lek. dent.

Karolina Nestorowicz - Obrzut

Ortodonta, Stomatolog

UWAGA!!! Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA!!!
  Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer +

  Specjalista Ortodonta
  Lekarz Dentysta

  Wiosną 2004 roku, z druga średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum. Następnie po odbyciu rocznego stażu przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego, który zakończyłam z wysokim procentowym wynikiem co dawało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

  W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim, województwo lubuskie.

  W latach 2010 -2014 odbyłam czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując najlepszy wynik w kraju.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

  Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

  Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

  Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

  Płynnie posługuję się językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Spotkanie z Panią doktor i aparat ortodontyczny to była jedna z największych i najwspanialszych przygód mojego życia. Pani doktor to wspaniały, cierpliwy i profesjonalny lekarz. Był to najlepszy wybór jakiego można dokonać. Zmienił moje życie diametralnie :) Dziś cieszę się wspaniałym uśmiechem! Tak wspaniałym, że mój partner zabrania mi uśmiechać się na ulicy (bo jeszcze ktoś mnie porwie ;) ). Dziękuję... to chyba za mało! Najbardziej uśmiechnięta pacjentka ;)

 • bardzo dobry

  Pozwolę sobie z nieukrywaną przyjemnością dopisać pozytywną opinię dla ludzi korzystających z tego typu informacji. Trafiłam do Nesdentu z polecenia, nakłaniana aby skorzystać jeszcze raz z opinii innego lekarza ortodonty. Moje przykre wcześniejsze doświadczenia, ze moje zęby mogę przesuwać na własną odpowiedzialność sceptycznie nastawiły mnie do zakładania aparatu ortodontycznego. Jakie było moje zdziwienie gdy Pani Karolina w ciągu pierwszej wizyty 22.08.2015 rozwiała moje wątpliwości i powiedziała ,ze gwarantuje mi piękny uśmiech, omówiła plan leczenia, koszty oraz wszystkie rodzaje dostępnych u niej aparatów ortodontycznych. Mając 38 lat bałam się eksperymentować, chciałam mieć pewność, że się uda a efekty leczenia będą w pełni zadowalające. Dziś wiem ,ze wybrałam idealnie. Siadając na fotel od pierwszej wizyty czujesz ,ze jesteś w rękach profesjonalisty pod każdym względem. Po niespełna 1,5 roku nie mam już aparatu i śmiało mogę powiedzieć, efekt końcowy leczenia jest dla mnie oszałamiający. Przepiękne wnętrza Nesdentu i przyjazna atmosfera pozwalają śmiało stwierdzić ,że od pierwszych chwil każdy czuje się tutaj bezpiecznie. Dr Karolina Nestorowicz-Obrzut i jej załoga tworzą zgrany zespół. Nesdent cechuje rzadko spotykana umiejętność współpracy całego zespołu i dyscyplina pracy. Dziękuję wszystkim razem i każdemu osobno. Mój nowy uśmiech dodał mi pewności siebie i pozytywnie zmienia moje życie każdego dnia na lepsze. Dziś nie muszę kontrolować swojego uśmiechu ani tego jak ustawiam się do zdjęcia. Nesdent na czele z Panią Karoliną Nestorowicz - Obrzut polecałam i będę polecać każdemu kto szuka profesjonalisty w tym zawodzie.

 • bardzo dobry

  Wczoraj, po 2 latach noszenia, ściągnęłam stały aparat na zęby. Gorąco polecam panią Karolinę Nestrowicz-Obrzut. Jest świetną ortodontką. Nigdy nie musiałam czekać na wizytę, jest możliwość płacenia na raty, profesjonalne podejście do pacjenta- czego chcieć więcej. :) Oczywiście leczenie przyniosło fantastyczne efekty, co potwierdza kompetentność ortodonty. Naprawdę warto skorzystać z usług pani Nestrowicz-Obrzut. Jeszcze raz polecam!

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam.Świetne podejście do pacjenta i przyjemna atmosfera. Po dwóch latach noszenia aparatu efekt rewelacyjny. Pani Karolina to świetny dentysta. Gorąco polecam :D

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam! jestem w 100% zadowolona. Świetne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera, pełen profesjonalizm. Pomimo skomplikowanej wady leczenie przebiegło sprawnie oraz przyniosło rewelacyjne efekty.

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam Panią Karolinę ! Gdyby nie ona nosiłabym aparat jeszcze bardzo długo a dzięki Pani Karolinie mogę cieszyć się ładnym uśmiechem :) Pani doktor zgodziła sie podjąć leczenie mimo tego ze od początku leczyła mnie inna ortodontka . Gorąco polecam ! Najlepsza ortodotka jaką znam :)

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Bardzo miła atmosfera a pani doktor robi cuda. Jeszcze raz gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Z całego serducha polecam klinikę Nesdent. Profesjonalna obsługa i ogromne zadowolenie po zakończonym leczeniu mówią same za siebie ��� Pani Dr dopracowała moje ząbki w najmniejszych szczegółach dzięki temu znów mogę śmiać się pełną buzią �

 • bardzo dobry

  Wspaniała Pani doktor ! Gdyby nie P. Karolina aparat ortodontyczny nosiłabym do dziś,a tak jestem juz 2 lata od ściągnięcia. Pani doktor przyjęła mnie pod swoje "skrzydła" od niekompetentnej innej doktor. To cud,że zgodziła się poprawiać po kims nieudaną pracę... za to wielkie dzięki ???? Atmosfera w gabinecie rewelacyjna,można się zrelaksować patrząc na piękne krajobrazy,które są wyświetlane na suficie. Panie w recepcji bardzo przyjazne i pomocne. O Pani doktor chyba nie muszę wspominać, rewelacyjna, kompetentna, sympatyczna kobieta ???? Polecam gabinet każdemu. Pozdrawiam cały personel. Natalia Rynkiewicz

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Moje leczenie przebiegło szybko i sprawnie oraz przyniosło rewelacyjne efekty- jestem w 100% zadowolona. Świetne, profesjonalne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, ma dobry kontakt z pacjentem, Gabinet czysty i zadbany, dobrze wyposażony. Gorąco polecam!
  Beata Kannenberg