lek. wet.

Magdalena Dziubdziela-Lipiec

Weterynarz

23 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, która od 2012. roku pomaga psom, kotom oraz innym zwierzakom wymagającym opieki. Pasja ta towarzyszyła jej od dziecka, co było wyrazem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie u weterynarza. Jest to nasza druga wizyta. Psiaczek nie był zestresowany, pani doktor ma bardzo dobre podejście do zwierząt. Wybieram się znów, aby kontynuować dalsze leczenie. Polecam ten gabinet i Panią weterynarz

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pani Magdy drugi raz ale pierwszy raz ze swoim kociakiem. Mam trochę daleko, bo 60 km ale wiem na pewno, że jeżeli będę potrzebowała pomocy, to tam wrócę. Bardzo profesjonalne podejście, skrupulatność, duża wiedza, dużo czasu poświęconego dla zwierzaka, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Pani Magda to prawdziwy lekarz z powołania. Polecam bardzo, bardzo.

 • R
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: stan ogólny psa

  Młoda osoba ,która w sposób rzetelny i empatyczny podchodzi do pacjentów.Możemy ocenić że jest to wysoki poziom wiedzy fachowej i zaangażowania w wykonywany zawód,który również jest powołaniem i przynosi rezultaty .Pani Magdalena ratuje nam pieska o wadze 1,2kg i wieku 16 lat.Pies prowadzony i leczony był w innym mieście.Ilość leków jaką przyjmował przy jego wadze wykończyłaby konia. Pies nie do końca był dobrze zdiagnozowany.Pies żyje ma się dobrze pomimo swego wieku przeliczanego na 100 lat.Zwierzęta są obecne w naszym życiu od 25 lat i mamy bogate doświadczenie z lekarzami weterynarii.I zgodnie z naszym doświadczeniem gorąco polecamy korzystanie z usług Pani doktor Małgorzaty Dziubdzieli Lipiec.Robert i Lidia Baran

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: badania internistyczne zwierząt

  Nasza pierwsze wizyta była bardzo miła, co dla mnie ważne na czas (dzięki zarezerwowaniu wizyty poprzez portal znany lekarz). Piesek pomimo przejść jakie ma za sobą czuł się swobodnie i zaufał Pani Magdalenie.
  Z pewnością się jeszcze pojawimy.

 • I
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"

  Do doktor Magdy Dziubdziela-Lipiec trafiłam ze swom chorym psem rok temu. Wcześniej przez parę miesięcy szukałam pomocy u innych weterynarzy. Niestety stawiali oni złe diagnozy przez co stan zdrowia mojego psa się pogarszał i ostatecznie rozłożyli ręce nie wiedząc co mu dolega. Drogą mailową skontaktowałam się z Panią Magdą opisując objawy i dotychczasowe leczenie. Następnego dnia trafiliśmy do przychodni "Przystań" i ogrom wiedzy, podejście do zwierząt i osobiste zaangażowanie Pani Doktor zrobiło na nas ogromne wrażenie. Pani Magda jest pierwszym lekarzem weterynarii, któremu mój Niko zaufał i pozwala na przeprowadzanie wszelkich badań. Zmiana diety i rozpoczęcia leczenia dzięki trafnej diagnozie przyniosły natychmiastowe efekty. Skończyły się krwawe wymioty i bolesne skurcze żołądka u mojego psa. Niko choruje na IBD (nieswoiste zapalenie jelit). Jesteśmy cały czas pod stałą kontrolą i opieką Pani Magdy o każdej porze dnia i nocy. Przychodnię "Przystań" polecam każdemu właścicielowi zwierzaka, bo z pewnością otrzyma tam bardzo profesjonalną pomoc. Jeżeli chodzi o zdrowie zwierzęcia nie ważna jest odległość, którą trzeba pokonać do przychodni "Przystań". Życia ukochanego zwierzaka nie należy przeliczać na kilometry. Pani Magda podarowała naszemu Niko drugie życie za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni i trudno to opisać słowami. Dziękujemy, że zawsze możemy liczyć na jej pomoc i niesamowitą wiedzę.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wszystko wytłumaczyła, przedstawiła cały proces leczenia i odpowiedziała na wszystkie moje pytania

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: badania internistyczne zwierząt

  Podczas jednej wizyty udało się Pani doktor zdiagnozować problem, z którym nie radzili sobie inni weterynarze przez 3 lata. Dzięki temu naszego pieska już nic nie boli :) Dziękujemy :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: badania internistyczne zwierząt

  Dopiero zaczynamy "przygodę" z Panią Doktor, ale juz po pierwszej wizycie wiem, ze wrócę tam z moją sunią. Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompetentna i z powołaniem do tego co robi. Trafiłam do tej Lecznicy dzięki opiniom jakie przeczytalam i bardzo się cieszę, ze tak się stało. Polecam.

 • W
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: szczepienie

  Byliśmy z naszą białą kulką pierwszy raz na szczepieniu u Pani weterynarz. Przemiła Pani psinka również zadowolona a i po szczepieniu wszystko ok. Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna "Przystań"Usługa: ściąganie szwów

  Polecam w 100%. Pani Magda jest życzliwa, delikatna dla zwierzaka. Zawsze odpowiada na nurtujące nas pytania.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, która od 2012. roku pomaga psom, kotom oraz innym zwierzakom wymagającym opieki. Pasja ta towarzyszyła jej od dziecka, co było wyrazem posiadania sporego stada zwierząt z myszą o wdzięcznym imieniu Azor na czele. Każda dziedzina weterynarii to dla niej ciekawa przygoda, a najlepiej rozumie się z neurologią,dermatologią i diagnostyką obrazową. Prywatnie szczęśliwa mama, żona oraz opiekunka dwóch zuchwałych kotów Goldi i Tito.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Lublin, 2012)
 • Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie (Chorzów, 2006)

Publikacje

 • Wybrane zaburzenia okresu poporodowego u suk. (Magazyn Weterynaryjny, 2013)
 • Testicular disorder of sexual development in four cats with a male karyotype( 38,XY;SRY-positive) (Animal Reproduction Science, 2014)

Nagrody i wyróżnienia

 • "Wpływ elektronicznej obróbki sygnału EKG na jego interpretację", wyróżnienie na I Sympozjum Naukowym Elektryków i Informatyków
 • "Ocena możliwości wykorzystania systemu VeinViewer w praktyce weterynaryjnej", wyróżnienie na II Sympozjum Elektryków i Informatyków