Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Staram się pomóc każdemu pacjentowi uporać z problemami występującymi z uzębieniem w możliwie najmniej stresogenny i pozbawiony bolesności sposób; w t...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Afta
 • Dentofobia
 • Zęby zatrzymane
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Usługi i ceny

Badania stomatologiczne


Barwicka 14a, Poznań

Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu


Zwykła wizyta


Barwicka 14a, Poznań

Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu Inny

Może lekarz miły i spokojny. Ale do czasu. Kiedy zrobiło mi się słabiej poprosiłam o chwilę przerwy. Raz się zgodził, a już 2 razem lekarz powiedział, że czeka na niego rodzina i dziękuję za wizytę, ewidentnie Panu się spieszyło. Pochował narzędzia i mnie wyprosił. Tymsamym zostawił mnie z rozgrzebaną 8 do wyrwania co skutkowało bólem w domu. Na szczęście znalazłam tego dnia ogromnego fachowca, który jest chirurgiem szczękowym i poradził sobie w mig. Nie polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu badania stomatologiczne

Doskonałe podejście do pacjenta . Duża empatia i indywidualne podejście. Doskonale uporał się z bolącą ósemką. Podczas zabiegu jak i wszystkich dni po nim nie czułem absolutnie żadnych dolegliwości. Ceny bardziej niż konkurencyjne. Szczerze polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usunięcie ósemki

Bardzo polecam tego lekarza, wszystko sprawnie i bezproblemowo. Również dużo taniej niż u konkurencji.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu Wyrwanie ósemki

Nie polecam. Po wyrwaniu ósemki nie dostałam żadnych wskazówek. Doktor również wyrwał mi z zęba obok odbudowę po leczeniu kanałowym. Do dziś czuje ból w miejscu wyrwania. Zrobiłam zdjęcie i okazało się ze zostawił mi po wyrwaniu ósemki korzenie przez które odczuwam piekielny ból. A powiedział ze wszystko poszło dobrze. Nie zostawie tak tego ! Teraz czeka mnie kolejna wizyta i wydatek przez niego !


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu wyrwanie ósemki

Bardzo bardzo polecam doktora Kordusa, w szczególności wszystkim którzy boją się dentysty, podejście doktora do pacjenta jest niesamowite! Wyrwanie ósemki około 10 sekund. Najlepszy dentysta na świecie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu usuwanie zębów

Bardzo wdzięczny doktoru Kordus za szybkie i bezboleśnie uzunięcia szóstki, najlepszy stomatolog u jakiego byłem.
Polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu Uzupełnienie ubytku

Niestety, Pana Kordusa nie mogę polecić. Pan doktor zakładał mi dwie plomby, jedna wypadła piąty raz w ciągu roku, druga była zakładana po dniu kobiet w tym roku, wypadła przed świętami Wielkanocnymi, w zeszłym tygodniu byłem reklamować usługę, dokładnie w poniedziałek i została założona nowa plomba.
Teraz do sedna sprawy. Dzisiaj jest środa, plomba, która była zakładana wypadła w zeszłą niedzielę podczas jedzenia chleba z serem topionym, nic twardego, a plomba "wyskoczyła" podczas gryzienia chleba, z kolei plomba zakładana w zeszłym tygodniu w poniedziałek wypadła w tym tygodniu w... poniedziałek podczas spaceru, a dokładniej odpadła podczas zwykłego przełykania śliny. Nie wypadła podczas szczotkowania, nie wypadła podczas jedzenia czegoś twardego, wypadła podczas zwykłego przełykania śliny. Dzisiaj zostały wstawione nowe plomby, już gdzie indziej. Mam zamiar poprosić Pana Kordusa o zwrot pieniędzy za niepoprawne wykonanie usługi, bo to nie jest normalne, żeby plomba wypadała pięć razy w ciągu roku, albo po tygodniu. Już pal licho zwrot, za pięć plomb w jednym zębie,chociaż uważam, że za to też mi się należy, ale jeśli doktor odmówi, to można usprawiedliwić to tym, żesię napracował i mimo chęci nie wyszło, ale uważam, że Pan doktor powinien zachować się po dżentelmeńsku i zwrócić pieniądze za plombę założoną po dniu kobiet, którą już musiałem reklamować a i tak znowu wypadła. Tak czy siak usług Pana doktora Kordusa nie polecam, zwłaszcza gdy należy uzupełnić ubytek. W moim przypadku pieniądze w błoto.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu kontrola, sprawdzenie przyczyny bólu zębów

Pan Krzysztof jest wspaniałym stomatologiem. Słucha z dużą cierpliwością i zrozumieniem, bada dokładnie, doskonale wiedząc w jaki sposób zdiagnozować przyczyny problemów. Udzielił mi kompleksowej porady, zalecił najlepsze rozwiązania. Był przy tym delikatny, miły i serdeczny. Następną wizytę umawiam dla syna, bo Pan Krzysztof przyjmuje również dzieci. Polecam :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu

Pan doktor szybko zdiagnozował moją dolegliwość i sprawnie zajął się jej usunięciem. Był przy tym tak miły i pełen empatii, że choć to była moja pierwsza wizyta u niego, to na pewno nie ostatnia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu Zwykła wizyta

Pan Doktor Kordus to niesamowity człowiek! Przyszlam przerażona na wizytę, a po chwili wyszłam uśmiechnięta i szczęśliwa. Wszysyko odbyło się bezboleśnie i w przemiłej atmosferze. Profesjonalizm pod każdym względem!!! Z czystym summieniem polecam każdemu, nawet z najwieszym problemem zębowym.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam. Od ponad tygodnia mam problem z bolącym zębem i to naprawdę mocno bolącym. Byłem z tym oczywiście u dentysty, który zalecił mi uśpienie zęba i poddanie go leczeniu kanałowemu. Problem w tym, że od tego tygodnia ból zęba się nasilił. Cały czas jadę na lekach przeciwbólowych takich jak np. Ibuprom. Sprawa skomplikowała się o tyle, że oprócz jednego bolącego mnie cały czas zęba zaczynają boleć mnie inne mniej więcej w tym samym rejonie. Przyznam też, że ciężko było określić mi, który dokładnie ząb jest winowajcą, ponieważ ból był tak duży, że promieniował na kilka pobliskich. Problem nasilił się właściwie z dnia na dzień i oprócz bólu po tej samej stronie na dole (wcześniej bolała tylko góra, teraz dół) doszedł również ogromny ból lewej jedynki. Co może być tego przyczyną?

  Dzień dobry. Myślę, iż warto byłoby wykonać zdjęcie rtg (najlepiej pantomograficzne), które pomoże w dokładniejszym ustaleniu źródła Pańskich dolegliwości. Propozycja stomatologa, dotycząca leczenia kanałowego może być jak najbardziej prawidłowa. Natomiast często zdarza się, iż dolegliwości bólowe potrafią złośliwie przemieszczać się poprzez nerw zębodołowy na cały obszar zaopatrywany przez w/w gałązkę nerwową, czyli połowę twarzy. Niewykluczone, iż prawidłowo przeprowadzone leczenie kanałowe jednego zęba spowoduje wykluczenie bolesności ze strony pozostałej części uzębienia.
  Pozdrawiam
  K. Kordus

  lek. dent. Krzysztof Kordus

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Staram się pomóc każdemu pacjentowi uporać z problemami występującymi z uzębieniem w możliwie najmniej stresogenny i pozbawiony bolesności sposób; w t...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Afta
 • Dentofobia
 • Zęby zatrzymane
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania