Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja internistyczna


Szewska 3A, Wrocław

od 145 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.Wołowska 20, Wrocław

od 145 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.

Pozostałe usługi

Konsultacja telefoniczna - Internista


Szewska 3A, Wrocław

od 109 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

USŁUGA REALIZOWANA TELEFONICZNIE. Pacjencie po przyjęciu rezerwacji przez Grupę LUX MED otrzymasz maila z linkem do płatności. Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniuWołowska 20, Wrocław

od 109 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

USŁUGA REALIZOWANA TELEFONICZNIE. Pacjencie po przyjęciu rezerwacji przez Grupę LUX MED otrzymasz maila z linkem do płatności. Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 ból w płucach, kaszel

Do gabinetu Pani doktor trafiłam z przeciągającym się od kilku tygodni kaszlem i bolidem w klatce piersiowej. Pomimo że wizyta była skrócona (centrum infekcyjne) to Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad i badanie. A następnie aby wykluczyć problemy z sercem od razu skierowała mnie na EKG. Zdjęcie RTG niestety nie było możliwe tego samego dnia (święto) więc zaoferowała wystawienie skierowania do szpitala. Finalnie zgodnie z podejrzeniami Pani doktor okazało się że miałem zapalenie oskrzeli które w ciągu około 2 tygodni zostało wyleczone dzięki trafnie dobranym lekom. Ponowne RTG na które również skierowała mnie Pani doktor finalnie pozwoliło jej się upewnić że wszystkie zmiany się cofnęły i że jestem zdrowy. Bardzo podobała mi się merytoryczna dyskusja. Tłumaczenie schematu leczenia i zadbanie o pacjenta aż do definitywnego potwierdzenia zakończenia choroby. Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Bardzo dobry, rzeczowy i empatyczny lekarz. Z dużą uważnością słucha Pacjenta. Wizyty odbywają się zgodnie ze wcześniej ustaloną godziną. Polecam :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A konsultacja internistyczna (kolejna wizyta)

Do gabinetu Pani Doktor trafiłam pod nieobecność mojego lekarza pierwszego kontaktu, do którego w ramach pakietu prywatnej opieki medycznej chodzę od kilku lat. Wizyta dotyczyła prośby o skierowanie na badania krwi po upływie 2 miesięcy od operacji bariatrycznej. Odbywała się w odniesieniu do wcześniejszych zapisów w systemie i karty leczenia szpitalnego z zaleceniami, którą miałam przy sobie. Nie będę oceniała strony merytorycznej, bo mało w tym spotkaniu było merytoryki, jednak podważanie zaleceń prowadzącego lekarza bariatry uważam za niestosowne i nieprofesjonalne. Podobnie jak argumentowanie antypatii podczas wizyty tym, że ma się inne przekonania i pretensjonalne wystawianie skierowań na niektóre badania (np. na hemoglobinę glikowaną, gdzie od 2013 roku występują problemy z gospodarką węglowodanową, a finalnie za badanie płacę sama bo jest poza pakietem medycznym). Z całym szacunkiem - sugerowanie Pacjentowi żeby zrezygnował z prywatnych wizyt i zdecydował się na jedną opiekę w ramach NFZ nie powinno leżeć w gestii lekarza internisty - podobnie jak ocena zasadności wykonywania badań lekarskich w ramach pakietów za które samodzielnie się płaci. Ostatecznie to sprawa Pacjenta gdzie się leczy i jak. I czy badania woli przeprowadzać prywatnie. Wystawienie skierowań na badania objęte pakietem na podstawie historii choroby to nie jest przysługa tylko powinność lekarza, szczególnie wtedy, kiedy zgłasza się jakiekolwiek dolegliwości mogące świadczyć w moim przypadku o niedoborach.

Doceniam fakt, że zostałam przyjęta w trybie ponadplanowym ponieważ wizyta była zarezerwowana dopiero dzień później (za to jedna gwiazdka więcej) jednak podejście do Pacjenta i umiejetność słuchania z pewnością wymagają dłuższej praktyki...


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Rewelacja! Pani Doktor słucha co się do niej mówi, jest uważna, a przy tym po prostu fajna babka! Zdiagnozowała coś, co pominął poprzedni lekarz. Bardzo polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Pomimo lekkiego spoznienia, zostalem szybko i profesjonalnie przebadany. Dostalem informacje na temat moich dolegliwosci, wiec moglem funkcjonowac spokojniej z mysla, ze nie bylo to takie powazne. Nadal, dostalem skierowanie oraz leki. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania