Adresy (2)

Płocka 43, Mława
Przychodnia Lekarzy Specjalistów OMEGA

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

mgr inż. Karolina Leśnik - dietetyk, specjalista do spraw żywienia człowieka. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawi...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Witam, chciałabym polecić Panią Karolinę przy wyborze profesjonalnego dietetyka.
Pani Karolina posiada duza wiedzę, chętnie udziela odpowiedzi, pozostaje w stałym kontakcie z pacjentem. Zawsze można liczyć na wskazówki i porady. Po zatym Pani Karolina jest osoba miła i przyjazna a to naprawdę pomaga. My walczymy o potomstwo...walka dopiero rozpoczeta ale wszystko jest na dobrej drodze.Pozdrawiam

mgr Karolina Leśnik

Pani Małgosiu bardzo serdeczne dziękuję za tak miła i ciepłą opinię. Trzymam bardzo mocno za Panią kciuki, żeby wszystko się udało. Polecam się i zawsze służę pomocą.


B
Użytkownik zweryfikowany

Przez kilka lat walczyłam z nadwagą, bezskutecznie. Od czterech miesięcy pracuję nad swoją wagą razem z Panią Karoliną i przyznam szczerze, że po raz pierwszy wiem że osiągnę swój cel. Gubię kilogramy, dieta została dopasowana do moich potrzeb zarówno czasowych jak i smakowych, w ogóle nie odczuwam tego, że się odchudzam. Pani Karolina jest sympatyczną osobą, która poza ugruntowaną wiedzą dotyczącą samego odżywiania potrafi ukierunkować sposób myślenia i pozytywnie nastawić do osiągnięcia celu małymi krokami. Jestem zadowolona z efektów i współpracy dlatego polecam Panią Karolinę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalna obsługa przez Panią Karolinę polecam każdemu kto ma potrzebę konsultacji z dietetykiem. Dieta, którą otrzymałem pozwoliła mi osiągnąć mój cel i zredukować niechciane kilogramy. Poza tym, że dieta została odpowiednio dopasowana do moich problemów, to również była smaczna i urozmaicona. Pani Karolina ma indywidualne podejście do pacjenta. Nie było najmniejszego problemu, abym mógł zadawać dodatkowe pytania poza wizytą, zawsze uzyskałem konkretną odpowiedź. Gorąco polecam każdemu kto ma potrzebę współpracy z osobą kompetentną w dziedzinie dietetyki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

65 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy to prawda, że nie należy jeść importowanych pomidorów, cytrusów, kiwi, bananów?
  Czy można, dla zdrowia, włączać do surówek liście od rzodkiewek?
  Jestem kobietą 70+ z lekką nadwagą. Czy dobrze robię jedząc sporo chudego białego sera i chudych twarogów?

  Witam serdecznie! Zawsze zalecam moim pacjentom jadanie owoców i warzyw sezonowych. Zima zdecydowanie nie jest czasem, w którym rosną pomidory w Polsce. W tym czasie zalecam spożywanie np. przecierów pomidorowych zamiast pomidorów importowanych. W ziemie najlepiej wybierać warzywa korzeniowe, cebulowe, strączkowe i kapustne. Owoce importowane są pryskane silnymi substancjami grzybobójczymi i bakteriobójczymi, by mogły przetrwać długą podróż. Bardzo ważne jest dokładne ich umycie za pomocą gąbki przed spożyciem. Dlatego w tej kwestii też zalecam jedzenie naszych polskich owoców np. jabłek lub gruszek, a także owoców z mrożonek.
  Oczywiście, że można włączyć liście rzodkiewek do swojej diety. Nadają się świetnie do urozmaicania surówek i sałatek warzywnych.
  Bardzo dobrze, że wybiera Pani chude produkty nabiałowe. To bardzo ważne w codziennej diecie. Wszystkie produkty powinny być odpowiednio zbilansowane. Nie wiem jaka jest to dokładnie ilość jaką Pani spożywa. Zapraszam na konsultację do mojego gabinetu. Będę w stanie więcej pomóc.
  Pozdrawiam.

  mgr Karolina Leśnik

 • Czy waga 54,9 kg przy wzroście 167 jest prawidłowa ? chodzi mi dokładnie o nadwage , niedowage lub wage prawidlowa

  Witam serdecznie. Zgodnie z BMI Pani waga jest prawidłowa do wzrostu. Pani BMI wynosi 19,69 co oznacza wagę zdrową. Natomiast BMI nie jest dokładnym wskaźnikiem. Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie możne skorzystać z pomiaru składu ciała metodą bioimpedancji. Pozdrawiam.

  mgr Karolina Leśnik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

mgr inż. Karolina Leśnik - dietetyk, specjalista do spraw żywienia człowieka. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawi...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Zdrowie Publiczne
 • Dietetyk dziecięcy
Zobacz więcej