lek. dent.

Maciej Okła

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg szczękowy

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
456 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2009. Odbywa specjalizację w trybie rezydenckim z Chirurgii Szczękowo - Twarzowej na Oddziale Klinicznym w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Pojawiłem się u doktora Macieja po kilku miesiącach chodzenia z przetoką zatokowo-szczękową powstałą po ekstrakcji zęba przez moją dentystkę, która twierdziła, że wszystko się samo magicznie zarośnie :)
  Doktor Okła po badaniu skierował mnie od razu do szpitala i w tej chwili jestem już po zabiegu.

  Nie często spotyka się takie zainteresowanie, zaangażowanie i pomoc dla pacjenta ze strony lekarza jakich ja doświadczyłem ze strony doktora Okły. Mogę tylko gorąco polecić wizyty u doktora.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Bardzo profesjonalny stomatolog, a przy okazji bardzo życzliwy i spokojny człowiek. Dokładny fachowiec który się zna na rzeczy. Naprawde Polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor Okła to wybitny specjalista i Człowiek. Jego indywidualne podejście do pacjenta to wzorcowy przykład uważności i empatii. Od strony technicznej - Jego praca to perfekcyjna wypadkowa nieprzeciętnej wiedzy i zdolności manualnych.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Prawdziwy fachowiec. Błyskawicznie zdiagnozował i rozwiązał problem drobnym zabiegiem co nie udało się innemu specjaliście.

 • S

  Najlepszy specjalista jakiego poznałem !!! Super podejście do pacjenta.... i ten jego spokój....
  Jestem nerwicowcem, a mimo to atmosfera była taka, że po chwili się uspokoiłem !!!
  Zero bólu !!! nawet podczas znieczulania !!!
  Wszyscy obstawiali, że skończy się chirurgicznie, a tu bezbolesne usuwanie pozostałości - korzeni....
  Super zadowolony.... nigdy więcej nie pójdę do nikogo innego !!!

 • Z

  Bezboleśnie i profesjonalnie! Najlepszy chirurg dentysta u jakiego byłam, a mialam juz z wieloma do czynienia. Pelen profesjonalizm! polecam kazdemu !

 • M

  Najlepszy lekarz do wyrywania ósemek! kompletnie bezboleśnie, 100% profesjonalnie. Otrzymałam szczegółowe informacje jak będzie przebiegał zabieg i co robić dalej. Wróciłam do domu bez żadnej opuchlizny, bez bólu, zupełnie jakby nic się nie wydarzyło. Polecam!

 • Nie byłem nigdy bardziej profesjonalnie obsłużony jak u dr Okły. Zero bólu i stresu. Byłem bardzo zadowolony z obsługi tego lekarza i polecam wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga

 • K

  Super podejście do pacjenta. Sprawne i bez większego bólu usunięcie chirurgiczne ósemek. Profesjonalna i fachowa diagnoza, odpowiednia atmosfera oraz duża dokładność w wykonywaniu swojej pracy. Gorąco polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2009. Odbywa specjalizację w trybie rezydenckim z Chirurgii Szczękowo - Twarzowej na Oddziale Klinicznym w Szpitalu Klinicznym im.H.Święcickiego w Poznaniu przy ul. Przybyszewskiego 49. W gabinetach stomatologicznych zajmuje się chirurgią stomatologiczną.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - 2009r.