Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) (opis) • 300 zł

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) • 450 zł

Kolejna wizyta psychiatryczna - kontynuacja diagnozy • 300 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Karta płatnicza

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Proszę aby osoby rezerwujące wizytę w kalendarzu po raz pierwszy upewniły się, że wybrana została opcja "pierwsza wizyta". Brak możliwości wyboru tej ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • ADHD
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum, Uniwersytet Jagielloński, Kraków, Wydział Lekarski

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna rodzinna

Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


300 zł

Konsultacja online

Wyłącznie kontynuacja leczenia. Pacjenci pierwszorazowi proszeni są o wybór opcji "pierwsza wizyta". Wizyta pierwszorazowa - konsultacyjna trwa do 60 min., wizyta kolejna - kontrolna, trwa do 30 min. Zapisu na pierwszą wizytę w wymiarze 30 min. pacjent dokonuje na własną odpowiedzialność i w takim przypadku wizyta może zostać anulowana przez lekarza - pełen koszt takiej wizyty ponosi Pacjent.450 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


300 zł

Konsultacja online

148 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Przede wszystkim duży plus za komunikatywność podczas wizyt i zorganizowanie systemu wizyt online. Pani dr słucha, rozumie, dostrzega, podpowiada - wszystko z wyczuciem. Przed pierwszą wizytą można zobaczyć "próbkę" na youtube - rozmowę z panią Kajetaną w Strefie Psyche Uniwersytetu SWPS.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Duża wiedza i zaangażowanie w rozmowę, komunikatywność, mam bardzo pozytywne wrażenia. Szczerze polecam, jeśli ktoś ma jakieś obawy przed pierwszą wizytą, to podpowiem, że ciężko trafić lepiej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Rozumie sytuację pacjenta. Na wiele sposobów próbuje pomóc, czy to w doborze leków, czy wyborze psychoterapii. Po wizycie czuję się zrozumiany i zmotywowany do podejmowania wysiłków w kierunku dobrego funkcjonowania (ADHD i Spektrum Autyzmu)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pani doktor bardzo wnikliwie przeprowadza rozmowę i diagnozę, jednocześnie jest empatyczna i przyjazna. Odpowiada na pytania, podpiera się wynikami badań naukowych. Podkreśla ważność dbania o zdrowie i higienę snu, na początku prosi o zrobienie badań wykluczających inne schorzenia, przypomina o kontrolowaniu stanu zdrowia w trakcie brania leków, jeśli to konieczne.
Podpowiada dodatkowe formy i miejsca terapii.
Ma bardzo jasne zasady i procedurę zapisu - co jest szczególnie ważne dla osób z ADHD :)
Tworzy bezpieczną atmosferę do rozmowy o najtrudniejszych rzeczach. Jest otwarta i elastyczna na informację zwrotną i na modyfikowanie leczenia (leków czy metod) jeśli nie pasują do potrzeb pacjenta (co czasem ma szansę okazać się dopiero po spróbowaniu danej metody).
Serdecznie polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Pani pobrala 450zl nie wypisawszy nawet recepty ( na sesji mówila ze wypisze, a w mailu, ze nie - sprzeczne komunikaty). Mailowo dostalam zupelnie inne informacje od tych, co ustalilismy na sesji. Nie bylo podanej przyczyny zmiany ( wygladalo to tak, jakby takie wlasnie ustalenia padly na sesji - co nie mialo miejsca). Dopiero po mojej interwencji pani powiedziala skad takie ustalenia. Jednak nigdy nie padly slowa w stylu "Wiem, ze ustalalysmy inaczej, ale po namysle...". Dla mnie to totalny brak szacunku. Czuje sie oszukana.
Kontakt i sesja z ta pania to strata czasu, nerwow i pieniedzy. Zaluje, ze w ogole probowalam. Czuje sie oszukana, bo jak inaczej to nazwac? Pani w mailu postawila warunki, których finansowo nie jestem w stanie spelnic ( kosztowne badania) - na sesji nie padly takie slowa- zostalo wspomniane badanie, a nie fakt, ze to jest warunek kontynuacji leczenia. Bardzo zle doswiadczenie, jest mi po prostu przykro. I jak tu miec zaufanie do takiej osoby, takiego specjalisty?

dr n. med. Kajetana Foryciarz

Szanowna Pani, z uwagą zapoznałam się z Pani opinią. Naturalne jest, że pacjent zgłaszając się do lekarza ma nadzieję na spełnienie swoich oczekiwań. Część pacjentów zgłasza się z ogólnie rozumianym oczekiwaniem pomocy w trudnościach a moim obowiązkiem jest przedstawienie w sposób zrozumiały i wyczerpujący opinii dotyczącej diagnozy oraz propozycji dalszego postępowania i uzgodnienie z pacjentem na jakie elementy leczenia wyraża a na jakie nie wyraża zgody. Zdarzają się sytuacje kiedy pacjent nie wyraża zgody na jakiś element, bez którego w mojej opinii nie mogę w sposób odpowiedzialny prowadzić leczenia. Przykładem może być brak zgody pacjenta na konieczne leczenie endokrynologiczne, neurologiczne czy kardiologiczne.

Są także pacjenci, których oczekiwania są znacznie bardziej sprecyzowane - zgłaszają się z oczekiwaniem wystawienia recepty na konkretny lek, wystawienia zwolnienia lekarskiego w konkretnych datach i z konkretnym rozpoznaniem czy też wystawienia zaświadczenia o sprecyzowanej przez nich treści. Zaspokojenie takich oczekiwań jest możliwe wyłącznie jeśli są one zgodne z wnioskami z procesu diagnozy i mają uzasadnienie medyczne.

Zdarzają się również osoby, które zgłaszają się w celu diagnozy i leczenia konkretnego problemu nie wyrażając jednocześnie zgody na poszerzenie diagnostyki psychiatrycznej czy psychologicznej o inne obszary, których badanie w mojej opinii jest w danym przypadku niezbędne. Mogą to być obszary, które nie podlegają bezpośrednio leczeniu farmakologicznemu ale bez ich uwzględnienia nie mam możliwości zaplanowania skutecznego procesu zdrowienia.

W opisanych sytuacjach dokładam starań aby wyjaśnić mój tok rozumowania i decyzje jakie, jako lekarka, jestem zobowiązana podjąć. Dzięki temu najczęściej udaje się ustalić wspólnie dalsze postępowanie i pacjent korzysta z leczenia.
Muszę jednak liczyć się z tym, że nie w każdym przypadku mam możliwość zaspokojenia konkretnej potrzeby i to może w naturalny sposób wywoływać różnego rodzaju emocje.
Nie zawsze też udaje się zbudować wzajemne zaufanie tak ważne w procesie leczenia.

Nie decyduję się odnosić do szczegółów Pani opinii przede wszystkim dlatego, że mogłoby to być naruszeniem obowiązującej mnie tajemnicy lekarskiej. Każda z nas może natomiast sięgnąć do korespondencji mailowej jaką prowadziłyśmy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Naprawdę bardzo polecam Panią doktor, świetne poświęcenie się sprawię. Widać duże zangarzowanie, dziękuję !


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pani Doktor to miła i wnikliwa osoba, która z wielką empatią chcę pomóc.
Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy profesjonalisty.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, dzieliła się ze mną wiedzą o ADHD i PTSD u dorosłych kobiet. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Jestem fanką!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Profesjonalne podejście, ustrukturyzowana wizyta, bardzo przyjazne podejście i miła atmosfera sprzyjająca rozmowie na trudne tematy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pani Dr Kajetana jest rzeczowa i bardzo kompetentna i ma dobry kontakt z pacjentem. Korzystam z jej leczenia juz od przeszlo roku i jestem bardzo zadowolony.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

103 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od 3 lat leczę się psychiatrycznie po zabiegu ablacji serca który wywołał u mnie stany lękowe i bezsenność. Od tej pory nie spałam samodzielnie bez leków. Psychiatra mówi,że mam lekooporność, psycholog mówi że jestem oporna również na terapię ( grupowa 3 miesiące, indywidualna 1,5 roku). Nie wiem, co dalej robić. Próbowałam już nawet alternatywnych metod: hipnozy, akupunktury, bioenergoterapii. Co robić? Gdzie udać się po pomoc?

Skoro miała Pani ablację, mogłabym wnioskować, że problemy z nierówną pracą serca, kołataniem czy arytmią miała Pani na długo wcześniej. Często w przypadkach przewlekle przyspieszonego bicia serca z następową arytmią współwystępuje długotrwałe napięcie psychiczne, wewnętrzny niepokój czy objawy lękowe, które trwają od tak dawna, że nawet się ich nie zauważa. Niekiedy współistnieją problemy z koncentracją czy pamięcią. W diagnostyce należałoby cofnąć się do przeszłości, biorąc pod uwagę Pani naturalny sposób funkcjonowania emocjonalnego, temperament, to w jakim otoczeniu dobrze się Pani czuje a w jakim nie i z tej perspektywy przyjrzeć się obecnym trudnościom.

dr n. med. Kajetana Foryciarz

Mój problem jest dość rozległy. We wrześniu okazało się że mam nerwicę lękową z atakami paniki. Chodzę na psychoterapie, wspomagam się doraźnie lekami. Przed tą diagnozą zrobiłam badania, do których skłoniły mnie "zasłabnięcia", RTG płuc ok, USG jamy brzusznej ok, badanie krwi- podwyższone leukocyty do 16tys, miesiąc później 14tys, tydzień temu 11tys. Mam niedoczynność tarczycy, która się unormowała, cały czas biorę euthyrox25. Przed wigilią sporadycznie zaczęła boleć mnie głowa z prawej strony, wraz z oczodołem. Głównie skroń. Jednocześnie do końca wybiła mi się zatrzymana prędzej ósemka, która ocierała o policzek i pojawiły się plamki z ropa. Ósemka została wyrwana, jednak ból głowy stawał się coraz częstszy i bardziej nasilony- nadal tylko z prawej strony, i zaczął promieniować też na kość policzkową. Okulista- żadnych wad wzroku. Żadne tabletki przeciwbólowe zapisane przez neurologa nie pomagały, rezonans magnetyczny głowy wyszedł ok. Ból po trzech tygodniach ustąpił sam, od kilku dni odczuwam tylko sporadyczne kilkusekundowe bardzo lekkie bóle w tym miejscu. Do tego teraz miewam w ciągu dnia kilkuminutowe duszności z lekkimi zawrotami głowy i odruchowo ziewam. Chwilami bóle karku- dość mocne, i w tym samym czasie odczuwam jakby ten bol promieniował do okolic tchawicy. Od kilku dni miewam bóle/klucia z boku szyi, Doppler wykazał że żyły i tętnice są ok, ale mocno powiększone węzły chłonne podżuchwowe i wzdłuż naczyń szyjnych z lewej strony. Wyrwana ósemka była z prawej strony, miesiąc temu. DDimery podwyższone-520, OB-6. Przed wigilią przechodziłam też zapalenie tchawicy, a wymaz wykazał gronkowiec złocisty. Najpierw dostawałam zastrzyki na tchawicę, potem brałam Proxacin po czym laryngolog stwierdzil że już jest ok z gronkowcem. Czeka mnie jeszcze wizyta u gastrologa, bo czasem miewam też duszności które ustępują po odbiciu, laryngolog stwierdzil że to będzie refluks, cofał mi się też kwas, biorę controloc40- cofanie kwasu ustąpiło, ale duszności do momentu odbicia pozostały. Do tego często czuje jakby coś zalegało mi w gardle. Jestem palaczem, mam ciągły kaszel, jednak teraz mam wrażenie że nie mogę pozbyć się tej wydzieliny przy kaszlu. Często czuje też krótkotrwałe pieczenie, lekko powyżej lewej piersi, ok 2cm od mostka. Czy ktoś mógłby po całej tej analizie zasugerować co jeszcze powinnam sprawdzić? skąd np. te powiększone węzły chłonne (miesiąc temu też były już powiększone). Czy jest w tym całym chaosie coś co wymaga dodatkowej uwagi?Większość zgania wszystko na nerwice, jednak wiem jak np wyglądają moje duszności podczas ataku a jak poza nim. Z nerwicowymi sobie "radzę", te "żołądkowe" wiem że muszę przeczekać aż mi się odbije, ale te które mam od kilku dni nie mam pojęcia skąd się biorą. Do tego te bóle w szyi, węzły chłonne... Covid wykluczony. Proszę o pomoc

Faktycznie, Pani opis wskazuje jednoznacznie, że oprócz diagnostyki u lekarzy somatycznych, należy zająć się diagnostyką i leczeniem tzw "nerwicy". Przy przeciążeniach związanych na przykład z życiem w ciągłym stresie, zwłaszcza u osób wrażliwych organizm reaguje rozmaitymi objawami z ciała w postaci bólu, osłabienia, duszności, dolegliwości żołądkowo-jelitowych czy drętwień. Z pewnością należałoby rozważyć konsultację u psychiatry i zaplanować skuteczne leczenie chociażby dlatego, że stale przeciążony organizm jest bardziej narażony na rozwój chorób przewlekłych.

dr n. med. Kajetana Foryciarz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Proszę aby osoby rezerwujące wizytę w kalendarzu po raz pierwszy upewniły się, że wybrana została opcja "pierwsza wizyta". Brak możliwości wyboru tej ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • ADHD
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum, Uniwersytet Jagielloński, Kraków, Wydział Lekarski

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna rodzinna

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Oddział Psychiatrii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie
 • Specjalistyczny Szpital im. J. Babińskiego w Krakowie
Zobacz więcej


Znajomość języków

Polski, Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego im. Marka Sycha
 • Nagroda Zasłużony dla Życia Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Przewlekłą Białaczkę Szpikową

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)