Katarzyna Trojanowska, weterynarz Warszawa

lek. wet. Katarzyna Trojanowska

Weterynarz

17 opinii

Zapisz


Adresy (2)

Skolimowska 4, Mokotów, Warszawa
Prywatna Praktyka Weterynaryjna Gabinet Weterynaryjny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu
Siemieńskiego 21, Ochota, Warszawa
Prywatna Praktyka Weterynaryjna Przychodnia Weterynaryjna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Weterynaryjna Przychodnia Weterynaryjna

Pani dr Katarzyna Trojanowska jest lekarzem prowadzącym już drugiego mojego psa i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Mam do niej ogromne zaufanie. Ma doskonałe podejście do zwierząt, doskonale rozumie ich zachowania a ja wiele od niej się nauczyłam. Dzięki niej obie moje pupilki uniknęły wielu problemów zdrowotnych, bo Pani Doktor zachęca do robienia badań kontrolnych i wyjaśnia dlaczego są potrzebne, czyli robi je w konkretnym celu. Ma chyba szósty zmysł albo po prostu jest świetnym diagnostą, bo zawsze wtedy, kiedy sugerowała badania kontrolne z krwi, czy echo-serce, czy inne badania, to zawsze wychodziło coś czego się spodziewała i można było zadziałać z lekami profilaktycznie zamiast leczyć. Dzięki Pani Doktor moja obecna psinka jest przeważnie zdrowa a to, co wymaga leczenia jest chwytane w zarodku bez konieczności leczenia zaawansowanych chorób.

Ponadto, dzięki temu że wszystkie wyniki badań są przesyłane do mnie, na moją skrzynkę poczty elektronicznej mam pełną dokumentację leczenia mojej psinki, która w sytuacjach nagłych (na przykład - kleszcz na wakacjach) robi ogromne wrażenie na innych lekarzach weterynarii. Mogę im na poczekaniu opowiedzieć o obecnym stanie zdrowia i wszelkich przebytych chorobach, bądź tych przewlekłych oraz podać wyniki badań wykonanych ostatnio i dla porównania, tych wykonanych wcześniej, nawet jeśli były wykonane kilka lat wstecz. Nawiasem, mam pewność, że badania są zlecane z rozmysłem i tak, żeby w żadnym razie nie zaszkodzić mojej podopiecznej.

Serdecznie polecam tego lekarza, bo ma ogromną wiedzę, to coś co dla laika wygląda jak umiejętności nadprzyrodzone a moim zdaniem jest efektem połączenia wiedzy z doświadczeniem i ogromną pasją do wykonywanego zawodu.


S
Użytkownik zweryfikowany

Od lat korzystamy z usług Pani Doktor. Świetny kontakt, ale bez zagłaskiwania. Nauczyłam się też sporo jeśli chodzi o to, kiedy nie być pieszczotliwym w stosunku do sierściuchów. Sprawdza się w pełni koryguje złe zachowania. Dużo owocnej współpracy i ciekawych informacji.


B
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z bardzo dobrymi opiniami moich poprzedników.Pani Doktor Trojanowskiej nie miałam możliwości osobiście poznać.Namiary na tę PORADNIE - LECZNICE otrzymałam od znajomej mojej znajomej.Pomimo bardzo późnej godziny wieczorowej zdecydowałam się na telefon.Pani Doktor bardzo mile , dokładnie przedstawiła swoje zdanie na temat choroby naszego pupila.Telefonicznie zleciła nam leki ,dawkowanie i udzieliła nam jeszcze wiele informacji co do przeprowadzenia badań i instrukcji.Nasz ulubieniec jest chory na padaczkę,Od tamtej chwili wytrwał aż 44 dni dni bez ataków.Ataki były zmorą nasz wszystkich w przeciągu 36 godz. chyba 25 ataków.Ze względu na ponad 240 km. odległość , która nas dzieli możemy kontaktować się tylko drogą mailową i telefonicznie/ w każdej chwili i sytuacji/.Wystpiłam z propozycją zapłaty lecz Pani Doktor kategorycznie odmówiła.Polecam korzystanie z PORADNI P.Doktor


B
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz! Z czarodziejską mocą do zwierząt. Swoich czworonożnych pacjentów traktuje jak ludzi. Mega super podejście, zwierzaki na wizyty przychodzą bez stresu, gdyż po badaniu, zabiegu zawsze są uspokojone, otrzymują nagrody zanim wyjdą z gabinetu. Kompetentny weterynarz, który potrafi "wyciągnąć zwierzaka" niemal zza grobu, kiedy inni nie dają szans.


H
Użytkownik zweryfikowany

moje stadko powiększa się, koty i psy przekraczają limity wiekowe. A wszystko to dzieki Pani Doktór! W ich i swoim imieniu dziekuję, stała właścicielka pacjentów.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


A
Użytkownik zweryfikowany

Moja kotka ma już 18 lat i od urodzenia jest pod opieką pani dr Katarzyny Trojanowskiej. Pomimo zaawansowanego wieku kocica ma się świetnie, a zawdzięcza to fachowej i profesjonalnej opiece pani dr Trojanowskiej.
Co do cen za wizyty i leczenie, uważam, że są rozsądne i umiarkowane.
Raz, w czasie urlopu pani doktór, byłam zmuszona iść do innego gabinetu (sprawa była pilna) i doznałam szoku cenowego. Reasumując - świetny, kompetentny lekarz, wszystkim polecam.
Anna W.


A
Użytkownik zweryfikowany

Szanowni Państwo,

szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie spotkałam tak odpowiedzialnego i kompetentnego lekarza. Ma świetne podejście do zwierząt. I genialnie robi zastrzyki, że nie wspomnę o chipowaniu! Moje psy nawet nie poczuły! Moja sunie, przestała bać się weterynarza!


W
Użytkownik zweryfikowany

Leczę zwierzę u Pani doktor już od bardzo dawna i zawsze byłam bardzo zadowolona. Mój kot ma już 17 lat , nadal świetnie się trzyma a energii mu nie ubywa. Pani doktor skutecznie wyleczyła go z różnych dolegliwości i dobrała odpowiednią dietę. Pomimo,że muszę dojeżdżać z daleka nie powierzyłabym mojego kota żadnemu innemu weterynarzowi.


G

Pani doktor ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, bynajmniej nigdy nie posądziłabym jej o chęć wyciągnięcia pieniędzy! Oby każdy lekarz miał takie profesjonalne nastawienia. Polecam.


G

Pani Doktor 4 razy uratowała moją pudelkę przed śmiercią, gdy inni lekarze już nie dawali jej szans na przeżycie. Pierwszy raz na 6 lat przed jej śmiercią, więc ładnie jej życie przedłużyła. Nigdy nie naciągała na kasę, zawsze to robiła z sercem. Nawet jak coś się w domu działo to można było do niej zadzwonić i ewentualnie dostać jakąś poradę przez telefon.
Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania