Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Medic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Np. Osteoporoza

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
6 opinii

Z
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo mi przykro, że są tacy lekarze, jak pani Mnich, szczególnie w takiej specjalizacji jak onkologia, gdzie chorzy czekają na rozmowę, analizę badań. Moja siostra przegrała walkę z rakiem, ale wiem, jak bardzo czekała na informację, jakie są wyniki badań, poprawa, czy pogorszenie. Niestety p. Mnich była zawsze zabiegana, nie miała czasu, aby sprawdzić, czy wyniki już są i co wyszło, pacjent nie liczył się. BRAK CZŁOWIECZEŃSTWA, WSZELKICH UCZUĆ, ZROZUMIENIA. Mojej siostrze życia już nikt i nic nie wróci, skończyła cierpienie, ale takich lekarzy nie powinno być.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam.Doktor Jolanta Błaszczyk - Mnich to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Potrafi wnikliwie przeanalizować chorobę każdego pacjenta i podejść do niego indywidualnie. Jest to lekarz walczący o swoich pacjentów.Uważnie słucha pacjenta i odpowiada na wszystkie nurtujące go pytania. Ciesze się że w Wałbrzychu mamy takiego lekarza .Dziękuję Pani doktor Ania Ł.


N

Opinia z dnia 15.04.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


E
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Doktor z biegu i powiem że jestem zaskoczona. Pomimo poprzednich opinii moja jest zupełnie odmienna. Badanie jest dokładne. Dokładne zapoznanie się z historią choroby i szczegółowe omówienie leczenia jakie zamierza zastosować.W przypadku pytań odpowiada na nie wyczerpująco.

lek. Jolanta Błaszczyk-Mnich

Dziękuję za pozytywną opinię i słowa wsparcia, które bardzo rzadko może usłyszeć onkolog.
Jolanta Błaszczyk-Mnich


N

Opinia z dnia 21.04.2013 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


K
Użytkownik zweryfikowany

... i ja tez mam nienajlepsza opinie o Pani Dr. ktora prowadzi moja mame.... mam wrazenie ze sprawia jej wielki problem odpowiadanie na pytania dotyczace choroby ... najlepiej wejsc do gabinetu, nic nie pytac, brac co daje i jak najszybciej spadac bo .... pacjenci czekaja .... oj troszke CZLOWIECZENSTWA, CIERPLIWOCI I WYROZUMIALOSCI Pani Dr. szczegolnie w dziedzinie onkologii bo Ci pacjenci szczegolnie potrzebuja od Pani wsparcia !!! Ale chyba na studiach zajecia z Psychologii Spolecznej nie za czesto Pani odwiedzala ....


F

Opinia z dnia 26.08.2011 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


I
Użytkownik zweryfikowany

bardzo nie przyjemna Pani doktor. potraktowała mnie w sposób bardzo negatywny. postawiłą złą diagnozę co do dalszego sposobu leczenia choroby nowotworowej po operacji ( ale cóż tylko ten się nie myli kto nic nie robi - no chyba że uważa sie za osobę nieomylną!!!!!!!!!!!!!!!)oraz nie chciała wystawić dalszego zwolnienia lekarskiego sugerując że nadaje się do pracy będąc miesiąc po mastektomii argumentując to moim "dobrym wyglądem".na szczęście trafiłam do prawdziwego lekarza i teraz mam nadzieje na lepsze jutro .nie polecam!!!!!!!!!!!!
TROCHĘ WIĘCEJ LUDZKICH UCZUĆ DO PACJĘTA PANI DOKTOR I MOŻE PANI WIEDZA MEDYCZNA ZNAJDZIE ODZWIERCIEDLENIE W POZYTYWNYCH SKUTKACH LECZENIA NAPRAWDĘ CHORYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


I
Użytkownik zweryfikowany

Rzetelnie wypełnia swoje powołanie do zawodu lekarza. Bardzo, w sposób indywidualny angażuje się w każdego pacjenta. W sposób "przejrzysty" wyjaśnia aktualny stan zdrowia.
H.K.

lek. Jolanta Błaszczyk-Mnich

Dziękuję za pozytywną opinię.
Jolanta Błaszczyk-Mnich


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Np. Osteoporoza