Aktualności

 • mgr Karolina Giżyńska
  mgr Karolina Giżyńska
  Królewiecka 30/6, Płock

  W terapii logopedycznej/neurologopedycznej oraz konsultacjach i diagnozach, mogą brać udział jedynie ZDROWE DZIECI I DOROŚLI BEZ OBJAWÓW INFEKCJI czy CHOROBY ( katar, kaszel itp.) ❌ bardzo proszę nie przywozić dzieci i nie przyjeżdżać na zajęcia gdy jesteśmy w trakcie antybiotykoterapii ❌ proszę również aby dzieci jak również osoby dorosłe, u których rozwija się infekcja i zaczęły przyjmować leki pozostały w domu do czasu całkowitego ustąpienia objawów. ❌ kaszel lub katar są przeciwwskazaniem do udziału w terapii. Proszę o tym pamiętać. ❌ W gabinecie przyjmowane są noworodki, niemowlęta, dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz pacjenci po masywnych urazach mózgowo-czaszkowych, a to oznacza obniżoną odporność. Zatem nie narażajmy ich na zainfekowanie. ❌U przeziębionego/ chorego dziecka czy osoby dorosłej nie jest możliwa diagnostyka rzeczywistych funkcji jak oddychanie, połykanie, jedzenie i umiejętności takich jak koncentracja czy funkcje poznawcze. ❌ Wznawiamy terapię po całkowitym zakończeniu leczenia farmakologicznego lub ustąpieniu wszelkich objawów. Nie w trakcie….

 • Adresy (2)

  Królewiecka 30/6, Płock
  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock


  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
  Gotówka, Karta płatnicza, Blik
  24 333..... Pokaż numer  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja online • 120 zł


  24 333..... Pokaż numer

  Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


  30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Oferuję diagnozę, terapię oraz wizyty domowe obejmujące:

  1. Diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną
  2. Terapię zaburze...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Uniwersytet im. A.Mickiewicza w Poznaniu

  Zakres porad

  • Neurologopedia
  • Terapia behawioralna

  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Niemiecki

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Królewiecka 30/6, Płock

  150 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  Konsultacje logopedyczne przeznaczone są dla rodziców / pacjentów dorosłych i polegają na wyjaśnieniu istoty zaburzenia. Podczas konsultacji logopedycznych przekazuję plan dalszego postępowania oraz ewentualnych konsultacji z innymi specjalistami. Czas konsultacji jest czasem szacowanym. Może ulec wydłużeniu.  120 zł

  Konsultacja online

  Pozostałe usługi


  Królewiecka 30/6, Płock

  250 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  Diagnoza logopedyczna obejmuje dwa spotkania trwające po 45 minut. Na podstawie wszystkich zebranych informacji logopeda przygotowuje pisemną diagnozę, proponuje plan terapii, a jeśli taka nie jest konieczna – przekazuje zalecenia do ćwiczeń w domu.  Królewiecka 30/6, Płock

  250 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  Ocena pozycji spoczynkowych, wędzidełka, funkcji języka, ruchów izolowanych, połykania. Nie jest wymagane skierowanie od ortodonty. Dokument wydawany w formie pisemnej, czas oczekiwania do 1,5 tygodnia.  Królewiecka 30/6, Płock

  350 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  Na diagnozę neurologopedyczną składają się pogłębiony wywiad, przeprowadzenie badania, dostosowanego do potrzeb i możliwości badanego, obserwacja oraz sformułowanie i omówienie wniosków z przeprowadzonych badań.
  Na spotkanie z neurologopedą, ze względu na pogłębiony wywiad, proszę przynieść dotychczasową dokumentację medyczną taką jak: wyniki badań słuchu, wyniki badań EEG, fMRI, MRI i innych, jeśli były przeprowadzane, opinie specjalistów, karty wypisowe ze szpitali, a w przypadku dzieci książeczkę zdrowia dziecka.  Królewiecka 30/6, Płock

  170 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  Konsultacja neurologopedyczna (dzieci/dorośli) to jedno spotkanie trwające 30 minut , po którym przekazywane są wskazówki na podstawie uzyskanego wywiadu i obserwacji pacjenta.  Królewiecka 30/6, Płock

  120 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  ( masaż, ćwiczenia przed korektą, nauka wklejania języka). Przed rozpoczęciem przygotowywania do zabiegu wskazane jest przeprowadzenie pełnej diagnozy logopedycznej/miofunkcjonalnej.  Królewiecka 30/6, Płock

  80 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock  Królewiecka 30/6, Płock

  110 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock  Królewiecka 30/6, Płock

  80 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock  Królewiecka 30/6, Płock

  150 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  Terapia miofunkcjonalna jest coraz bardziej popularnym sposobem oddziaływania logopedycznego zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych, u których występują zaburzenia funkcji w przestrzeni orofacjanej, wady anatomiczne w budowie narządów mowy, czy nieprawidłowe nawyki angażujące mięśnie orofacjum. Do podjęcia terapii niezbędna jest diagnoza miofunkcjonalna, która to w większości przypadków powinna być poparta oceną wielospecjalistyczną, w tym: logopedyczną, ortodontyczną, fizjoterapeutyczną, jak również innych specjalistów  Królewiecka 30/6, Płock

  Od 120 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  Przeznaczona jest dla osób, które wskutek różnych czynników (wypadków, urazów, chorób, czynników rozwojowych i okołoporodowych) utraciły lub mają trudność z opanowaniem prawidłowej zdolności mowy. Terapię zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, możliwości oraz oczekiwań pacjenta. W przypadku terapii neurologopedycznej kluczowy jest czas od momentu powstania zaburzenia do rozpoczęcia działań terapeutycznych. Jak najszybsze wykrycie uszkodzenia i podjęcie terapii daje większą szansę na szybką poprawę kondycji mowy.
  Grupa pacjentów: osoby, które doznały uszkodzenia mózgu na skutek udarów niedokrwiennych lub krwotocznych, pacjenci po urazach czaszkowo-mózgowych, osoby z uszkodzeniami ośrodków i dróg unerwiających narządy mowy ( np. choroba Parkinsona), osoby które doznały porażenia nerwu twarzowego, pacjenci ortodontyczni.  Królewiecka 30/6, Płock

  Od 150 zł

  Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock

  Wczesna ocena sprawności układu oralnego u niemowląt i dzieci w okresie prelingwalnym (przed pojawieniem się mowy). Jeżeli rodzice zauważają problemy ze ssaniem, jedzeniem, nadmiernym ślinieniem się u swojego dziecka powinni zgłosić się do specjalisty w celu oceny mięśni układu, sprawności języka oraz weryfikacji przebiegu podstawowych funkcji w układzie orofacjalnym.

  33 opinie pacjentów

  Ogólna ocena

  Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
  N
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock terapia logopedyczna

  Polecam z całego serca panią Karolinę ma super podejście do dziecka, super zaangażowanie. Ćwiczenia dopasowane odpowiednio do dziecka, które dają szybkie zadawalające efekty. Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock terapia logopedyczna

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pani logopedy Karoliny Giżyńskiej. Profesjonalne podejście do problemu,przekazanie rzetelnych informacji o działaniach i postępach w terapii logopedycznej przebiegającej w spokojnej i miłej atmosferze.

  mgr Karolina Giżyńska

  Bardzo dziękuję za opinię i zaufanie jakim mnie obdarzyłyście. Cieszę się, że mogłam pomóc zrozumieć istotę problemu, wyjaśnić, dać wskazówki, rozwiać wątpliwości. Bardzo cieszę się, że ustaliłyśmy przyczynę problemów, a następnie ją wyeliminowaliśmy przywracając prawidłową pozycję spoczynkową języka, jednocześnie torując drogę do dalszego leczenia ortodontycznego. Życzę dalszych sukcesów i trzymam kciuki!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock konsultacja logopedyczna

  Bardzo serdecznie polecam wszystkim szukającym skutecznej pomocy logopedycznej dla dziecka Panią Karolinę! Po wielu wizytach u innych logopedów w Płocku, to Pani Karolina postawiła prawidłową diagnozę. Szczegółowo wszystko wyjaśniła. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, dziecko zadowolone, bardzo chętnie czeka na rozpoczęcie terapii. Naprawdę bardzo rekomenduję.

  mgr Karolina Giżyńska

  Dziękuję za zaufanie i rekomendację! Najważniejsze, że znalazłyśmy przyczynę problemów i zaplanowałyśmy ścieżkę postępowania, której celem jest przywrócenie właściwych funkcji języka i utorowanie drogi pod dalsze leczenie ortodontyczne.
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na terapii!

  R
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock konsultacja neurologopedyczna

  Bardzo dobra współpraca. Pani Karolina w pełni angażuje się w działania z pacjentem, dokładnie tłumaczy, jak należy wykonywać ćwiczenia. Potrafi określić zakończenie leczenia, dzięki czemu mam poczucie, że nie jestem naciągana na niepotrzebne koszty.

  mgr Karolina Giżyńska

  Bardzo dziękuję za zaufanie, zaangażowanie i współpracę. Życzę dalszych sukcesów. :-)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock terapia logopedyczna dzieci

  Dzięki zaangażowaniu i poradom Pani Karoliny syn w krótkim czasie zrobił znaczne postępy w korekcie wymowie.

  mgr Karolina Giżyńska

  Bardzo dziękuję za zaufanie, sumienność i stosowanie się do wszystkich wskazówek i zaleceń. Uzyskane efekty to nasza wspólna praca. Pozdrawiam serdecznie :-)


  W
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock terapia logopedyczna dzieci

  Jak najbardziej - polecam. Pełne zaangażowanie; indywidualne podejście do Dziecka i danego problemu; wsparcie nie tylko Dziecka, ale także Rodzica- porady, szczegółowa informacja; wyjaśnienia podjętych działań etc.

  mgr Karolina Giżyńska

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc zrozumieć istotę problemu, wyjaśnić, dać wskazówki, rozwiać wątpliwości . To dla mnie bardzo ważne żeby zarówno dziecko jak i rodzic czuł się dobrze podczas spotkania jak i po nim. Pozdrawiam

  P
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock terapia neurologopedyczna

  Wspaniały neurologopeda,pełen profesjonalizm. Potrafi szybko zorientować się o stanie pacjenta i jego słabej dyspozycji dnia,a mimo to na wizycie potrafi znaleźć metodę aby pójść dalej w terapii.

  mgr Karolina Giżyńska

  Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Bywają w terapii dni kiedy mniej znaczy więcej :-) Wszystkiego dobrego!

  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock konsultacja neurologopedyczna

  Pani Karolina to bardzo doświadczona i kompetentna osoba. Posiada dużą wiedzę, którą w sposób zrozumiały i rzetelny przekazuje. Do każdego problemu podchodzi indywidualnie. Bardzo polecam

  mgr Karolina Giżyńska

  Dziękuję za opinię. Wierzę, że wszystko ustabilizuje się, a cały proces terapeutyczny we współpracy z pozostałymi specjalistami przyniesie oczekiwany rezultat. Gorąco pozdrawiam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock terapia neurologopedyczna

  Pani Karolina jest odpowiednia os na odpowiednim stanowisku z ogromnym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Zwraca uwagę na niuanse o których nie miałam pojęcia a są istotne w procesie leczenia. Jest bardzo ciepła i miłą osobą. Indywidualnie pochodzi do problemu. Chętnie słucha motywując do działania. Potrafi modyfikować i dozować ćwiczenia według potrzeb. Urozmaicony zakres działań. Godna polecenia.

  mgr Karolina Giżyńska

  Dziękuję za opinię. Myślę, że na efekty pracy składają się również praca fizjoterapeuty oraz Pani zaangażowanie w proces terapeutyczny, a także zaufanie do proponowanych przeze mnie rozwiązań. Dziękuję

  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Karolina Giżyńska - Logopeda, Neurologopeda Płock diagnoza neurologopedyczna

  Pani Karolina to specjalistka godna polecenia. Ma świetne podejście do dzieci. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, demonstruje ćwiczenia. Podchodzi do problemu na wielu płaszczyznach, nie tylko z perspektywy swojej specjalizacji. Nie zostawia pacjenta samego sobie tylko odpowiednio kieruje dalej jeśli jest taka potrzeba.

  mgr Karolina Giżyńska

  Dziękuję za opinię i zaufanie do zaproponowanej przeze mnie ścieżki postępowania. Rozwiązałyśmy problem i " nasza mała dama" zaskoczyła nas wszystkich olbrzymim postępem. Bardzo się cieszę i pozdrawiam serdecznie!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Pytanie dotyczące afazja

  Od roku mam powracające epizody afazji w trakcie których nie mogę mówić, czytać i pisać (choć rozumiem co się do mnie mówi i wiem, co bym chciała odpowiedzieć). Jestem młodą osobą (mam 30 lat). Rezonans magnetyczny nie wykazał uszkodzeń mózgu. Neurolog stwierdził że epizody nie są napadami epilepsji (na którą cierpię od dzieciństwa) i wysłał mnie do psychiatry. Psychiatra nie stwierdził u mnie żadnej choroby oprócz depresji i odesłał z powrotem do neurologa, który nie ma dla mnie odpowiedzi.

  Gdzie mogę się udać by zdiagnozować mój problem? Zależy mi na znalezieniu przyczyny i leczeniu.

  Dzień dobry,
  Z opisu wynika, że problem jest złożony i wymaga współpracy wielospecjalistycznej neurologa i neurologopedy. Jeśli rozpoznano afazję to pytanie jaki rodzaj. Sugerowałabym kontakt z neurologopedą, który pracuje z osobami dorosłymi i przeprowadzenie odpowiedniej diagnozy jeżeli taka nie została wykonana.
  Sama afazja oznacza niezdolność do mówienia.
  W przypadku afazji ruchowej pacjent nie jest w stanie powiedzieć tego, co chce. Może wydawać nieartykułowane dźwięki lub wypowiadać pojedyncze słowa.
  W przypadku afazji czuciowej pacjent nie rozumie mowy. Najczęściej występuje afazja mieszana – czuciowo-ruchowa. Afazja jest poważnym objawem, dlatego odpowiednie jej rozpoznanie jest kluczowe dla procesu terapeutycznego.

  mgr Karolina Giżyńska

  Pytanie dotyczące wady wymowy

  Czy mając problem z wymową głoski r mogę ubiegać się o zaświadczenie związane z zaburzeniami komunikacji językowej, aby mieć wydłużony czas na maturze ustnej?

  Dzień dobry,

  Niestety nie. Problemy z artykulacją nie będą podstawą do wydłużenia czasu na maturze ustnej.

  mgr Karolina Giżyńska

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Oferuję diagnozę, terapię oraz wizyty domowe obejmujące:

  1. Diagnozę i terapię logopedyczną/neurologopedyczną
  2. Terapię zaburze...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Uniwersytet im. A.Mickiewicza w Poznaniu

  Zakres porad

  • Neurologopedia
  • Terapia behawioralna


  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Niemiecki

  Nagrody i wyróżnienia

  • Laureat Plebiscytu Orły Medycyny za 2022 rok

  Profile społecznościowe