Krzysztof Lewandowski, weterynarz Olsztyn

lek. wet. Krzysztof Lewandowski

Weterynarz

48 opinii

Adres

Al. Wojska Polskiego 46, Olsztyn
Przychodnia Weterynaryjna DOGMED

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany

Jestem studentką weterynarii i staram się uważnie obserwować weterynarzy w pracy, żeby wyciągnąć też z tego naukę dla siebie. Doktor Lewandowski sterylizował moją suczkę- psina ma tak pięknie zagojony brzuch, że trzeba się doszukiwać blizny. Do Dogmedu przychodzimy niezmiennie od 6 lat w każdej psiej sprawie i zawsze spotykamy się z profesjonalną i życzliwą atmosferą, pies nie jest traktowany przedmiotowo, a niemalże jak własny zwierzak, za co jestem wdzięczna. Nie planuję zmiany placówki weterynaryjnej przez długi czas. :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Chciałbym bardzo podziękować z całego serca w imieniu swoim i naszego psiaka Xenona dr K. Lewandowskiemu i całemu zespołowi DOGMED w Olsztynie za profesjonalne przeprowadzenie operacji oka i przepukliny naszego małego przyjaciela. Jednocześnie z całą odpowiedzialnością polecamy innym właścicielom czworonogów Klinikę Weterynaryjną DOGMED w której pacjent jest najważniejszy.

Andrzej i Ewa


K
Użytkownik zweryfikowany

Wielkie serce i fachowe ręce - tak w skrócie o doktorze Krzysztofie Lewandowskim! Słowa małe, by wyrazić moją wdzięczność i radość. Kot Koleżka ze Szczytna dzięki doktorowi jest nadal czteronożny! Ma się bardzo dobrze i już szykuje się na kolejne łowy! Myślę, że zdobycz jaką niebawem upoluje (jest niesamowicie łowny:) dedykuje w podziękowaniu :) z serdecznymi pozdrowieniami i wyrazami szacunku i uznania! Katarzyna Pacewicz ze Szcytna. *** Oczywiście pozdrowienia dla całej Ekipy DOGmedu!


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo bardzo polecam,. Mam 3 psy w tym jednego z dysplazją. Doktor Lewandowski z zespołem są najlepsi, zawsze pomogą i co bardzo ważne nie zdzierają pieniędzy z klienta!


E
Użytkownik zweryfikowany

Psy to moi przyjaciele, a przyjaciół otacza się najlepszą opieką. Nie znam lepszej kliniki dla moich pupili jak Dogmed. Doktor Krzysztof Lewandowski od wielu lat otacza opieką moje zwierzęta. Są to m.in. coroczne szczepienia, wizyty z powodu drobnych niedyspozycji oraz zabiegi pielęgnacyjne. Od trzech lat jestem właścicielką dwóch pinczerów miniaturowych, psa i suczki .Doktor Lewandowski, znakomity chirurg, ostatnio przeprowadził zabieg sterylizacji mojej suczki Emi. Piesek po dwóch dobach już czuł się świetnie. W trzeciej dobie po zabiegu już biegała, a rana wygoiła się szybko.
Bardzo chciałabym podziękować całemu zespołowi lekarskiemu kliniki Dogmed. Za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie z jakim opiekują się powierzonymi im psami, za kompetencje i wiedzę z jaką pracują oraz za cierpliwość jaką okazują właścicielom.
Jeszcze raz wielkie dziękuje w imieniu Emi i Morisa.
Joanna Wyszyńska


J
Użytkownik zweryfikowany

Rodzina Makowski z Münster

Dr Krzysztof Lewandowski to fantastyczny lekarz, wspaniały fachowiec, człowiek o złotym sercu,lekarz z powołania,przyjaciel zwierząt i ich właścicieli. Specjalista w swojej dziedzinie, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Najlepszy znany nam weterynarz, specjalista od przypadków beznadziejnych. Życzymy Panu Doktorowi dużo zdrowia i długiego życia, aby jak najdłużej mógł robić to co robi doskonale - leczyć zwierzęta.Pragniemy podziękować doktorowi Krzysztofowi Lewandowskiemu oraz całemu zespołowi medycznemu,
którzy okazali serce, spokój i wytrwałość w ratowaniu naszej chorej koteczki. Profesjonalizm, zaangażowanie, poświęcenie oraz fachowa i specjalistyczna wiedza to cechy wyróżniające cały personel DOGMEDu.


Użytkownik zweryfikowany

Znamy się od wielu lat, zarówno prywatnie, jak i w kwestiach zwierzaków. Bardzo żałuję, że już nie mieszkam w Olsztynie i nie mam możliwości dalszego korzystania z usług, ale gorąco polecam Dogmed wszystkim, którzy szukają porady, pomocy i wsparcia, bo to wspaniały zespół. Dr Krzysztof Lewandowski to wspaniały fachowiec i cudowny człowiek.
Tęsknię za Wami, kochani!!!


Użytkownik zweryfikowany

Z pełną odpowiedzialnością , gorąco polecam dr Krzysztofa Lewandowskiego- fantastycznego lekarza, specjalistę w swojej dziedzinie i człowieka o wielkim sercu.
Z usług kliniki Dogmed w Olsztynie korzystamy od lat. Trafiliśmy tam również po tragicznym wypadku naszego przyjaciela Funcika. Piesek o niewielkich gabarytach został przejechany przez samochód. Jego stan był dramatyczny- miał obrażenia wewnętrzne, liczne złamania kości i głęboki wstrząs. Dr Lewandowski wnikliwie przebadał psa, rzetelnie poinformował nas o jego stanie i podjął się jego ratowania. Walka o życie i zdrowie Funcika była długa. Na początku istniało ryzyko, że piesek nie będzie chodził (mieliśmy już namierzony dla niego wózek inwalidzki). Jednak doktor ani na chwilę nie pozwolił nam stracić nadziei. Po skomplikowanej operacji czekała nas jeszcze długa rekonwalescencja i rehabilitacja, ale udało się. Dzisiaj Funcik jest w pełni sprawnym pieskiem. W jego imieniu dziękujemy dr Lewandowskiemu i całemu zespołowi Dogmed'u za udzieloną pomoc, wsparcie, a przede wszystkim uratowanie życia i zdrowia.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Krzysztof Lewandowski jest godnym polecenia weterynarzem z niesamowitym doświadczeniem zawodowym. Trafił do niego nasz piesek – Saba półtoraroczna suczka rasy Owczarek Niemiecki, była ona w stanie krytycznym. Zmiażdżona, złamana łapa(którą próbowali ratować w innej klinice w Olsztynie, lecz bez skutku) 47 stopni gorączki, małe szanse na uratowanie życia. Konieczna była operacja i drut w łapie. Po przeprowadzonej operacji psem było trzeba się zająć – tabletki, zastrzyki, higiena, było ciężko ale warto! Po miesiącu chodzenia z drutem wróciła do formy, kość się ładnie zrosła i jedyne co zostało to odbudowa mięśni w łapie, które zanikły. Saba szybko doszła do siebie, czucie w łapie powróciło, znowu staje na łapkę i jedyne na co teraz czekamy to całkowite odbudowanie mięśni :) Ostatnią rzeczą, którą mogę tu jeszcze dodać jest szczere DZIĘKUJĘ za uratowanie psa, bez którego nie wyobrażam sobie życia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Chcialabym jeszcze raz podziekowac z calego serca w imieniu calej mojej rodziny Doktorowi Lewandowskiemu za uratowanie zycia naszemu bokserkowi Fado. Fado zostal potracony przez samochod i na drugi dzien dusil sie z powodu odmy plucnej (wydolnosc pluc 18%). Nasi Weterynarze polecili nam pojechac wlasnie do Dr Lewandowskiego ze wzgledu na jego wieloletnie doswiadczenie w chirurgii i odpowiedni sprzet (respirator). Dr Lewandowski przyjechal specjalnie wczesniej do pracy aby operowac i ratowac naszego pieska. Bardzo szybko przeprowadzil badania i nas poinformowal o stanie bardzo ciezkim Fado, w jaki sposob przebiegnie operacja i jakie niesie ona ryzyko. Dr Lewandowski jest bardzo konkretnym lekarzem ktory szybko przystepuje do akcji w celu ratowania zwierzat, a zarazem to czlowiek o wielkim sercu ktoremu zalezy na swoich pacjentach, Nasz pupil musial byc reanimowany podczas operacji, a dzis, tydzien po operacji sie czuje swietnie i biega w ogrodku pelen energi do zycia jak z przed wypadku. Jeszcze raz dziekujemy


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu