Sprawdź mnie na stronie: ``` www. K a r o l K r z y c k i .pl ``` Dzień dobry! ​Skoro czytasz te słowa, to najprawdopodobniej Twoja obecność tutaj nie jest przypadkowa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Porady online - przez internet / Skype / telefon

  Mokotów
  02-739 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Karta płatnicza, Przelew na konto, Płatność ratalna

  Usługi

  Konsultacja online (skype / telefon) [realny czas trwania: 50 minut] 115 zł
  Konsultacja online wideo (skype) [realny czas trwania: 50 minut] 130 zł
 • Europejskie Centrum Psychologiczne Animus

  Wałbrzyska 11, Mokotów
  02-739 Warszawa, mazowieckie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Porady online - przez internet / Skype / telefon

  Pierwsza rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wnioski przedstawione przed lekarza zaskoczyły mnie, ale podświadomie czułam dokladnie to samo. Bardzo wnikliwa i trafna ocena mojej osoby.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy kontakt z lekarzem wzbudził zaufanie. Sposób prowadzenia rozmowy pozwala na otwarcie się i jednocześnie pokazuje możliwość znalezienia rozwiązania.

 • Lokalizacja: Porady online - przez internet / Skype / telefonUsługa: doraźna konsultacja dot. konfliktu w pracy

  Obiektywne, praktyczne porady, które można wdrożyć od razu w życie. Zadzwoniłam w sprawie konfliktu w miejscu pracy, i otrzymałam dużo bardziej pragmatyczną perspektywę niż ja czy najbliżsi mogli mi zaoferować. Ponadto polecam w pracy długoterminowej, jeśli chcesz dokonać realnych zmian w swoim życiu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Porady online - przez internet / Skype / telefonUsługa: Konsultacja Online (Skype / Telefon) [realny czas trwania: 50 minut]

  Szczerze polecam konsultacje u Pana Karola. Konsultacje są prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, nie ma potrzeby się niczym stresować. Pan Karol podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta i w razie potrzeby modyfikuje plan, jest elastyczny. Z każdym kolejnym spotkaniem czuję się coraz lepiej. Dziękuję!

 • K
  Lokalizacja: Porady online - przez internet / Skype / telefonUsługa: Konsultacja Online (Skype / Telefon) [realny czas trwania: 50 minut]

  Szczerze polecam Pana Karola, to najlepszy psycholog na jakiego trafiłam (a kilku ich było)!
  Specjalista z powołaniem, doświadczeniem i kompetencjami.
  Jestem osobą bardzo nieśmiałą, ale z nim rozmawiam jak z najlepszym przyjacielem.
  Objawia mi trudną prawdę delikatnie, lecz stanowczo, motywuje do pracy.
  Staję się nowym człowiekiem, chociaż sądziłam, że to niemożliwe i przegrałam życie.
  Wstaję z kolan.

  Dziękuję!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Porady online - przez internet / Skype / telefonUsługa: Konsultacja Online (Skype / Telefon) [realny czas trwania: 50 minut]

  Witam. Na chwile obecna nie mogę za wiele napisać bo mam początki tak zwanej terapii z Panem Karolem ale co jest WIELKIM sukcesem - potrafiłam sie otworzyc i opowiedzieć o swoich problemach co jest wielkim dokonaniem w moim przypadku. Pan Karol jest odpowiednia osoba i to się czuje po pierwszej minucie wspólnej rozmowy. Rozumie i potrafi ocenić dana sytuacje i mam nadzieje ze po czasie rozwiąże moje problemy które przeszkadzają mi w codziennym zyciu. Polecam bo juz po pierwszej rozmowie czuje sie lepiej - sam fakt tego ze nie jestem juz z tym sama i ktos mnie rozumie a po części wspiera to naprawde super sprawa !

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Porady online - przez internet / Skype / telefonUsługa: Konsultacja Online (Skype / Telefon) [realny czas trwania: 50 minut]

  Zglosilem sie do Pana Karola z kilkoma problemami,ktore wydawaly mi sie niemożliwe do rozwiązania.Jednak juz po pierwszej rozmowie wiedziałem ze jest szansa by przy pomocy Pana Karola pokonac wszystkie trudnośći.Lepiej wybrac nie moglem,jest to psycholog ktory lubi to co robi,bardzo sie angazuje a poza tym jest milym wyrozumiałym człowiekiem i nigdy nie odmawia pomocy.Szczerze polecam skorzystac z pomocy Pana Karola.

 • T

  Chcąc krótko i na temat " odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu "
  Czuję się bezpiecznie ze swoimi problemami.
  Polecam !

 • J

  Pan Karol jest bardzo dobrym psychologiem, takim z powołania (chociaż szczerze mówiąc nie wierzyłam w istnienie takich...). Jest bardzo empatycznym, wyrozumiałym i bardzo cierpliwym psychologiem. Nie oczuwa się presji, nacisku, nie przyspiesza niczego, daje czas, aby człowiek mógł sam się z czasem otworzyć. Nie ocenia, daje poczucie wsparcia, potrafi dość szybko wzbudzić zaufanie i zawsze jest do dyspozycji pomiędzy rozmowami, gdy by człowiek potrzebował się zwyczajnie wygadać, tym, którzy poszukują sprawdzonego, zaufanego psychologa, mogę z całą odpowiedzialnością polecić usługi Pana Karola. Jest odpowiednią osobą na swoim miejscu, szczerze polecam. I dziękuję za wszystko Panie Karolu:))

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsze wrazenie pozytywne, bardzo cieply, przyjazny. Mozna bylo sie dobrze poczuc podczas rozmowy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Sprawdź mnie na stronie: ``` www. K a r o l K r z y c k i .pl ```

  Dzień dobry!

  ​Skoro czytasz te słowa, to najprawdopodobniej Twoja obecność tutaj nie jest przypadkowa i jesteś osobą, która poszukuje pomocy. Jestem psychologiem i zajmuję się udzielaniem pomocy oraz doradztwem dla osób takich, jak Ty - dla ludzi którzy poczuli, że w pewnym momencie swojego życia stanęli w punkcie, w którym nie wiedzą, w jaką stronę dalej ruszyć. Czy brzmi to znajomo? Czujesz, że brakuje Ci odpowiedzi na pytania, rodzące się w Twojej głowie? Boisz się wykonać kolejny krok w swoim życiu? A może po prostu czujesz, że wszystko sprzeniewierzyło się przeciwko Tobie i całkowicie zablokowało Twoje możliwości normalnego funkcjonowania? Powodów może być wiele. Ważne jest, że potrzebujesz pomocy i Twoja wizyta tutaj to jeden z efektów jej poszukiwania.​


  ​Zanim powiem, co mogę Ci konkretnie zaoferować, pozwolę sobie w sposób jak najkrótszy przedstawić swoje atrybuty. Pracę z pacjentami w internecie rozpocząłem w roku 2010, w czasach gdy pomoc psychologiczna online dopiero raczkowała w naszym kraju. Przez ten okres konsekwentnie opracowywałem autorską metodę pracy z problemami, którą sukcesywnie rozwijam i z powodzeniem stosuję w prowadzonych przeze mnie spotkaniach. Decydując się na skorzystanie z moich usług masz pewność, że trafiasz do psychologa, który ma stabilnie usankcjonowaną metodologię pracy z pacjentem w sieci. Doświadczenie, lata praktyki i opracowywanie pionierskich rozwiązań w rozwiązywaniu problemów zaliczam do moich atutów. Jeśli chodzi o efektywne udzielaniu pomocy psychologicznej istotna jest chęć oraz zaangażowanie pacjenta w proces mentalnego leczenia. Jeśli czujesz gotowość do tego, zapewniam Cię, że dołożę wszelkich starań, aby pomoc Ci zrozumieć, co stoi za Twoimi problemami i odnaleźć skuteczne rozwiązanie.

  Zapewne pojawia się w Twojej głowie pytanie, czy jestem w stanie Ci pomóc. Złożenie obietnicy, że rozwiążę każdy Twój problem byłoby brutalną manipulacją. Nie mogę tego obiecać, podobnie jak nikt inny, ponieważ nie można przewidzieć z jakim problemem przyjdzie do nas kolejny człowiek i jak bardzo skomplikowana sprawa to będzie. Mogę jednak obiecać, że niczym poszukiwacz skarbów, użyję wszystkich dostępnych swoich umiejętności, aby dotrzeć do sedna Twoich problemów i odnaleźć wraz z Tobą ukryte rozwiązania.

  Czytając aktualny tekst, zaczynasz w swoim umyśle budować obraz a raczej szkic mojej osoby. W ten sposób pojawiają się w Twojej głowie odczucia co do tego, czy jestem psychologiem, który mógłby pomóc akurat Tobie, akurat w Twojej sprawie. Jeśli już teraz masz wątpliwości co do mnie, to moim zdaniem lepiej będzie Ci poszukać kogoś innego. Z całą pewnością zalecam Ci jedno: zdaj się na intuicję, bo każdy z nas wyczuwa czy z danym człowiekiem będzie umiał dobrze się porozumieć. Jeśli czujesz, że ja - jako psycholog - będę dla Ciebie dobrym przewodnikiem, to znak, że nawiążemy nić porozumienia a ta jest potrzebna do wspólnej pracy nad Twoimi problemami.

  ​W życiu człowieka bardzo ważna jest mądrość życiowa, która jest wypadkową doświadczenia oraz zdobytej wiedzy. Głęboko wierzę, a nawet jestem przekonany, że w materii udzielania pomocy psychologicznej, jestem w stanie zapewnić Ci możliwość ubogacenia Twojego własnego postrzegania rzeczywistości. Jeśli jednak interesują Ciebie tak zwane "papiery", to pozwolę sobie wspomnieć, że ukończyłem SWPS (Uniwersytet SWPS) w roku 2008, z wynikiem bardzo dobrym, broniąc pracę magisterską "Emocje indywidualne i kolektywne, a wrogość wobec grupy obcej". Specjalizuję się głównie w sprawach emocji, ich doświadczania oraz problemów które stwarzają, a także zajmuję się poradnictwem małżeńskim. Jeśli jednak Twoje problemy są innej natury, nic nie stoi na przeszkodzie aby o nich porozmawiać, ponieważ staram się zachować wszechstronność udzielanej pomocy.

  ​Jeśli nadal czytasz ten niekrótki przecież tekst, to może być znak Twojego zainteresowania tym, co reprezentuję swoją osobą. A to znaczy, że najprawdopodobniej jestem dobrze dopasowanym psychologiem dla Ciebie! :)
  Do usłyszenia!

  ​Karol Krzycki, mgr psychologii
  ​Europejskie Centrum Psychologiczne Animus
  ​Absolwent SWPS

  ----------------------------------------------------------------------------------------
  Konsultacje Online są usługami płatnymi z góry. Opłatę możesz wykonać, wchodząc na stronę: www.karolkrzycki.pl/zakupy
  ----------------------------------------------------------------------------------------

  Odwiedź moją stronę: www.karolkrzycki.pl

  *

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • SWPS [Uniwersytet SWPS] (Psychologia, 2008)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • polski
 • niemiecki

Certyfikaty

 • Karol Krzycki, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Zdjęcia