Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli chcesz skonsultować się z tym specjalistą, ale wolisz zrobić to z domu – umów konsultację online i otrzymaj pomoc, której potrzebujesz.

Jak to działa?

Adresy (4)

Gabinet e-wizyt


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
67 356.....

Konsultacja online (opis) • 160 zł

Konsultacja online (kolejna) (opis) • 120 zł

Konsultacja online (kolejna) (opis) • 50 zł


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
67 356.....

Konsultacja online • od 160 zł


Wojska Polskiego 43, Piła
Ars Medical

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach
Średnia 1, Piła
Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Pomorska Akademię Medyczna ( obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny) w Szczecinie.Uzyskałam specjalizację z chirurgii ogólnej i z gastroen...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle brzucha
 • choroba wrzodowa
 • refluks żołądkowo-przełykowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja gastrologiczna


Średnia 1, Piła

Gabinet


Konsultacja online


160 zł

Gabinet e-wizyt

Wizyta online ( telefoniczna lub internetowa) , po opłacie na konto 95 1140 2004 0000 3102 4590 1461(proszę przesłać potwierdzenie na k.klonowskamajchrzak@wp.pl). Możliwa szybka płatność po przejściu na stronę _____www.medfile.pl ____należy wybrać ___telekonsultacja ___ wyszukać lekarza z nazwiska--- następnie należy wybrać o jak wizytę chodzi . Zostaniemy przeprowadzeni na wybór szybkiej płątności --- Payu. Po wykonaniu opłaty system wyśle do nas mail. z informacją potwierdzającą i linikiem do połączenia się o określonej godznie na videorozmowę.Pszczelna 30, Bydgoszcz

od 160 zł

Gabinet Gastroenterologiczny

Pozostałe usługi

Konsultacja online (kolejna)


120 zł

Gabinet e-wizyt

Wizyta online ( telefoniczna lub internetowa) , po opłacie na konto 95 1140 2004 0000 3102 4590 1461(proszę przesłać potwierdzenie na k.klonowskamajchrzak@wp.pl). Możliwa szybka płatność po przejściu na stronę _____www.medfile.pl ____należy wybrać ___telekonsultacja ___ wyszukać lekarza z nazwiska--- następnie należy wybrać o jak wizytę chodzi . Zostaniemy przeprowadzeni na wybór szybkiej płątności --- Payu. Po wykonaniu opłaty system wyśle do nas mail. z informacją potwierdzającą i linikiem do połączenia się o określonej godznie na videorozmowę50 zł

Gabinet e-wizyt

(Przedłużenie leków)Wizyta online ( telefoniczna lub internetowa) , po opłacie na konto 95 1140 2004 0000 3102 4590 1461(proszę przesłać potwierdzenie na k.klonowskamajchrzak@wp.pl). Możliwa szybka płatność po przejściu na stronę _____www.medfile.pl ____należy wybrać ___telekonsultacja ___ wyszukać lekarza z nazwiska--- następnie należy wybrać o jak wizytę chodzi . Zostaniemy przeprowadzeni na wybór szybkiej płątności --- Payu. Po wykonaniu opłaty system wyśle do nas mail. z informacją potwierdzającą i linikiem do połączenia się o określonej godznie na videorozmow

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
237 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet e-wizyt konsultacja online

Panią Doktor cechuje ogromna cierpliwość i profesjonalność. E-wizyta zakończona pisemnym podsumowaniem i wskazaniami. Polecam z czystym sumieniem.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet e-wizyt

Pani doktor z holistycznym podejściem do zagadnienia szczegółowo i cierpliwie wyjaśniała nawet najbardziej "dziwne" pytania
jestem zadowolony i polecam Pania doktor


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Gastroenterologiczny konsultacja online

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo szczegółowo wyjaśniła wyniki badań, zaproponowała leczenie. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Gastroenterologiczny konsultacja online

Polecam w 100% .Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,fachowa porada.Pani doktor na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Gastroenterologiczny konsultacja online

Wizyta z pół godzinnym opóźnieniem, ale dla mnie świadczy to dobrze o lekarzu zwłaszcza jeśli tak jak w tym przypadku zaczął przyjmować punktualnie.
Pani doktor zebrała obszerny wywiad, podała możliwe diagnozy i ewentualne leczenie. Zleciła odpowiednie badania.
Bardzo skuteczna wizyta.
Na pewno wrócę


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Gastroenterologiczny konsultacja online

Pani doktor wszystko wyjaśnia. Nie wróży ze szklanej kuli i podała jakie badania trzeba zrobić. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Gastroenterologiczny konsultacja online

Pani Doktor bardzo miła , szczegółowo przeprowadziła wywiad , zmagam się z problemem od kilu miesięcy i wreszcie trafiłam na lekarza który chce poznać przyczynę zanim zacznie leczyć a nie tylko objawowo . Ogromny plus


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Gastroenterologiczny konsultacja online

Pani doktor bardzo konkretna. Szczegółowy wywiad. Analiza posiadanych wyników. Dała nadzieję na właściwą diagnozę choroby. Rzuciała światło w jakim kierunku poszukiwać przyczyny objawów. Dziękuję za wskazówki.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Gastroenterologiczny konsultacja online

Pani Doktor wykazała pełen profesjonalizm i doświadczenie, ukierunkowała mnie na to jak mam dalej postępować, przekazała szereg ważnych informacji. Dawno nie byłem z wizytą u lekarza o takiej empatii, rzetelności.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Medical Inny

Niestety- wizyta prywatna w klinice za 170 zł - w pakiecie godzinne opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów. Całość trwała może 3 min, brak jakiejkolwiek porady i odesłanie z powrotem do lekarza pierwszego kontaktu. Badania nie było absolutnie żadnego, wywiad krótki. Zdecydowanie nie polecam.

lek. Katarzyna Kłonowska-Majchrzak

Ma Pan? Pani ? rację. Wycofuję się już z przyjęć w Ars Medical . Stanowczo zbyt wielu pacjentów na tak krótki czas, do tego badania endoskopowe przed przyjęciami pacjentów w gabinecie czasami wymagające więcej czasu. Na cenę też nie mam wpływu.Nie mam dostępu do usg w czasie wizyty. Jak też na to , że czasami pacjent jest kierowany do gastrologa, a powinien być u hepatologa.I o tym decyduje rejestracja. Nie rozumiem tylko , co robiliśmy przez te 3 minuty? Lubię wysłuchać pacjentów , ale to zajmuje więcej czasu. Staram się tłumaczyć swoje postępowanie czy zalecenia , to też zajmuje czas. Często , gdy trzeba było skierować pacjenta do innego lekarza zamiast do mnie , dzwonię do rejestracji o przerejestrowanie i zwrócenie pieniędzy. Co zajęło nam 3 minuty? Może całkowity brak dokumentacji medycznej? Może informacja " te badania już miałem i nic w nich nie było? ". Może prośba o dostarczenie badań wykonanych wcześniej " wszystko zabrał lekarz rodzinny" do swojej dokumentacji". Co do godzinnego spóźnienia . Jest coś magicznego w ocenie czasu w poczekalni , przed wizytą i w gabinecie , w czasie rozmowy z lekarzem. Nawet Ci , którzy zapewniają , że " ja będę krótko " doznają czarodziejskiej przemiany , kiedy zaczynamy i okazuje się , że potrzebują więcej czasu. Proszę sobie wyobrazić , że naciskam czerwony guzik i .... " koniec wizyty " . Pacjenci w poczekalni zachwyceni punktualnością, ale jaka wartość wizyty? Proszę sobie wyobrazić np. kolonoskopię - minęło 15 minut , nie obejrzeliśmy całego jelita grubego , badanie bolesne , nieprzyjemne , lekarz się spieszy ... ale czas jest ważny . Czerwony guzik i ...koniec. Proszę sobie teraz wyobrazić , jak czuje się lekarz , do którego zgłasza się pacjent bez dokumentacji , opowiada , że miał badania i " nic w nich nie było".Jakie badania , co było w wynikach, jak brzmiał opis ? Nie mam szklanej kuli , nie wróżę. Przykro mi , że Pana, Panią zawiodłam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam zespół jelita drażliwego na tle nerwicowym. W ciągu ostatniego miesiąca mniej więcej raz w tygodniu biorę jedną tabletkę stoperanu "na wszelki wypadek" mimo że w danym momencie nie mam biegunki. Zastanawiam się czy mogą być tego jakieś negatywne konsekwencje oraz czy mogę się przez to uodpornić na działanie tego leku w przyszłości?

  Nie widzę sensu w przyjmowaniu leku "na wszelki wypadek " sytuacji gdy biegunki już nie występują. Czy takie przyjmowanie leku zalecił lekarz ?

  lek. Katarzyna Kłonowska-Majchrzak

 • Witam serdecznie.
  Mam na imię Mateusz i mam 29 lat. Warzę 81.5 kg przy wzroście 183. Chciałbym podzielić się swoimi dolegliwościami w nadziei, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.
  Od około czterech lat mam podwyższoną bilirubinę, która waha się w granicach 2.5, 3. Na początku 2015 roku doszły bóle w okolicy wątroby.i w marcu byłem już po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego ponieważ znajdował się w nim kamień. Myślałeś że po zabiegu wszystko wróci do normy, ale niestety ból nie zniknął a bilirunina jak była za wysoka tak jest nadal.
  Ból jest bardzo uciążliwy i odczuwam go bez przerwy. Występuje w formię kłócia i niekiedy uczuciem ciepła. Nasila się kiedy leżę na prawym boku, biegam (niestety na razie z biegania zrezygnowałem przez bóle), kiedy siedzę za kierownicą i moje ciało drga na wyborach, a pracuję jako kierowca. Odżywiam się bardzo zdrowo i nie tlusto. Nie spożywam wogóle alkoholu.
  18.11.2016 miałem wykonywane badanie rezonansem magnetycznym ale wynik badania pokazał, że wszystko jest w porządku prócz tego ze w wątrobie mam naczyniaka o średnicy 15mm, ale lekarz gwarantował że nie jest on powodem bólu.
  W 2011 roku uczestniczyłem na misji w Afganistanie. Spędziłem tam osiem miesięcy i w sumie zaraz w 2012 roku kilka miesięcy po misji zaczęły się problemy. Czy mogłem tam się czymś zarazić? Jakimś pasożytem, którego zwykłe badania nie wykrywają?
  Bardzo proszę o pomoc. Może ktoś znajdzie jeszcze jakiś sposób na pozbycie się bólu i abym mógł wrócić do normalnego życia.
  Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Mateusz.

  Czy był Pan diagnozowania w kierunku pasożytów?Np. Przywry?

  lek. Katarzyna Kłonowska-Majchrzak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Pomorska Akademię Medyczna ( obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny) w Szczecinie.Uzyskałam specjalizację z chirurgii ogólnej i z gastroen...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle brzucha
 • choroba wrzodowa
 • refluks żołądkowo-przełykowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna

Staże

 • 07.2018 - Roztoczańska Szkoła USG- kurs- Diagnostyka narządów jamy brzusznej


Zdjęcia


Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie w Plebiscycie Pacjentów na najlepszego lekarza- Eskulap 2004 Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej

Publikacje i artykuły

Publikacje (3)