dr n. med.

Karol Bielasik

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

42 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Moja kariera zawodowa związana jest z położnictwem i ginekologią. Problematyka ciąży jest mi szczególnie bliska, a diagnostyka prenatalna i ultrasonografia są nie tylko ważną częścią… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Ultrasonografia 3D/4D. Diagnostyka prenatalna.

  Sudecka 31 oficyna
  58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg płodu 1,2,3 trymestr- specjalistyczna diagnostyka płodu (wg fmf, isuog, usg ptg) ciąża pojedyńcza 280 zł
  Usg w ciąży bliźniaczej 1,2,3 trymestr 400 zł
 • Specjalistyczna Poradnia Badań Prenatalnych "Femina" Przyjmuje na NFZ

  Ogińskiego 1B
  58-506 Jelenia Góra, dolnośląskie

  Sposoby płatności
  NFZ, Gotówka

  Usługi

  Usg płodu 1, 2, 3 trymestr ciąża pojedyńcza od 280 zł
  Ciąża bliźniacza 400 zł
 • Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze

  Ogińskiego 6, Zabobrze
  58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

 • Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Sudecka 31oficyna
  58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacje ginekologiczne (badanie ginekologiczne + badanie ultrasonograficzne narządu rodnego) 150 zł
  Usg ginekologiczne konsultacyjne 180 zł
  Antykoncepcja hormonalna i niehormonalna, systemy wewnątrzmaciczne
  Konsultacje ginekologiczne przedoperacyjne
  Konsultacja położnicza (z badaniem ultrasonograficznym) 150 zł
  Usg płodu (specjalistyczna diagnostyka płodu w 1,2, 3 trymestrze z badaniem 3d/4d, badaniem dopplerowskim) 280 zł
  Operacje ginekologiczne drogą brzuszną, pochwową (wykonywane w ramach nfz w wcskj w jeleniej górze)
  Operacje laparoskopowe (w ramach nfz, operacje wykonywane w wcskj w jeleniej górze)

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z

  Jestem średnio zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Spodziewalam sie po tylu miłych przeczytanych opiniach innego zachowania. Pan doktor bardzo malo mowil a jak juz cos powiedzial to bardzo cicho i musialam prosic o powtórzenie. Nie czulam sie swobodnie i mialam wrazenie ze Pan doktor robi wszystko z wielką łaską... nie polecam.

 • I
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: problemy z donoszeniem ciąży

  Długo nie mogłam zajść w ciąże, poronienia, Dzieki doktorowi nasze maleństwo jest z nami.
  Najlepszy specjalista i po prostu człowiek.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Spotkałam Pana Doktora na swojej drodze prawie 5 lat temu, kiedy byłam w drugiej ciąży. Kompetencje i ogromna empatia-w takiej atmosferze przeżyłam wówczas te wyjątkowe miesiące aż do momentu przyjścia na świat mojego synka. Los sprawił mi w ostatnich dniach przykrą zdrowotną niespodziankę i znowu nie zawiodłam się. Niezmiennie-jak kilka lat temu- szybka, niezawodna odpowiedź mailowa Pana Doktora, pomoc w szpitalu. I dziś wracam do formy. Mam także szersze spojrzenie-Pan Doktor pomógł też moim szwagierkom, koleżankom a wkrótce przyjmie na świat kolejnych członków naszej dużej rodziny. Serdecznie polecam Pana Doktora zarówno przyszłym mamom, tym, które marzą o dziecku, jak i tym, które już są na innym etapie swojego życia. Dzisiaj jestem już pewna, że dopóki dr Bielasik będzie pracował w Jeleniej Górze, dopóty ja będę chodzić tylko do Niego.

  Karol Bielasik2018-04-27

  dziękuję i pozdrawiam :)

 • J

  Najlepszy Lekarz w regionie. Z całego serca Panu dziękujemy. Jest Pan nie tylko świetnym specjalista, ale również wspaniałym człowiekiem. Wszystkim serdecznie polecam!!!

  Karol Bielasik2018-04-27

  bardzo dziękuję :)

 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: prowadzenie ciąży

  Kompetentny i rzeczowy lekarz - profesjonalista w swojej dziedzinie :D Do tego taktowny i empatyczny - doceniam Doktorze :D i... jeszcze raz bardzo dziękuję :D

  Karol Bielasik2018-01-09

  Jest Pani bardzo miła. Dziękuję i pozdrawiam :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Szczerze polecam Pana doktora! Prowadził moją pierwszą ciążę i dzięki niemu przez cały ten okres czułam się bezpiecznie mimo drobnych komplikacji. Kompetentny, wszystko dokładnie wyjaśnia, doradza i rozwiewa wątpliwości. Rzetelnie analizuje każdą sytuację oraz poświęca tyle swojego czasu ile jest konieczne. Wysoka kultura osobista i indywidualne podejście. Wspaniały specjalista a przede wszystkim człowiek. Zainteresowanie doktora nie kończy się po wizycie, jest dostępny dla pacjentki i służy pomocą w każdej chwili. Prawdziwy lekarz z powołania :-) Dziękuję za tak fachową opiekę i życzę dalszych sukcesów zawodowych :-)

  Karol Bielasik2017-12-21

  Nie jestem pewien czy zasłużyłem na tak miłe słowa. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Badań Prenatalnych "Femina"

  Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy, kontaktowy, nie ulegajacy emocjom - co przy mojej powiklanej ciazy miało dla mnie ogromne znaczenie.

  Karol Bielasik2017-12-03

  Bardzo dziękuję :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: sprawdzenie czynności serca płodu

  Bardzo dziękuję Panu doktorowi, który przyjął mnie wczoraj na badanie w szpitalu, by stwierdzić czy wszystko w porządku z moim maleństwem i zobaczyć czy bije serduszko ❤️ jestem w Jeleniej Górze gościnnie jako kuracjuszka z sanatorium, dlatego tak bardzo mi zależało by sprawdzić czy z maleństwem wszystko dobrze, a Pan dr mnie uspokoił - bardzo dziękuję :) Klaudia z Poznania

  Karol Bielasik2017-12-03

  Dziękuję :)

 • M
  Lokalizacja: Ultrasonografia 3D/4D. Diagnostyka prenatalna.Usługa: Inny

  (Ja pominę kwestię aparcji bo to nie portal randkowy) Bardzo dobry lekarz, któremu można zaufać bez dwóch zdań. Całą ciążę czułam się bezpiecznie i moje obawy znikały dzięki spokojowi i pewności doktora. Dziękuję

  Karol Bielasik2017-05-05

  Dziękuję ????

 • M

  Serdecznie polecam dr Bielasika- lekarz przez duże L!!!Ekspert w swojej dziedzinie, lekarz, który wkłada serce w to co robi, człowiek o wspaniałym, pełnym szacunku i zrozumienia podejściu do pacjentki. Bardzo delikatny, miły. Nie lekceważy, kompleksowo i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie, oczywiście sam proponuje zadawanie pytań.
  Doktor prowadził moją pierwszą ciążę ( i lepiej trafić nie mogłam!) Każda z nas w ciąży chce poczuć się bezpiecznie, a w szczególności mieć pewność, że z jej maleństwem jest wszystko w porządku. Przeprowadzone badania prenatalne są na bardzo wysokim poziomie ( bardzo wnikiliwe, co również uspokaja przyszłą mamę). Poród to sama przyjemność, bardzo miła atmosfera na sali porodowej.
  Oczywiście powtórzę się z poprzedniczkami, uroda Pana doktora na początku paraliżuje, ale później jest to sama przyjemność mieć kontakt z tak przystojnym doktorem. No i na koniec- prawie większość z nas wybiera dla swoich synków imię Karol- Och Karol ;)) Serdecznie pozdrawiam Monika!

  Karol Bielasik2017-05-05

  dziękuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moja kariera zawodowa związana jest z położnictwem i ginekologią. Problematyka ciąży jest mi szczególnie bliska, a diagnostyka prenatalna i ultrasonografia są nie tylko ważną częścią mojej codziennej pracy zawodowej, ale jedną z pasji.

  Ukoronowaniem zainteresowań była rozprawa doktorska poświęcona ocenie układu krążenia matczynego i płodowego w przypadkach ciąży powikłanej nadciśnieniem tętniczym (2008) oraz akredytacje The Fetal Medicine Foundation (FMF)- najważniejszej europejskiej instytucji certyfikującej i nadzorującej specjalistów zajmujących się diagnostyką prenatalną. Posiadam certyfkaty umiejętności Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie Diagnostyki Prenatalnej oraz badań serca płodu oraz licencje Fetal Medicine Foundation (FMF) dot. przeprowadzania ultrasonograficznych badań płodu między 11 a 14 tygodniem ciąży, 20-22 tygodniem ciąży, badań serca płodu czy badań dopplerowskich w ciąży.

  Wysoką jakość wykonywanych badań gwarantują Państwu liczne ukończone kursy
  z zakresu diagnostyki wad płodu, ciąży wielopłodowej, echokardiografii płodowej, zaawansowanych technik dopplerowskich w położnictwie i ginekologii oraz kolejne, od kilku lat pozytywnie ocenione audyty FMF w zakresie badań płodu między 11+0 a 13+6 tygodniem ciąży.

  Od 2004 roku pracuję w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego
  w Jeleniej Górze ( głównie Pododdział Patologii Ciąży).

  Posiadam tyuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa.

  Jestem członkiem m.in. Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynaecology).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej