Adres

Piłsudskiego 8, Dzierżoniów
Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Polskiego Instytutu Terapii Integratywnej w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny leczenie

U Pani Doktor Jolanty Kuczyńskiej leczę się trzeci rok. Już podczas pierwszej wizyty - dzięki życzliwemu przyjęciu i miłej atmosferze, której doświadczyłam poczułam się bezpiecznie i z zaufaniem otworzyłam się. Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Dla niej pacjent to osoba cierpiąca, której stara się pomóc, a dzięki wieloletniej praktyce lekarskiej i doświadczeniu jej diagnoza jest bardzo trafna i leki, które przepisuje są dobrze dobrane. Pani Doktor wsłuchuje się w to, co mówi pacjent i wczuwa się w jego trudną sytuację. Jej postawę doskonale ukazują słowa: "cieszy się z cieszącymi i płacze z płaczącymi". Jej pełne empatii podejście do problemów pacjenta pomaga w odzyskiwaniu przez niego nadziei i radości, a także przyczynia się do tego, że szybciej i z pogodą zaaakceptuje on swoją chorobę. Powyżej napisana przeze mnie opinia ukazuje to, czego doświadczam już trzeci rok podczas wizyt u Pani Doktor. Serdecznie polecam Panią Doktor wszystkim!

lek. Jolanta Kuczyńska

Bardzo dziękuję za uznanie. Czuję się nieco skrępowana. Pozdrawiam seredecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny depresja

Bardzo ciepła, serdeczna i wyrozumiała. Fachowe podejście do problemu zachowując przy tym ludzkie i przyjazne oblicze. Szybka diagnoza, widoczny ogrom wiedzy i doświadczenia.
To była moja pierwsza wizyta i wrażenie takie jakiego oczekiwałam . Nie mam żadnych negatywnych uwag, wszystko było zgodne z opiniami osób mających wcześniej wizyty u Pani doktor. Zdecydowanie polecam

lek. Jolanta Kuczyńska

Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie owocna.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Doktor. Jest niesamowita, osobiście po wizycie jestem przez kilka dni uskrzydlona. Ciepła, wyrozumiała, wnikliwie analizuje, fachowo doradza. Leki dobiera idealnie. Przepełniona empatią i dobrem.

lek. Jolanta Kuczyńska

Dziękuję za opinię podnoszącą entuzjazm do pracy. Życzę dużo siły w zmaganiu się z problemem powrotu do komfortowego życia. Pozdrawiam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała Pani Doktor, serdeczna, wrażliwa i głębokim sercu dla pacjenta.jestem pod stałą opieką Pani Doktor,skutecznie podejmuje decyzje, profesjonalne leczenie,fachowe podejście do problemu chorego,Wizyta u Pani doktor, to niezapomniana chwila, która stawia na nogi, daje wiarę,że bedzie dobrze,że na wszystko jest rada,że warto uwierzyć w samego siebie, Polecam panią doktor wszystkim pacjentom borykajacym się z trudnościami, zwątpieniami, z chorobą, na pewno skutecznie pomoże!

lek. Jolanta Kuczyńska

Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę, doceniam Pani siłę w walce o zdrowie i lepszą jakość życia. Pozdrawiam!


G

Uważam ,ze jest bardzo dobrym lekarzem , analizujacym i diagnozującym szczegółowo chorobę. Polecam TEGO LEKARZA. Przy tym jest miłą, sympatyczną osobą z empatycznym nastawieniem do pacjenta.

lek. Jolanta Kuczyńska

Doceniam dobrą ocenę, cieszę się, że mogłam pomóc.


G

Bardzo dobry lekarz,godny zaufania.Polecam
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```

lek. Jolanta Kuczyńska

Cieszę się, że mogłam pomóc, dziękuję za zaufanie.


G

Wspaniały lekarz, wspaniały specjalista, a do tego wspaniały człowiek. Świetnie dobiera leki, bardzo angażuje się w terapię, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, lecz zawsze indywidualnie. Słucha i radzi. Polecam!

lek. Jolanta Kuczyńska

Bardzo dziękuję za tak dobrą opinię, cieszę się , że mogłam pomóc


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Polskiego Instytutu Terapii Integratywnej w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychiatria