesteśmy cały czas pod stałą kontrolą i opieką Pani Magdy o każdej porze dnia i nocy. Przychodnię "Przystań" polecam każdemu właścicielowi zwierzaka, bo z pewnością otrzyma tam bardzo profesjonalną pomoc. Jeżeli chodzi o zdrowie zwierzęcia nie ważna jest odległość, którą trzeba pokonać do przychodni "Przystań". Życia ukochanego zwierzaka nie należy przeliczać na kilometry. Pani Magda podarowała naszemu Niko drugie życie za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni i trudno to opisać słowami. Dziękujemy, że zawsze możemy liczyć na jej pomoc i niesamowitą wiedzę.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wszystko wytłumaczyła, przedstawiła cały proces leczenia i odpowiedziała na wszystkie moje pytania

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: badania internistyczne zwierząt

  Podczas jednej wizyty udało się Pani doktor zdiagnozować problem, z którym nie radzili sobie inni weterynarze przez 3 lata. Dzięki temu naszego pieska już nic nie boli :) Dziękujemy :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: badania internistyczne zwierząt

  Dopiero zaczynamy "przygodę" z Panią Doktor, ale juz po pierwszej wizycie wiem, ze wrócę tam z moją sunią. Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompetentna i z powołaniem do tego co robi. Trafiłam do tej Lecznicy dzięki opiniom jakie przeczytalam i bardzo się cieszę, ze tak się stało. Polecam.

 • W
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: szczepienie

  Byliśmy z naszą białą kulką pierwszy raz na szczepieniu u Pani weterynarz. Przemiła Pani psinka również zadowolona a i po szczepieniu wszystko ok. Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: ściąganie szwów

  Polecam w 100%. Pani Magda jest życzliwa, delikatna dla zwierzaka. Zawsze odpowiada na nurtujące nas pytania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: badania internistyczne zwierząt

  Pani doktor od kilku miesięcy podjęła niemałe wyzwanie,jakim jest opieka nad moją hodowlą :-)
  Na razie zajmuje się ( okupionym Jej cierpieniem ,za co serdecznie Pikul przeprasza :)) rozrodem :-)
  Obyśmy nie mieli poważniejszych chorób.
  Ale gdy się przytrafią,wiem już gdzie szukać profesjonalnej pomocy :)
  Dziękuję :-)

  lek. wet. Magdalena Dziubdziela-Lipiec2017-10-10

  Wszystkie nasze wysiłki nie poszły na marne- wesoła gromadka się powiększy:) Pozdrawiam i dziękuję:)

 • Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: konsultacja

  Kupiłam suczkę boksera w czwartym dniu suczka zaczęła chorować .Pani doktor od razu wyznała się na chorobie, szybka interwencja , wysłanie materiału do badania pozwoliły na szybkie leczenie.Bardzo profesjonalne podejście, duża wiedza, poświęcony czas dla psiaka bez względu na godziny i dni tygodnia , pomoc i leczenie w dni świąteczne ,polecam panią doktor i bardzo ale to bardzo dziękuję:):)

  lek. wet. Magdalena Dziubdziela-Lipiec2017-09-05

  To była nasza wspólna praca. Dziękuję za zaufanie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: USG zwierząt

  Pięć gwiazdek to za mało, aby móc ocenić prawdziwie wielkie serce Pani doktor Magdy. Nasz 11-letni pies Rocky rasy husky, był w krytycznym stanie zdrowia, nie dawano mu żadnych szans... .Do przychodni weterynaryjnej Pani Magdy trafiliśmy przez przypadek, co okazało się wielkim szczęściem, bo tam to właśnie otrzymał nadzieję na życie. Droga jego leczenia była długa i żmudna, ale udało się - to wręcz niewiarygodne:))).
  Nowoczesne wyposażenie, jakim dysponuje Pani doktor w lecznicy, pozwala na dokładną diagnostykę stanu zdrowia, a fachowa opieka na efektywne leczenie. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się trafić do lekarza z prawdziwego powołania Nasza wdzięczność nie zna granic nie tylko za uratowanie mu życia, ale za troskę,podejście skrupulatność, kompetencje, zaangażowanie i za to wszystko serdecznie dziękujemy. Wszystkim tym, którzy kochają swoje zwierzęta z pełną świadomością polecamy nieocenioną Panią doktor Magdę.

  lek. wet. Magdalena Dziubdziela-Lipiec2017-09-05

  Przypadek Rocky'ego był wyjątkowy i jednocześnie bardzo trudny. Cieszę się, że udało nam się pomóc pieskowi. Długie leczenie i Państwa zaangażowanie zaowocowały:)