lek. dent.

Karolina Nestorowicz - Obrzut

Ortodonta, Stomatolog

UWAGA!!! Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • UWAGA!!!
  Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer +

  Specjalista Ortodonta
  Lekarz Dentysta

  Wiosną 2004 roku, z druga średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum. Następnie po odbyciu rocznego stażu przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego, który zakończyłam z wysokim procentowym wynikiem co dawało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

  W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim, województwo lubuskie.

  W latach 2010 -2014 odbyłam czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując najlepszy wynik w kraju.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

  Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

  Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

  Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

  Płynnie posługuję się językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam Panią Karolinę ! Gdyby nie ona nosiłabym aparat jeszcze bardzo długo a dzięki Pani Karolinie mogę cieszyć się ładnym uśmiechem :) Pani doktor zgodziła sie podjąć leczenie mimo tego ze od początku leczyła mnie inna ortodontka . Gorąco polecam ! Najlepsza ortodotka jaką znam :)

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Bardzo miła atmosfera a pani doktor robi cuda. Jeszcze raz gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Z całego serducha polecam klinikę Nesdent. Profesjonalna obsługa i ogromne zadowolenie po zakończonym leczeniu mówią same za siebie ��� Pani Dr dopracowała moje ząbki w najmniejszych szczegółach dzięki temu znów mogę śmiać się pełną buzią �

 • bardzo dobry

  Wspaniała Pani doktor ! Gdyby nie P. Karolina aparat ortodontyczny nosiłabym do dziś,a tak jestem juz 2 lata od ściągnięcia. Pani doktor przyjęła mnie pod swoje "skrzydła" od niekompetentnej innej doktor. To cud,że zgodziła się poprawiać po kims nieudaną pracę... za to wielkie dzięki ???? Atmosfera w gabinecie rewelacyjna,można się zrelaksować patrząc na piękne krajobrazy,które są wyświetlane na suficie. Panie w recepcji bardzo przyjazne i pomocne. O Pani doktor chyba nie muszę wspominać, rewelacyjna, kompetentna, sympatyczna kobieta ???? Polecam gabinet każdemu. Pozdrawiam cały personel. Natalia Rynkiewicz

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Moje leczenie przebiegło szybko i sprawnie oraz przyniosło rewelacyjne efekty- jestem w 100% zadowolona. Świetne, profesjonalne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, ma dobry kontakt z pacjentem, Gabinet czysty i zadbany, dobrze wyposażony. Gorąco polecam!
  Beata Kannenberg

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor z polecenia i po odbytych dwóch konsultacjach w Szczecinie do których miałam duże wątpliwości. Zaraz po konsultacji na drugi dzień rozpoczęłyśmy leczenie, co było dla mnie bardzo ważne gdyż mieszkałam za granicą. Kompetentność i profesjonalizm Pani Karoliny jak i personelu sprawia że pacjent jest przekonany że jest w dobrych rękach oraz rozumie każde działanie. Niesamowicie miła atmosfera, wyrozumiałość i pomoc w dobraniu odpowiadającego terminu. Efekt leczenia oszałamiający. Usługi na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Z przyjemnością dopisuję swoją pozytywną opinię!. Pani Doktor to Lekarz kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta, wszystko wyjaśni w sposób zrozumiały i rzeczowy, odpowie na każde pytanie, rozwieje wątpliwości. W nowoczesnym gabinecie panuje miła i przyjazna atmosfera, która bez wątpienia ma pozytywny wpływ na pacjenty. Gorąco polecam wszystkim znajomym i tym, którzy szukają najlepszego specjalisty! :D

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam NESDENT. Bardzo miła atmosfera, Pani Ortodontka bardzo miła i sympatyczna. Razem z moją córką jesteśmy zadowolone. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Karolina godna polecenia .!!! Pełen profesjonalizm oraz miło spędzony czas w gabinecie . Indywidualne podejście do pacjenta oraz leczenie wytłumaczone na 1 wizycie od początku do końca. Efekt końcowy zwala z nóg . Polecam .!

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam gabinet Nesdent Ortodoncja. Jestem bardzo zadowolona z efektu leczenia aparatem ortodontycznym. A miła atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta i nowoczesny gabinet to dodatkowe plusy.