lek.

Katarzyna Stankiewicz-Sojka

Alergolog, Pediatra

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Katarzyna Stankiewicz-Sojka ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 r. Od 2008 r pracuje w oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej, Wojewódzkiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja alergologiczna

  Dobre podejscie, jasne instrukcje. Wizyta w pozadku, brakowalo mi tylko lepszego wywiadu, bardziej dociekliwych pytan o objawy, dotychczasowa historie leczenia itp. Polecam lekarza

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor badała mojego syna bardzo dokładnie.Szczegółowo przeprowadziła wywiad.Bardzo polecam,leki skutkują co jest najważniejsze.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor poświeciła całą uwagę naszemu dziecku i problemowi z którym się zjawiliśmy (AZS) Najważniejsze, że nasz syn został prawidłowo zdiagnozowany. Otrzymaliśmy leki na receptę, dietę (którą o dziwo przestrzega syn - bo tak napisała pani doktor) Jesteśmy zadowoleni w 100% z wizyty.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Lekarz kompetentny, dokładnie bada pacjenta, szczegółowo tłumaczy postępowanie terapeutyczne. Dobry kontakt z dzieckiem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią doktor. Jest fachowcem, dobrze i szczegolowo tlumaczy diagnoze. Nadto atutem jest 30min dla pacjenta!!!! Uwazam taki czas jest stosowny aby wnikliwie dokonac rozpoznania a nie 10-15min jak wszędzie, gdzie mozna sie spodziewac tylko schematycznego wystawienia recepty i nastepny prosze, za nie małą kasę!!!!!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Mamy nadzieję że leczenie okaże się skuteczne, a testy wykażą czego unikać.

 • R
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: badania alergologiczne

  Byłam na wizycie u Pani doktor z Maluchem, który płacze na widok białego fartucha. Byłam mile zaskoczona, bo Pani doktor ma tak fajne podejście do dzieci, że Synek bez problemu dał się przebadać i w końcu udało się dobrać leki, które działają. Polecam wszystkim!!!!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: testy alergiczne

  Moja córka od urodzenia zmaga się z atopowym zapalaniem skóry. Pani doktor udało się szybko rozpoznać chorobę i zaczęliśmy leczenie, które przynosi efekty. Pani doktor bardzo miła, rzetelna z podejściem do dzieci :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Katarzyna Stankiewicz-Sojka ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 r. Od 2008 r pracuje w oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. W 2014 r. uzyskała tytuł specjalisty pediatrii, a w 2017 tytuł specjalisty alergologii. Ponadto jest doktorantką CM UMK , tematem rozprawy jest „ Analiza częstości występowania alergii kontaktowej na roztocza kurzu domowego u dzieci z atopowym zapaleniem skóry” Jest autorem publikacji „Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy u chłopca z pokrzywką przewlekłą”zamieszczonej w Dermatologii dziecięcej. Jest członkinią Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Alergologicznego ( PTA oraz EACCI) oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP). Dzieli się również fachową wiedzą z zakresu propedeutyki pediatrii ze studentami oddziału English Division Collegium Medicum w Bydgoszczy. Aktywnie uczestniczy w konferencjach i zjazdach naukowych - krajowych i zagranicznych.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy u chłopca z nawracającymi pokrzywkami (Dermatologia Dziecięca nr 2/2016)

Znajomość języków

 • angielski