lek. dent.

Justyna Niciarz

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonta, Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

2 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
418 odwiedzin w ciągu 30 dni

Już w trakcie studiów ortodoncja wzbudziła we mnie duże zainteresowanie. Dlatego zaraz po ukończeniu Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2007 roku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: NCLINIC Justyna NiciarzUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Pani Doktor bardzo miła, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Dokładnie omawia proces leczenia i z dokładnością odpowiada na każde zadane pytanie. Wizyta odbywa się w przyjaznej atmosferze. :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NCLINIC Justyna NiciarzUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta , córka nie mogła się doczekać kolejnej wizyty, wszystko na wysokim poziomie;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Już w trakcie studiów ortodoncja wzbudziła we mnie duże zainteresowanie. Dlatego zaraz po ukończeniu Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2007 roku podjęłam pracę w dużej klinice ortodontycznej i dołączyłam do grona członków Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zdobywając wiedzę na licznych kursach, szkoleniach czy konferencjach mogłam poznawać tajniki ortodoncji. Szkoląc się u najlepszych rozwijałam wciąż swoje umiejętności. Dało mi to szerszy ogląd na zaburzenia zębowe każdego pacjenta oraz możliwość rzetelnej oceny jego problemu. Współpraca ze specjalistami innych dziedzin medycyny oraz zdobyta wiedza pozwalają mi pomagać każdemu bez względu na charakter wady. Uzyskane wyniki leczenia dają mi ogromną satysfakcję, a uśmiech pacjenta czy jego rodziców, upewnia mnie tylko, że moja praca jest wyjątkowa.
  Dla lekarza stomatologa ortodoncja jest dziedziną, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu. Czyli koryguje się położenie zębów według pewnych norm. Dla pacjenta chyba najważniejszym aspektem jest poprawa estetyki twarzy oraz wzrost jego samooceny. To właśnie te elementy sprawiają, że po zakończonym leczeniu ortodontycznym nasza twarz promienieje i oglądamy swój uśmiech w każdym mijanym oknie czy szyldzie sklepowym.
  Niektórzy z moich pacjentów mieli także oczekiwania, co do zniwelowania efektów starzenia się twarzy. Dlategozaczęłam szkolić się w zakresie medycyny estetycznej, której metody lecznicze są dopełnieniem ortodoncji. Ku zadowoleniu wielu pacjentek technika stosowania botoxu, kwasu hialuronowego jako wypełniacza, czy mezoterapii stały mi się równie bliskie co ortodoncja. W chwili obecnej często zabiegi medycyny estetycznej są swego rodzaju wisienką na torcie po terapii aparatem stałym. W końcu „Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego” [cyt. Phil Bosmans] musimy o niego dbać!

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Ortodoncja

Znajomość języków

 • angielski