Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy Pediatra jak dla mnie :) nie przepisuje nad wyrost antybiotykow sa juz ostetecznoscia, ma bardzo dobre podejscie do dzieci, jest mila sympatyczna zawsze chetna do rozmowy,na pierwszy rzut oka zawsze postawi dobra diagnoze .Corka uwielbia Pania doktor.Zdrowie i zycie swojego dziecka moge powierzyc tylko jej :) Lekarz z powołania.Polecam!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Moja dwuletnia córka przynajmniej raz w miesiącu mówi: mamo boli, pytam co? Maja mówi: nie wiem, ale steskniłam się za Panią Doktor :D
Najlepszy lekarz, jaki mógł nam się przytrafić. Zawsze można na Nią liczyć- wspaniały człowiek i ma wspaniałe podejście do dzieci.
Rok temu Maja miała biegunki, okazało się po tygodniu oczekiwania na antybiogram, że ma salmonelle... Pani doktor to wiedziała od razu jak zobaczyła malutką, i dzięki niej Maja już tydzień przed wynikami dostawała prawidłowy antybiotyk. Wyniki ją tylko upewniły w jak z resztą zawsze dobrej diagnozie.
Pzyjmuje chyba codziennie do 21- dzieki temu nie raz uniknelyśmy wizyty na pogotowiu.
Traktuje poważnie każde obawy i szczegółowo wszystko wyjaśnia- wychodzę od niej pewna, bez wątpliwości i dodatkowych konsultacji innych lekarzy.
Ps tez dojezdzamy z Chorzowa.
P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mama Majeczki :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek i lekarz. Nie przepisuje na wyrost antybiotyków. Wspa-nia_ła.!! Niech nam żyje jak najdłużej.


A
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam Pani doktor Mielnik jest fantastycznym, kompetentnym, godnym polecenia specjalistą. Ma świetne podejście do malutkich Pacjentów oraz do ich czasami przerażonych i przewrażliwionych rodziców :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Inny lekarz poinformował mnie,iż córka ma ciemną karnację, na szczęście Pani doktor Kasia w porę zauważyła żółtaczkę....tak zaczęła się nasza znajomość 9 lat temu. Byłam na Okulickiego, w szpitalu, w "Julianie", teraz w Piekarach w Medicare z Panią doktor. Nawet przez telefon wystawi dobrą diagnozę. Z całą odpowiedzialnością polecam mama Ania z Martą.


L
Użytkownik zweryfikowany

Najwspanialsza Pani doktor jaką znam,cudowne podejście do dzieci,zawsze trafna diagnoza,zawsze uśmiechnięta.Anioł stróż naszych pociech.pozdrawiam serdecznie.


E
Użytkownik zweryfikowany

Znam panią doktor jak jeszcze przyjmowała w Bytomiu nie wierzyła że się za nią przeniosę do Piekar Śląskich . Przeniosłam się do przychodni Julian a teraz do jej przychodni najcudowniejszy człowiek jakiego ziemia nosiła . Serdecznie pozdrowienia od Ewy, Cezarego, Maksymiliana z Bytomia


L
Użytkownik zweryfikowany

Dr.K.Mielnik to anioł naszych pociech,Najwspanialsze podejście,precyzja w leczeniu.Dziękujemy że mamy tak wspaniałego lekarza,jedynego w swoim rodzaju.Pozdrawiam


Z
Użytkownik zweryfikowany

to najlepsza jaką znam... prawdziwa lekarka z powołaniem, jakich teraz mało. moje dzieciaczki nie boją się wizyt u lekarza wręcz przeciwnie zawsze śmiało tam idą. Pani Dr.Mielnik to bardzo miła, sympatyczna osoba. Zawsze pamięta imiona swoich małych pacjentów, już nie wspomnę o rodzicach zawsze wie który rodzic jest czyjego maluszka :-).
a tak po za tym Pani Dr. Mielnik będzie przyjmować od 1.10.2010. w nowej przychodni na szarleju koło urazówki. ja na 100% przepisuję moje dzieci to tej nowej przychodni....


P

lekarka z powołania drugiej takiej jak długo chodzę do lekarzy jeszcze nie spotkałam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie