lek.

Katarzyna Stankiewicz-Sojka

Alergolog, Pediatra

4 opinie +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Katarzyna Stankiewicz-Sojka ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 r. Od 2008 r pracuje w oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej, Wojewódzkiego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Katarzyna Stankiewicz-Sojka ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 r. Od 2008 r pracuje w oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. W 2014 r. uzyskała tytuł specjalisty pediatrii, a w 2017 tytuł specjalisty alergologii. Ponadto jest doktorantką CM UMK , tematem rozprawy jest „ Analiza częstości występowania alergii kontaktowej na roztocza kurzu domowego u dzieci z atopowym zapaleniem skóry” Jest autorem publikacji „Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy u chłopca z pokrzywką przewlekłą”zamieszczonej w Dermatologii dziecięcej. Jest członkinią Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Alergologicznego ( PTA oraz EACCI) oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP). Dzieli się również fachową wiedzą z zakresu propedeutyki pediatrii ze studentami oddziału English Division Collegium Medicum w Bydgoszczy. Aktywnie uczestniczy w konferencjach i zjazdach naukowych - krajowych i zagranicznych.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy u chłopca z nawracającymi pokrzywkami (Dermatologia Dziecięca nr 2/2016)

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią doktor. Jest fachowcem, dobrze i szczegolowo tlumaczy diagnoze. Nadto atutem jest 30min dla pacjenta!!!! Uwazam taki czas jest stosowny aby wnikliwie dokonac rozpoznania a nie 10-15min jak wszędzie, gdzie mozna sie spodziewac tylko schematycznego wystawienia recepty i nastepny prosze, za nie małą kasę!!!!!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Mamy nadzieję że leczenie okaże się skuteczne, a testy wykażą czego unikać.

 • R
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: badania alergologiczne

  Byłam na wizycie u Pani doktor z Maluchem, który płacze na widok białego fartucha. Byłam mile zaskoczona, bo Pani doktor ma tak fajne podejście do dzieci, że Synek bez problemu dał się przebadać i w końcu udało się dobrać leki, które działają. Polecam wszystkim!!!!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: testy alergiczne

  Moja córka od urodzenia zmaga się z atopowym zapalaniem skóry. Pani doktor udało się szybko rozpoznać chorobę i zaczęliśmy leczenie, które przynosi efekty. Pani doktor bardzo miła, rzetelna z podejściem do dzieci :)