Klaudia Mączka-Kołosowska, stomatolog Barlinek

lek. dent. Klaudia Mączka-Kołosowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy więcej

8 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Staromiejska 1/2, Barlinek
Gabinety na Staromiejskiej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Staromiejska 1/2, Barlinek

Gabinety na StaromiejskiejStaromiejska 1/2, Barlinek

Gabinety na Staromiejskiej

Pozostałe usługi


Staromiejska 1/2, Barlinek

Gabinety na StaromiejskiejStaromiejska 1/2, Barlinek

Gabinety na Staromiejskiej

Opinie

5

Ogólna ocena
8 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie dlugoterminowe

Dr Klaudia Mączka...Szczerze powiem że tęsknię za Panią doktor. Wyleczyla mi wszystkie zęby na najwyższym jakościowo poziomie. Jak można tęsknić za stomatologiem? Oj można. Byłam jedną z pierwszych klientek Pani doktor w Szczecinie w Ars Dentica. Nie żałuję swojej decyzji. Profesjonalna obsługa. Wysoka jakość wykonania. Po mojej wyprowadzce z miasta pozostali lekarze do dziś dnia chwalą wszystkie wyłączone zęby. A że mam bardzo słabe geny to i zęby czesto do leczenia. Gdyby Pani Klaudia Mączka prowadziła wizyty domowe z chęcią zamowilabym ja d9 siebie do domu. Będę oddana na lata. Szczecin stracił wybitnego lekarza. A ja wspaniałego stomatologa. Żałuję i tęsknię. Na prawdę


R
Użytkownik zweryfikowany

Szukałam w Szczecinie stomatologa, który nie tylko wyleczyłby ząb, ale zrobiłby to tak, abym po powrocie do domu, patrząc w lustro, nie żałowała z uczuciem bezsilności, że ząb jest wprawdzie wyleczony, ale ... jego wygląd i mój uśmiech mają wiele do życzenia.
Pozytywne opinie pacjentów, których już pani doktor Klaudia Mączka leczyła – umieszczone na stronie internetowej- sprawiły, że zapisałam się na wizytę w Ars Dentica. Okazało się, że trafiłam na nowoczesny, bardzo dobrze wyposażony gabinet, w którym panuje miła atmosfera i przyjazny dla pacjenta klimat.
Pani doktor Klaudia to wspaniała osoba, która swoją pracę wykonuje z ogromną pieczołowitością, precyzją i zaangażowaniem, mając na względzie nie tylko zdrowie, ale i estetykę zębów pacjenta. Jej profesjonalizm zachwyca. Perfekcyjnie potrafi dokonać tego, co nie udało się innym lekarzom, z serdecznością i zainteresowaniem sprawując swoją opieką nad pacjentem. Siedząc na fotelu, czuje się, że pani doktor lubi to, co robi. Jej serdeczny uśmiech, ciepły, wprost terapeutyczny głos oraz życzliwy stosunek do pacjenta sprawia, że wizyta u stomatologa nie kojarzy się ze strachem, lecz z przyjemnością i zadowoleniem. Może dziwnie to zabrzmi, ale cieszyłam się na każdą wizytę u pani doktor Klaudii, co nie zdarzyło mi się nigdy dotąd w życiu w przypadku wizyty u stomatologa.
Polecam gorąco Panią doktor Klaudię wszystkim, którzy szukają bardzo dobrego stomatologa, chcą mieć zdrowy, piękny uśmiech a troszkę nie wierzą w to, że mogą naprawdę go mieć. Pani doktor Klaudia potrafi tego dokonać. Serdecznie dziękuję, że wyzwoliła mój uśmiech z więzów brzydoty. Cieszę się, że mogę podzielić opinię, iż jest to najlepszy lekarz stomatolog w Szczecinie!


M

Co Ty opowiadasz jestem pacjentką tego gabinetu od dłuższego czasu i odkąd pamiętam tam jest stały cennik nawet do wglądu na ich stronie internetowej a do tego nigdy żaden lekarz mnie nie kasował tylko zawsze asystentka więc jakim cudem jeden lekarz ździera a drugi nie.
Lekarze pierwsza klasa , cennik ok. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła specjalistka i co najważniejsze nie ździera z pacjenta jak to robi Dr. Galińska w tym samym gabinecie. Bardzo polecam Panią Klaudię.


T
Użytkownik zweryfikowany

Moim znaniem najlepszy stomatolog w Szczecinie! Miałem problem z jedynkami i byłem w wielu gabinetach stomatologicznych w Szczecinie. Nikt nie rozumiał o co mi chodzi, nie chciał poprawić mi zębów, albo poprawiał nieudolnie. Pani Klaudia jest jedynym stomatologiem, który wysłuchał mnie do końca i poprawiła mi zęby tak, jak chciałem. Jest przy tym bardzo cierpliwa, wszystko tłumaczy, nie denerwuje się podczas najbardziej upierdliwych pytań pacjenta. Pomimo swojego młodego wieku, sprawnie, pewnie, a za razem delikatnie przeprowadza zabieg.
Po moich wcześniejszych doświadczeniach w innych gabinetach bałem się trochę tej wizyty i byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Moje obawy się nie potwierdziły! Teraz mogę polecić z czystym sumieniem p. Klaudię oraz gabinet, w którym ceny są również bardzo przyzwoite. Pani Klaudio, jeszcze raz dziękuję!


C

Świetny stomatolog z powołania. Polecam wszystkim. Pani Klaudio dziękuję za świetnie wykonaną pracę.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Klaudia zaskakuje przede wszystkim profesjonalizmem, jak na swój młody wiek. W leczenie wkłada dużo serca i przede wszystkim potrafi pomagać. Jest bardzo miłą osobą i zabiegi przeprowadza w miłej atmosferze, budując przyjacielską więź z pacjentem. Pani Klaudio, dziękuję za pani profesjonalizm, miły głos, którym potrafi Pani wszystko wytłumaczyć, nawet te skomplikowane nazwy.
Serdecznie polecam z uśmiechem na twarzy :D


S
Użytkownik zweryfikowany

Stomatolog godny polecenia. Pani Klaudia Mączka to bardzo cierpliwy stomatolog, który każdy zabieg przeprowadza w pełni prfesjonalnie, w serdecznej atmosferze. Z perspektywy nastu wizyt: nic nie bolało, uśmiech zdrowszy i częstszy ;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie