lek. dent.

Karolina Nestorowicz - Obrzut

Ortodonta, Stomatolog

UWAGA!!! Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UWAGA!!!
  Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer podany tylko na naszej stronie.

  Specjalista Ortodonta
  Lekarz Dentysta

  Wiosną 2004 roku z drugą średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum otrzymując tytuł lekarza dentysty. Następnie po odbyciu rocznego stażu podyplomowego przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego uzyskując znakomity procentowy wynik co zagwarantowało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

  W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Uroczej 14, województwo lubuskie.

  W latach 2010 -2014 odbyłam, w Opolu pod kierownictwem dr Jolanty Jarki, czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z najlepszym wynikiem w kraju na przestrzeni ostatnich 7 lat.

  Jestem członkiem:
  - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO)
  - Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS - European Orthodontic Society)
  - Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO - Società Italiana di Ortodonzia)
  - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS)

  Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

  Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

  Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

  Płynnie posługuję się językiem:
  - angielskim
  - niemieckim
  - włoskim
  oraz
  - hiszpańskim (na poziomie komunikatywnym)

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Dzisiaj, po dwóch latach noszenia, ściągęłam aparat stały i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania !
  Pani Karolina uprzedzała mnie na poczatku leczenia, że ze względu na moją wadę końcowy efekt może nie być idealny,jednak to co zobaczyłam dzis w lusterku u Pani doktor...wprawiło mnie w zachwyt i wzruszenie! Uśmiech jest idealny! Pani doktor dba zarówno o "prostość" uzębienia, jak i jego estetykę ( piłując, szlifując,wyrównując) tak, aby było pięknie ! Jest bardzo kompetentną, uprzejmą i konkretną ortodontką, która nie owijając w bawełnę tłumaczy pacjentom, krok po kroku, cały plan leczenia. Na każdej wizycie mogłam odczuć jej wiedzę i indywidualne podejście do mojego problemu. Pani Karolina dokłada wszelkich starań , aby w efekcie końcowym w pełni usatysfakcjonować pacjenta. Jest genialna. Nie żałuję ani jednej wizyty i ani jednej wydanej złotówki u tej Pani doktor. Polecam wszystkim i każdemu z osobna :) Pani Karolina potrafi czynić cuda :) Aleksandra Jasińska

 • M

  Spotkanie z Panią doktor i aparat ortodontyczny to była jedna z największych i najwspanialszych przygód mojego życia. Pani doktor to wspaniały, cierpliwy i profesjonalny lekarz. Był to najlepszy wybór jakiego można dokonać. Zmienił moje życie diametralnie :) Dziś cieszę się wspaniałym uśmiechem! Tak wspaniałym, że mój partner zabrania mi uśmiechać się na ulicy (bo jeszcze ktoś mnie porwie ;) ). Dziękuję... to chyba za mało! Najbardziej uśmiechnięta pacjentka ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pozwolę sobie z nieukrywaną przyjemnością dopisać pozytywną opinię dla ludzi korzystających z tego typu informacji. Trafiłam do Nesdentu z polecenia, nakłaniana aby skorzystać jeszcze raz z opinii innego lekarza ortodonty. Moje przykre wcześniejsze doświadczenia, ze moje zęby mogę przesuwać na własną odpowiedzialność sceptycznie nastawiły mnie do zakładania aparatu ortodontycznego. Jakie było moje zdziwienie gdy Pani Karolina w ciągu pierwszej wizyty 22.08.2015 rozwiała moje wątpliwości i powiedziała ,ze gwarantuje mi piękny uśmiech, omówiła plan leczenia, koszty oraz wszystkie rodzaje dostępnych u niej aparatów ortodontycznych. Mając 38 lat bałam się eksperymentować, chciałam mieć pewność, że się uda a efekty leczenia będą w pełni zadowalające. Dziś wiem ,ze wybrałam idealnie. Siadając na fotel od pierwszej wizyty czujesz ,ze jesteś w rękach profesjonalisty pod każdym względem. Po niespełna 1,5 roku nie mam już aparatu i śmiało mogę powiedzieć, efekt końcowy leczenia jest dla mnie oszałamiający. Przepiękne wnętrza Nesdentu i przyjazna atmosfera pozwalają śmiało stwierdzić ,że od pierwszych chwil każdy czuje się tutaj bezpiecznie. Dr Karolina Nestorowicz-Obrzut i jej załoga tworzą zgrany zespół. Nesdent cechuje rzadko spotykana umiejętność współpracy całego zespołu i dyscyplina pracy. Dziękuję wszystkim razem i każdemu osobno. Mój nowy uśmiech dodał mi pewności siebie i pozytywnie zmienia moje życie każdego dnia na lepsze. Dziś nie muszę kontrolować swojego uśmiechu ani tego jak ustawiam się do zdjęcia. Nesdent na czele z Panią Karoliną Nestorowicz - Obrzut polecałam i będę polecać każdemu kto szuka profesjonalisty w tym zawodzie.

 • Wczoraj, po 2 latach noszenia, ściągnęłam stały aparat na zęby. Gorąco polecam panią Karolinę Nestrowicz-Obrzut. Jest świetną ortodontką. Nigdy nie musiałam czekać na wizytę, jest możliwość płacenia na raty, profesjonalne podejście do pacjenta- czego chcieć więcej. :) Oczywiście leczenie przyniosło fantastyczne efekty, co potwierdza kompetentność ortodonty. Naprawdę warto skorzystać z usług pani Nestrowicz-Obrzut. Jeszcze raz polecam!

 • Serdecznie polecam.Świetne podejście do pacjenta i przyjemna atmosfera. Po dwóch latach noszenia aparatu efekt rewelacyjny. Pani Karolina to świetny dentysta. Gorąco polecam :D

 • D

  Serdecznie polecam! jestem w 100% zadowolona. Świetne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera, pełen profesjonalizm. Pomimo skomplikowanej wady leczenie przebiegło sprawnie oraz przyniosło rewelacyjne efekty.

 • A

  Serdecznie polecam Panią Karolinę ! Gdyby nie ona nosiłabym aparat jeszcze bardzo długo a dzięki Pani Karolinie mogę cieszyć się ładnym uśmiechem :) Pani doktor zgodziła sie podjąć leczenie mimo tego ze od początku leczyła mnie inna ortodontka . Gorąco polecam ! Najlepsza ortodotka jaką znam :)

 • A

  Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Bardzo miła atmosfera a pani doktor robi cuda. Jeszcze raz gorąco polecam.

 • Z całego serducha polecam klinikę Nesdent. Profesjonalna obsługa i ogromne zadowolenie po zakończonym leczeniu mówią same za siebie ��� Pani Dr dopracowała moje ząbki w najmniejszych szczegółach dzięki temu znów mogę śmiać się pełną buzią �

 • Wspaniała Pani doktor ! Gdyby nie P. Karolina aparat ortodontyczny nosiłabym do dziś,a tak jestem juz 2 lata od ściągnięcia. Pani doktor przyjęła mnie pod swoje "skrzydła" od niekompetentnej innej doktor. To cud,że zgodziła się poprawiać po kims nieudaną pracę... za to wielkie dzięki ???? Atmosfera w gabinecie rewelacyjna,można się zrelaksować patrząc na piękne krajobrazy,które są wyświetlane na suficie. Panie w recepcji bardzo przyjazne i pomocne. O Pani doktor chyba nie muszę wspominać, rewelacyjna, kompetentna, sympatyczna kobieta ???? Polecam gabinet każdemu. Pozdrawiam cały personel. Natalia Rynkiewicz