prof. dr hab. n. med.

Krzysztof Czajkowski

Ginekolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę
372 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik . Kierownik II Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Prof. Czajkowski zajmuje się głównie: prowadzeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Prof.Czajkowski lekarz bardzo dobry miły uprzejmy i dokładny superowy specjalista nie ma mądrego i lepszego człowieka od niego gorąco polecam !!!!U nas nie ma takiego profesora szkoda bardzo!

 • K

  Super specjalista i cudowny człowiek.Polecam gorąco. Prowadził dwie moje ciąże i jedna z nich z problemami. Już w brzuszku wykryto u mojej córeczki guza w części krzyżowo-ogonowej. Zaopiekował się nami profesjonalnie i jako lekarz i jako człowiek. Był przy nas w trudnych chwilach, zrobił cesarskie cięcie i po porodzie jak córeczke zabrano do innego szpitala na operacje byłam z nim w stałym kontakcie. Napewno polecam prowadzenie przez niego ciąży i wizyty kontrolne. Nie zbywa, poświęca bardzo dużo czasu odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Dziewczyny mimo że są długie kolejki i trzeba czasami długo czekać polecam z czystym sumieniem bo to ważne mieć dobrego lekarza prowadzącego. Rewelacyjny i nie dlatego że wszystko dobrze się skończyło tylko dlatego że to kontkretny rzeczowy a zarazem miły i z sercem człowiek

 • K

  Zdecydowanie polecam Profesora Czajkowskiego. Otrzymałam od niego rewelacyjna pomoc medyczną, a także dużo wspracia a w trudnych chwilach. Oby więcej było takich lekarzy.

 • G

  Bardzo dobry operator. Przeprowadził bardzo dobrze trudną operację wycięcia dwóch mięsniaków w jamie macicy. Po operacji żona mogła urodzić dziecko. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

 • E

  Odradzam tego lekarza jeśli chodzi o kwestie cukrzycy. Modyfikacje dawek insuliny powinień zostawić w kwestii dobrego diabetologa. A na tym się u niego "przejechałam". I przy tym nie wolno mi było powiedzieć nic od siebie, co ja uważam, jaką mam wrażliwość na insulinę. Jako ginekolog to uznaję, że to bardzo dobry lekarz.

 • E

  Bardzo polecam bardzo dobry specjalista podchodzi do pacjentki bardzo profesjonalnie. Nie znam lepszego ginekologa...

 • A

  Jeżeli forum dotyczy Profesora Czajkowskiego z Karowej to polecam w 100%. Wybitny lekarz, mega specjalista, pomogł mi w bardzo zagrożonej ciąży, bardzo dokładny, bardzo szczegółowy, ogromny profesjonalizm. Fantastycznie wspominam i ciąże prowadzoną przez profesora mimo ogromnych do niego kolejek, wszystkie porady (ciąża z ospa w pierwszym trymestrze i masą infekcji praktycznie przez całą ciąże); trafność decyzji. BRAWO!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik .
  Kierownik II Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Prof. Czajkowski zajmuje się głównie: prowadzeniem ciąży u kobiet chorych na cukrzycę (cukrzyca ciążowa), leczeniem powikłań i patologii w ciąży.
  Na zaproszenie North American Diabetes Study Group wziął udział w specjalnej konferencji w San Antonio (USA) poświęconej planowaniu kierunków dalszych badań naukowych w ciąży powikłanej cukrzycą.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Publikacje

 • Jest autorem lub współautorem ponad 100 prac, w tym 10 w czasopismach zagranicznych lub anglojęzycznych, 8 rozdziałów w podręcznikach. Jest autorem lub współautorem ponad 140 doniesień na zjazdach lub sympozjach, w tym 28 na zagranicznych międzynarodowych. Większość wystąpień zjazdowych, również zagranicznych, została opublikowana w formie streszczeń.

Zdjęcia