lek. dent.

Karolina Nestorowicz-Obrzut

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonta, Stomatolog

53 opinie +dodaj

UWAGA!!! Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Bardzo polecam Panią Karolinę, przede wszystkim zna się na tym co robi, pełen profesjonalizm.Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że dobrze trafiłam. P. Karolina sprawiła, że niemożliwe stało się możliwe. W 14 miesięcy miałam wymarzony uśmiech, miesiąc przed weselem zdjęłam aparat. Teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Ze szczerego serca polecam! Pozdrawiam!

 • A
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologiaUsługa: leczenie wad zgryzu

  Witam! Pani Doktor Karolina na początku bardzo dokładnie tłumaczy i przedstawia plan leczenia,rozmawia z pacjentem ,a wszystko to przebiega w naprawde miłej,fachowej i sympatycznej atmosferze.Pełen profesjonalizm !. Wczoraj po planowanym zakończeniu leczenia aparat u mojego syna został zdjęty. Efekt jest mega zadawalający 10/10. Po wyjściu z gabinetu pierwsze słowa Szymona „muszę się uczyć uśmiechać”Na pochwałę zasługuje również personel za miłą i sympatyczną obsługę. Dziękujemy i polecamy w 100’/,

 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Pani Doktor profesjonalna,wyrozumiała i bardzo skuteczna :-) Dziękuję za nowy-wymarzony uśmiech i polecam w 100%!!!

  Karolina Nestorowicz-Obrzut2018-03-05

  Dziękuję bardzo za bardzo wysoką ocenę i niezwykle miły komentarz :)

 • J
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Pełen profesjonalizm! Pani Karolina ma świetne podejście do pacjenta. Efekt po zdjęciu aparatu super W 100% polecam!!!

  Karolina Nestorowicz-Obrzut2018-03-05

  Dziękuję za bardzo dobrą ocenę i komentarz :)

 • P
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, zarówno Pani Karolina jak i asystentki bardzo miłe. Z góry ustalony czas leczenia został dotrzymany :) i co dla mnie jest bardzo ważne, nigdy nie zdarzyło mi się żeby Pani Karolina się spóźniła. Jestem bardzo zadowolona z efektu i serdecznie polecam.

  Karolina Nestorowicz-Obrzut2018-03-05

  Dziękuje za maksimum gwiazdek i niezwykły komentarz - to motywuje :)

 • P
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Polecam z całego serca! Bardzo cieszę się że trafiłam właśnie na panią dr Karolinę. Pełen profesjonalizm i świetna, ciepła atmosfera. Na początku Pani Doktor w bardzo jasny i konkretny sposób przedstawiła cały plan leczenia oraz koszty się z tym wiążące. Po dwoch latach noszenia aparatu uśmiech nie do poznania :) Efekt zachwyca.
  Polecam każdemu kto zastanawia się nad aparatem ortodontycznym wizytę właśnie u pani dr Karoliny naprawę warto! :)

  Karolina Nestorowicz-Obrzut2018-03-05

  Dziękuję za maksymalną ocenę i niezwykle ciepły komentarz.

 • K
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologiaUsługa: leczenie wad zgryzu

  Gabinet poleciła mi moja dentystka. Już na pierwszej wizycie zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie, zrobiono mi zdjęcie, przedstawiono tok leczenia, wszystkie dokładne koszty. Był to pierwszy gabinet gdzie nie usłyszałam, że konieczna jest operacja tylko pani Karolina podjęła sie leczenia. Dziś mam już ściągnięty aparat i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam każdemu! :)

  Karolina Nestorowicz-Obrzut2018-03-05

  Dziękuję za wpis z ciepłym komentarzem i maksimum gwiazdek.

 • Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologiaUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Delikatna (co może dość dziwnie zabrzmieć kiedy mówi się o ortodoncie ;)), sympatyczna, o anielskim spojrzeniu, układa ząbki jak żołnierzyki w równym szeregu. Mała szczelina między zębami to dla Pani Karoliny piekło dla perfekcjonisty. Polecam nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Gabinet 10/10, leczenie skończyło się szybciej niż przewidywano, ceny nie są wygórowane, można skorzystać z ,,programu lojalnego" a aparat wziąć na raty. Jestem bardzo zadowolona, Pozdrawiam,
  Karolina Nowopolska

  Karolina Nestorowicz-Obrzut2018-03-05

  Pani Karolino dziękuję za fantastyczny, publiczny komentarz :) ... no i oczywiście maksimum gwiazdek - to wzmacnia :)

 • B
  Lokalizacja: NESDENT ortodoncja stomatologia

  Ze względu na profesjonalizm, kompleksową obsługę (gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, pantomogram na miejscu) serdecznie polecam wszystkim tym, którzy leczenie ortodontyczne mają przed sobą. Na początku Pani Doktor w bardzo rzeczowy i przystępny sposób przedstawiła mi planowane na dwa lata leczenie. Wizyty kontrolne ustalane były w dogodnych dla mnie terminach, a efekt końcowy zachwyca. Dzięki umowie już w chwili rozpoczęcia leczenia byłam w stanie określić całościowy koszt założenia aparatu, wizyt kontrolnych oraz zdjęcia aparatu, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Aparat zdjęłam dwa miesiące wcześniej niż było to planowane. Doktor Karolina i Jej Asystentka dbają o przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie pacjenta.

  Karolina Nestorowicz-Obrzut2018-03-05

  Dziękuję za ocenę i wpis :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA!!!
  Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer podany tylko na naszej stronie.

  Specjalista Ortodonta
  Lekarz Dentysta

  Wiosną 2004 roku z drugą średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum otrzymując tytuł lekarza dentysty. Następnie po odbyciu rocznego stażu podyplomowego przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego uzyskując znakomity procentowy wynik co zagwarantowało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

  W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Uroczej 14, województwo lubuskie.

  W latach 2010 -2014 odbyłam, w Opolu pod kierownictwem dr Jolanty Jarki, czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z najlepszym wynikiem w kraju na przestrzeni ostatnich 7 lat.

  Jestem członkiem:
  - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO)
  - Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS - European Orthodontic Society)
  - Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO - Società Italiana di Ortodonzia)
  - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS)

  Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

  Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

  Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

  Płynnie posługuję się językiem:
  - angielskim
  - niemieckim
  - włoskim
  oraz
  - hiszpańskim (na poziomie komunikatywnym)

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl