lek.

Krzysztof Sanakiewicz

Gastrolog

7 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wreszcie natrafiłam na lekarza godnego zaufania ! Już podczas pierwszej wizyty Pan Doktor wykrył moją chorobę i w przystępny, jasny spósb wytłumaczył na czym polega. Dodatkowo nalezy zaznaczyć,że Lekarz jest nadzwyczaj uprzejmy.Jestem zadowolona i myśle że jeszcze nie raz skorzystam z jego usług medycznych.Serdecznie polecam ! Z takim Lekarzem leczenie zdrowia to sama przyjemnosc:)

 • bardzo słaby

  Zmarnowany rok życia mojego dziecka, dieta bezglutenowa (na próbę) wprowadzona bez uzasadnienia w wynikach, uśpiła naszą czujność, zaniechaliśmy dalszej diagnostyki i w efekcie pogorszyliśmy stan dziecka. Właściwa choroba rozpoznana została po roku przez inny zespół lekarzy. Pan doktor nie konsultuje przypadków ze specjalistami innego rodzaju. A każde dziecko to jeden skomplikowany organizm, a nikt nie jest alfą i omegą!!! Radzę być czujnym!

 • bardzo dobry

  Moja opinia jak na pierwsza wizyte to jestem zadowolony. Miły życzliwy, wytłumaczył na czym polega moja dolegliwosc(USG jamy brzusznej). Polecił mi zrobić gastroskopie a nie tak jak pisza w negatywnych opiniach ze "tylko kasa". Nie zgadzam sie a wrecz przeciwnie POLECAM tego lekarza

 • bardzo słaby

  Moja negatywna opinia jest w pełni uzasadniona. Uważajcie na tego pana ponieważ powiem krótko: bardzo lubi pieniądze, zleca po kilka razy te same drogie badania u niego,od początku już wie, że należy te badania zlecić, zanim jeszcze pacjent wejdzie do gabinetu, a z jego twarzy da się odczytać jego własne niedoskonałości (choroba jakaś!?) Standardowo zleca gastroskopię i USG, później kolonoskopię...A ty pacjencie tylko płać! Mam nadzieję,że zdążę ostrzec kilka osób!

 • słaby

  To raczej nie jest człowiek lecz jego namiastka. Musi się dużo starać aby zarobić na swój lepszy wizerunek! Podejście przedmiotowe do pacjenta. Oczywiście wielki doktor nauk medycznych z niego, więc nie można zwracać uwagi na jego błędy. Szczerze odradzam. Wolałbym od razu zakład pogrzebowy - TANIEJ, SZYBCIEJ.

 • dobry

  Wspaniały czlowiek i lekarz. serdecznie polecam. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo słaby

  Lekarz bez wiedzy , bardzo nieprzyjemny , nie umi przyznać sie do błędu , brak zachowań ludzkich, jak i podejścia do pacjenta ! Nie polecam nikomu takiego lekarza !!!