Adres

Józefa Piłsudskiego 22A, Konin
ALFAMED Specjalistyczna Opieka Medyczna

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz


Konsultacja • 120 zł

Leczenie wrastającej płytki paznokciowej w znieczuleniu miejscowym ( cena obejmuje wizytę kwalifikacyjną , zabieg i wizytę kontrolną) • 300 zł

Wycięcie zmiany skóry lub tkanki poskórnej ( znamię , brodawka, tłuszczak, włókniak itp.) z badaniem histopatologicznym oraz wizyta kontrolna (usunięcie szwów , wydanie i omówienie wyniku badania histopatologicznego) • 350 zł

Usługi i ceny

Konsultacja


Józefa Piłsudskiego 22A, Konin

120 zł

ALFAMED Specjalistyczna Opieka Medyczna


Leczenie wrastającej płytki paznokciowej w znieczuleniu miejscowym ( cena obejmuje wizytę kwalifikacyjną , zabieg i wizytę kontrolną)


Józefa Piłsudskiego 22A, Konin

300 zł

ALFAMED Specjalistyczna Opieka Medyczna


Wycięcie zmiany skóry lub tkanki poskórnej ( znamię , brodawka, tłuszczak, włókniak itp.) z badaniem histopatologicznym oraz wizyta kontrolna (usunięcie szwów , wydanie i omówienie wyniku badania histopatologicznego)


Józefa Piłsudskiego 22A, Konin

350 zł

ALFAMED Specjalistyczna Opieka Medyczna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMED Specjalistyczna Opieka Medyczna konsultacja chirurgiczna dzieci

Bylam u Pana Doktora z 2 letnim synkiem, nigdy nie spotkałam się z takim podejściem zarówno do rodzica jak i dziecka. Najlepszy lekarz pod słońcem, mily, kompetentny, nie czuje presji czasu bo za drzewami kolejni pacjenci. Dokladnie i szczegolowo wszystko tlumaczy i ma mega podejscie do dziecka. Zawsze i kazdemu bede go z czystym sumieniem polegała.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja wyrostka robaczkowego

Wspaniały lekarz synek ze wszystkich wspomina tylko doktora Krzysztofa doskonałe podejście do dzieci i rodziców, wyjaśni porozmawia i przede wszystkim uspokoi Polecam w100%pozdrawiają rodzice Fabianka


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALFAMED Specjalistyczna Opieka Medyczna Inny

Jeszcze raz pragnę podziękować za profesjonalnie wykonaną "robotę", bezinteresowną dobroć oraz szczerą empatię. Pan Krzysztof Przybylski to wspaniały lekarz z tzw. powołaniem. Polecam Go z całego serca :-) Mama Jakuba Antasa


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące operacja odbytu

  Witam. Mój 7 miesięczny synek nie załatwia się sam od 3 miesięcy i poprzez to miał stwierdzone w szpitalu na oddziale dziecięcym poprzez RTG chorobę chirsprunga, lecz jak dostaliśmy skierowanie do Poradni Chirurgii Dziecięcej doktor po, że tak powiem (włożeniu palca w odbyt) stwierdził u dziecka zwężenie odbytu. Dziecko zostało skierowane na oddział chirurgii dziecięcej i bez żadnych badań zrobili mu od razu plastykę odbytu, która nie przyniosła żadnych rezultatów. Dziecko ma robione raz dziennie w domu lewatywę od miesiąca. I tu się zadaje pytanie : Czy to na pewno było potrzebne poszerzanie odbytu, czy to jednak jest ta choroba Chirsprunga? Proszę o pomoc. Już nie wiemy, gdzie szukać pomocy. PS dziecko miało zabieg w Zielonej Gorze.

  Witam serdecznie!
  Choroba Hirschsprunga jest jedną z wielu chorób polegających na zaburzeniu unerwienia autonomicznego jelit czyli tzw. dysganglionoz. Do jej rozpoznania lub wykluczenia konieczne jest wykonanie badania histopatologicznego!!! po wykonaniu biopsji ssącej lub kleszczykowej odbytnicy, w którym jednoznacznie stwierdzony będzie m.in. całkowity brak komórek zwojowych w splotach śródściennych jelita. Oczywiście badania radiologiczne-kontrastowe, manometryczne, objawy kliniczne, obciążony wywiad rodzinny itd. mogą nas ukierunkowywać w stronę tej rzadkiej i poważnej choroby (1:5000-7000 ur.), ale jej rozpoznanie musi być koniecznie potwierdzone badaniem histopatologicznym!! Jeśli chodzie o woj. wielkopolskie największe doświadczenie ma Klinika im. K. Jonschera w Poznaniu ul. Szpitalna - najbardziej kompetentna osoba w tej kwestii to dr hab. n. med. Michał Błaszczyński ! Najlepiej umówić się na konsultację - namiary na pewno w internecie Państwo znajdziecie - jest też możliwość umówienia się do Poradni Chirurgicznej do Pana doc. na stronie kliniki. Pozdrawiam przedświątecznie i 3mam kciuki!

  lek. Krzysztof Przybylski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie


Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca

Publikacje i artykuły