lek. dent.

Karolina Nestorowicz-Obrzut

Ortodonta, Stomatolog

49 opinii +dodaj

UWAGA!!! Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA!!!
  Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer podany tylko na naszej stronie.

  Specjalista Ortodonta
  Lekarz Dentysta

  Wiosną 2004 roku z drugą średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum otrzymując tytuł lekarza dentysty. Następnie po odbyciu rocznego stażu podyplomowego przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego uzyskując znakomity procentowy wynik co zagwarantowało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

  W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Uroczej 14, województwo lubuskie.

  W latach 2010 -2014 odbyłam, w Opolu pod kierownictwem dr Jolanty Jarki, czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z najlepszym wynikiem w kraju na przestrzeni ostatnich 7 lat.

  Jestem członkiem:
  - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO)
  - Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS - European Orthodontic Society)
  - Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO - Società Italiana di Ortodonzia)
  - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS)

  Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

  Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

  Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

  Płynnie posługuję się językiem:
  - angielskim
  - niemieckim
  - włoskim
  oraz
  - hiszpańskim (na poziomie komunikatywnym)

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, zarówno Pani Karolina jak i asystentki bardzo miłe. Z góry ustalony czas leczenia został dotrzymany :) i co dla mnie jest bardzo ważne, nigdy nie zdarzyło mi się żeby Pani Karolina się spóźniła. Jestem bardzo zadowolona z efektu i serdecznie polecam.

 • P
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Polecam z całego serca! Bardzo cieszę się że trafiłam właśnie na panią dr Karolinę. Pełen profesjonalizm i świetna, ciepła atmosfera. Na początku Pani Doktor w bardzo jasny i konkretny sposób przedstawiła cały plan leczenia oraz koszty się z tym wiążące. Po dwoch latach noszenia aparatu uśmiech nie do poznania :) Efekt zachwyca.
  Polecam każdemu kto zastanawia się nad aparatem ortodontycznym wizytę właśnie u pani dr Karoliny naprawę warto! :)

 • K
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologiaUsługa: leczenie wad zgryzu

  Gabinet poleciła mi moja dentystka. Już na pierwszej wizycie zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie, zrobiono mi zdjęcie, przedstawiono tok leczenia, wszystkie dokładne koszty. Był to pierwszy gabinet gdzie nie usłyszałam, że konieczna jest operacja tylko pani Karolina podjęła sie leczenia. Dziś mam już ściągnięty aparat i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam każdemu! :)

 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologiaUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Delikatna (co może dość dziwnie zabrzmieć kiedy mówi się o ortodoncie ;)), sympatyczna, o anielskim spojrzeniu, układa ząbki jak żołnierzyki w równym szeregu. Mała szczelina między zębami to dla Pani Karoliny piekło dla perfekcjonisty. Polecam nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Gabinet 10/10, leczenie skończyło się szybciej niż przewidywano, ceny nie są wygórowane, można skorzystać z ,,programu lojalnego" a aparat wziąć na raty. Jestem bardzo zadowolona, Pozdrawiam,
  Karolina Nowopolska

 • B
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Ze względu na profesjonalizm, kompleksową obsługę (gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, pantomogram na miejscu) serdecznie polecam wszystkim tym, którzy leczenie ortodontyczne mają przed sobą. Na początku Pani Doktor w bardzo rzeczowy i przystępny sposób przedstawiła mi planowane na dwa lata leczenie. Wizyty kontrolne ustalane były w dogodnych dla mnie terminach, a efekt końcowy zachwyca. Dzięki umowie już w chwili rozpoczęcia leczenia byłam w stanie określić całościowy koszt założenia aparatu, wizyt kontrolnych oraz zdjęcia aparatu, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Aparat zdjęłam dwa miesiące wcześniej niż było to planowane. Doktor Karolina i Jej Asystentka dbają o przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie pacjenta.

 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Jeden z najlepszych fachowców jakiego mogłam poznać. Super podejście do pacjenta. Dzięki Pani mam piękny uśmiech :) dziękuję i serdecznie polecam!

 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Z całego serca polecam wszystkim! Jestem dzisiaj po ściągnięciu całego aparatu stałego i od wyjścia z gabinetu nie mogę się napatrzeć na mój uśmiech! A więc, jeszcze raz dziękuję za te dwa lata ciężkiej, ale z jakim efektem pracy!

 • B
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Profesjonalna opieka przez cały okres leczenia, indywidualne podejście do każdego pacjenta po prostu pełen profesjonalizm. W trakcie leczenia mieszkałam za granica, ale nie było to problemem dla Pani doktor aby znaleźć dla mnie czas w dogodnym terminie. Dzięki temu dziś mam piękny uśmiech za co szczerze dziękuje i naprawdę szczerze polecam.

 • M
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Dziękuje ślicznie za proste zęby oraz prawidłowy zgryz. Każde pieniądze wydane na moje leczenie były warte swojej ceny! Jako jedyna pani Dr Karolina podjęła się zadaniu leczenia zgryzu bez operacji(gdzie 5 wcześniejszych ortodontów twierdziło, że operacja jest nieunikniona). Bardzo dziękuje i pozdrawiam. ✌️

 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologiaUsługa: aparaty stałe estetyczne

  Z całego serca polecam!!! Dziś miałam ściągnięty aparat z górnych i dolnych ząbków- efekt? BOSKI!!! I chyba nie przestanę patrzeć dziś w lusterko :) Z wielką przyjemnością wspominam każdą wizytę u Pani dr Karoliny i jestem przeszczęśliwa, że trafiłam właśnie do gabinetu Nestdent. Od początku wszystko jasne, omówione wszystkie szczegóły leczenia i już po pierwszej rozmowie czujesz że będzie dobrze, ale takiego efektu się nie spodziewałam! Miałam naprawdę fatalny zgryz a teraz wszystko jest równiutkie. Bardzo profesjonalnie podejście Pani doktor, to cudowna, sympatyczna kochająca swoją pracę kobieta, bez zastanowienia oddałam w jej utalentowane ręce również mojego syna, któremu już też pięknie prostują się ząbki! A on sam cieszy się na każdą wizytę i z wielką ochotą siada na fotelu. To magiczne miejsce gdzie wnętrza i widoki za oknem cieszą oko, a cały wspaniały personel dba by wszystko się zgadzało! Naprawdę gorąco polecam! piszę tą opinię i uśmiecham się od ucha do ucha moim pięknym nowym uśmiechem!!! :D