lek. dent.

Karolina Nestorowicz-Obrzut

Ortodonta, Stomatolog

<h2><b>UWAGA!!!</b>
Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na <b><i>WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE</b></i>.…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UWAGA!!!
  Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer podany tylko na naszej stronie.

  Specjalista Ortodonta
  Lekarz Dentysta

  Wiosną 2004 roku z drugą średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum otrzymując tytuł lekarza dentysty. Następnie po odbyciu rocznego stażu podyplomowego przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego uzyskując znakomity procentowy wynik co zagwarantowało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

  W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Uroczej 14, województwo lubuskie.

  W latach 2010 -2014 odbyłam, w Opolu pod kierownictwem dr Jolanty Jarki, czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z najlepszym wynikiem w kraju na przestrzeni ostatnich 7 lat.

  Jestem członkiem:
  - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO)
  - Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS - European Orthodontic Society)
  - Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO - Società Italiana di Ortodonzia)
  - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS)

  Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

  Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

  Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

  Płynnie posługuję się językiem:
  - angielskim
  - niemieckim
  - włoskim
  oraz
  - hiszpańskim (na poziomie komunikatywnym)

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Jeden z najlepszych fachowców jakiego mogłam poznać. Super podejście do pacjenta. Dzięki Pani mam piękny uśmiech :) dziękuję i serdecznie polecam!

 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Z całego serca polecam wszystkim! Jestem dzisiaj po ściągnięciu całego aparatu stałego i od wyjścia z gabinetu nie mogę się napatrzeć na mój uśmiech! A więc, jeszcze raz dziękuję za te dwa lata ciężkiej, ale z jakim efektem pracy!

 • B
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Profesjonalna opieka przez cały okres leczenia, indywidualne podejście do każdego pacjenta po prostu pełen profesjonalizm. W trakcie leczenia mieszkałam za granica, ale nie było to problemem dla Pani doktor aby znaleźć dla mnie czas w dogodnym terminie. Dzięki temu dziś mam piękny uśmiech za co szczerze dziękuje i naprawdę szczerze polecam.

 • M
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Dziękuje ślicznie za proste zęby oraz prawidłowy zgryz. Każde pieniądze wydane na moje leczenie były warte swojej ceny! Jako jedyna pani Dr Karolina podjęła się zadaniu leczenia zgryzu bez operacji(gdzie 5 wcześniejszych ortodontów twierdziło, że operacja jest nieunikniona). Bardzo dziękuje i pozdrawiam. ✌️

 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologiaUsługa: aparaty stałe estetyczne

  Z całego serca polecam!!! Dziś miałam ściągnięty aparat z górnych i dolnych ząbków- efekt? BOSKI!!! I chyba nie przestanę patrzeć dziś w lusterko :) Z wielką przyjemnością wspominam każdą wizytę u Pani dr Karoliny i jestem przeszczęśliwa, że trafiłam właśnie do gabinetu Nestdent. Od początku wszystko jasne, omówione wszystkie szczegóły leczenia i już po pierwszej rozmowie czujesz że będzie dobrze, ale takiego efektu się nie spodziewałam! Miałam naprawdę fatalny zgryz a teraz wszystko jest równiutkie. Bardzo profesjonalnie podejście Pani doktor, to cudowna, sympatyczna kochająca swoją pracę kobieta, bez zastanowienia oddałam w jej utalentowane ręce również mojego syna, któremu już też pięknie prostują się ząbki! A on sam cieszy się na każdą wizytę i z wielką ochotą siada na fotelu. To magiczne miejsce gdzie wnętrza i widoki za oknem cieszą oko, a cały wspaniały personel dba by wszystko się zgadzało! Naprawdę gorąco polecam! piszę tą opinię i uśmiecham się od ucha do ucha moim pięknym nowym uśmiechem!!! :D

 • A
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologiaUsługa: aparaty stałe estetyczne

  Nie spodziewałam się takiego efektu! Polecam bardzo serdecznie Nesdent,miła obsługa oraz odpowiednie podejście do klienta,efekty widać od razu :)

 • Dzisiaj, po dwóch latach noszenia, ściągęłam aparat stały i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania !
  Pani Karolina uprzedzała mnie na poczatku leczenia, że ze względu na moją wadę końcowy efekt może nie być idealny,jednak to co zobaczyłam dzis w lusterku u Pani doktor...wprawiło mnie w zachwyt i wzruszenie! Uśmiech jest idealny! Pani doktor dba zarówno o "prostość" uzębienia, jak i jego estetykę ( piłując, szlifując,wyrównując) tak, aby było pięknie ! Jest bardzo kompetentną, uprzejmą i konkretną ortodontką, która nie owijając w bawełnę tłumaczy pacjentom, krok po kroku, cały plan leczenia. Na każdej wizycie mogłam odczuć jej wiedzę i indywidualne podejście do mojego problemu. Pani Karolina dokłada wszelkich starań , aby w efekcie końcowym w pełni usatysfakcjonować pacjenta. Jest genialna. Nie żałuję ani jednej wizyty i ani jednej wydanej złotówki u tej Pani doktor. Polecam wszystkim i każdemu z osobna :) Pani Karolina potrafi czynić cuda :) Aleksandra Jasińska

 • M

  Spotkanie z Panią doktor i aparat ortodontyczny to była jedna z największych i najwspanialszych przygód mojego życia. Pani doktor to wspaniały, cierpliwy i profesjonalny lekarz. Był to najlepszy wybór jakiego można dokonać. Zmienił moje życie diametralnie :) Dziś cieszę się wspaniałym uśmiechem! Tak wspaniałym, że mój partner zabrania mi uśmiechać się na ulicy (bo jeszcze ktoś mnie porwie ;) ). Dziękuję... to chyba za mało! Najbardziej uśmiechnięta pacjentka ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pozwolę sobie z nieukrywaną przyjemnością dopisać pozytywną opinię dla ludzi korzystających z tego typu informacji. Trafiłam do Nesdentu z polecenia, nakłaniana aby skorzystać jeszcze raz z opinii innego lekarza ortodonty. Moje przykre wcześniejsze doświadczenia, ze moje zęby mogę przesuwać na własną odpowiedzialność sceptycznie nastawiły mnie do zakładania aparatu ortodontycznego. Jakie było moje zdziwienie gdy Pani Karolina w ciągu pierwszej wizyty 22.08.2015 rozwiała moje wątpliwości i powiedziała ,ze gwarantuje mi piękny uśmiech, omówiła plan leczenia, koszty oraz wszystkie rodzaje dostępnych u niej aparatów ortodontycznych. Mając 38 lat bałam się eksperymentować, chciałam mieć pewność, że się uda a efekty leczenia będą w pełni zadowalające. Dziś wiem ,ze wybrałam idealnie. Siadając na fotel od pierwszej wizyty czujesz ,ze jesteś w rękach profesjonalisty pod każdym względem. Po niespełna 1,5 roku nie mam już aparatu i śmiało mogę powiedzieć, efekt końcowy leczenia jest dla mnie oszałamiający. Przepiękne wnętrza Nesdentu i przyjazna atmosfera pozwalają śmiało stwierdzić ,że od pierwszych chwil każdy czuje się tutaj bezpiecznie. Dr Karolina Nestorowicz-Obrzut i jej załoga tworzą zgrany zespół. Nesdent cechuje rzadko spotykana umiejętność współpracy całego zespołu i dyscyplina pracy. Dziękuję wszystkim razem i każdemu osobno. Mój nowy uśmiech dodał mi pewności siebie i pozytywnie zmienia moje życie każdego dnia na lepsze. Dziś nie muszę kontrolować swojego uśmiechu ani tego jak ustawiam się do zdjęcia. Nesdent na czele z Panią Karoliną Nestorowicz - Obrzut polecałam i będę polecać każdemu kto szuka profesjonalisty w tym zawodzie.

 • Wczoraj, po 2 latach noszenia, ściągnęłam stały aparat na zęby. Gorąco polecam panią Karolinę Nestrowicz-Obrzut. Jest świetną ortodontką. Nigdy nie musiałam czekać na wizytę, jest możliwość płacenia na raty, profesjonalne podejście do pacjenta- czego chcieć więcej. :) Oczywiście leczenie przyniosło fantastyczne efekty, co potwierdza kompetentność ortodonty. Naprawdę warto skorzystać z usług pani Nestrowicz-Obrzut. Jeszcze raz polecam!