Adres

Osiedlowa 10E, Fordon , Bydgoszcz
Przychodnia Weterynaryjna Familyvet lek. wet. Katarzyna Zgórska

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do pani doktor z moim psem już kilka lat nie mam takiego zaufania do żadnego innego lekarza. Po prostu profesjonalista. Nie bagatelizuje żadnych zgłaszanych problemów.Nie raz byłam po jakąś poradę albo coś mnie nie pokoilo a pani doktor nie brała żadnej zapłaty w innych gabinetach za samo dzień dobry się płaci.Szczerze bardzo polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalne podejście do zwierząt. Potwierdzam, nie śpieszy się żeby było jak najszybciej tylko stara się dokładnie zbadać sprawę i pomóc zwierzęciu, nawet jeśli poczekalnia zapełniona, gdy zbliża się koniec pracy. Jest bardzo miłą osobą, dzisiaj miałam okazje poznać inną Panią doktor z tej lecznicy i również się nie zawiodłam (chociaż nie ukrywam, do Pani Zgórskiej mam największą sympatię - po prostu jest z nami od początku). Jestem w 100% zadowolona, już z niejednej opresji uratowała mojego pieska :) serdecznie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalna, konkretna, moje psy były leczone rzetelnie, dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania jakie zadałam, nie spieszy się, żeby było 'szybko i następny' tylko spokojnie, powoli i dokładnie - z czym się nie spotykałam w innych lecznicach! A Pani za usługi bierze tanio, polecam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie