dr n. med.

Karol Całka

Radiolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr Karol Całka CENTRUM TELERADIOLOGII

  Szałe Kaliska 149
  62-860 Opatówek, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr Karol Całka CENTRUM TELERADIOLOGII

  bardzo oddany doktor z powołania, nie liczą się dla niego pieniądze tylko zdrowie pacjenta. Jest konkretny, rzetelny, dokładny i sympatyczny. Wizyta przebiega bardzo miło, pan doktor wyjaśnia wszelkie wątpliwości oraz tłumaczy. Znalazł wiele błędów w poprzednich opisach rezonansów przysadki mózgowej wykonywanych w szpitalach. Polecam wszystkim.

 • U
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniały lekarz i zarazem człowiek. Profesjonalne opisy zdjęć radiologicznych. Pan doktor poświęcił mi dużo czasu na rozmowę telefoniczną , nie odmówił pomocy. Wszystko szczegółowo i dostępnie tłumaczy, odpowiada na maile. Jestem pod dużym wrażeniem. To jest Doktor przez duże "D", wzorowy lekarz wykonujący swą pracę z zamiłowaniem. Polecam serdecznie wszystkim. Pozdrawiam Pana doktora.

 • P

  Jestem przekonany, że wszyscy powinniśmy popierać takie przedsięwzięcia i to w dodatku w takim profesjonalnym wydaniu. Panie Doktorze - tak trzymać!!! Myślę, że w dzisiejszej służbie zdrowia bardzo brakuje łatwo dostępnych, fachowych i szybkich możliwości konsultacji. To właśnie możliwość dodatkowego spojrzenia na zagadnienie pozwala eliminować ludzkie błędy. Sam doświadczyłem sytuacji, która potwierdza że warto dodatkowo konsultować wyniki. Nie będę powtarzał wszystkich wymienionych już pochwał jednakże pod wszystkimi podpisuję się oburącz. Jeśli zajdzie taka potrzeba to wrócę i też na pewno będę polecał. WARTO SIĘ BADAĆ ALE I POWIERZYĆ INTERPRETACJĘ BADAŃ ODPOWIEDNIEMU SPECJALIŚCIE

 • M

  Zwykły człowiek, a jednak niezwykły, nie mam słów ,wdzięczności dla pana doktora.Chora siostra , dotychczas w swojej chorobie,stwierdziła że takiego podejścia profesjonalnego jak u dr Całki nie spotkała.Serdecznie dziękuję panie doktorze, ,że wybrał pan zawód lekarza, a i i taką specjalizację ,jaką jest onkologia.My pacjenci potrzebujemy właśnie takich profesjonalnych specjalistów- ,bezinteresownych mądrych,życzliwych niezależnie kim pacjent jest, i na co choruje.

 • Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry specjalista radiolog, który nie unika trudnych tematów i potrafi przystępnie je
  objaśnić. Jednocześnie potrafi przy tym znaleźć wyważoną formułę, nie dyskredytując innych opinii. Pragnie przede wszystkim pomóc, w moim przypadku bezinteresownie.
  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i szczerze polecam innym pacjentom.

 • Wspaniały fachowiec ponadto profesjonalista w tym co robi i nadzwyczaj skromny człowiek ma ogromną wiedzę i cierpliwość do tłumaczenia wszelkich wątpliwości pacjenta przy tym nie patrzy na zegarek byle odhaczyć pacjenta. Bardzo polecam i dziękuję za pomoc:-)

 • Znakomity lekarz, doskonały fachowiec, służy wiedzą i radą, potrafi dostrzec człowieka w człowieku. Dziękuję za wszystko,

 • Doskonały fachowiec i wrażliwy człowiek. Doktor często kosztem czasu prywatnego pomaga pacjentom. Poznałem go jako człowieka zaangażowanego ponad przeciętnie w swoją pracę. Zawsze odbiera telefon, zawsze odpisuje na meile, zawsze ma czas żeby pomóc innemu człowiekowi nawet jeśli nigdy nie widział go na oczy. Prawdziwy lekarz - rzadki przypadek wśród nastawionych na zysk i poklask białych fartuchów.
  W razie potrzeby nie waha się by polecić innego specjalistę - co świadczy o bezinteresowności i pełnym zrozumieniu sytuacji chorych.
  Opisy szczegółowe i dokładne - w razie pytań wszystko tłumaczy na język zrozumiały dla przeciętnego człowieka.
  Polecam serdecznie!!

  dr n. med. Karol Całka2010-10-28

  Dziękuję bardzo za miłą ocenę mojej pracy.

 • Profesjonalista i prawdziwy lekarz. Zawsze odpisuje na melie , zawsze odbiera telefony, zawsze pomocny i zaangażowany ponad przeciętnie w problemy zdrowotne swoich pacjentów. W mojej opinii bezinteresowny, zorganizowany i uczciwy. Często korzysta ze swoich kontaktów i wiedzy - pomagając w rozwiązaniu wielu problematycznych zagadnień. Szczerze polecam każdemu pacjentowi i w pełni przychylam się do wszystkich innych pozytywnych komentarzy i ocen.

 • Doktora Całke znam od ponad 20 lat. Karol!!! pozdrawiam Ciebie!!!
  To dobry fachowiec i uczciwy człowiek.Mamo Krewetki,nie wiem czym Pani się zajmuje ale wiem,że gdy idzie Pani do fryzjera,kosmetyczki,czy innej placówki usługowej to płaci Pani za każdą wizytę i robi sobie krzywdy.dziwne,że idąc na wizytę do lekarza robi się od razu problem.Tak zwana zmiana recepty to też ocena stanu zdrowia,zaordynowanie leków i przejęcie ODPOWIEDZIALNOŚCI za swoje zalecenia-to chyba więcej niż podcięcie włosów,zrobienie fryzury?...
  Pozdrawiam Pana DFoktora Całke i Mamę Krewetki oraz wszyskich uczestników tego forum
  Dyziek