Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Chmielna 1, Lublin
Klinika Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK 1

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Badanie okulistyczne

USG gałki ocznej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy w trakcie specjalizacji w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Zaćma
 • Jaskra

Specjalizacje

 • Okulistyka

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Chmielna 1, Lublin

Klinika Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK 1Chmielna 1, Lublin

Klinika Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK 1

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Zostaw swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam prawodpodobnie prosaki na powiece ruchomej, tak przypuszczam. Małe kropki usytuowane przy rzęsach. Miesiąc przed pojawieniem się tych zmian skakała mi powieka. Z początku myślałem że to niedobór magnezu ale po paru tygodniach suplememtacji pokazały się białe wypryski bardzo malutkie. Podczas mrugania okiem co parę minut tak jakby drży powieka na boki lub sie chwilowo blokuje. Czy może być tak że te małe wypryski naciskają na nerwy ukrwienie powieki? Czy jest to powód do niepokoju?

  Obie przypadłości raczej nie mają że sobą związku. Należałoby o drzeniach powiedzieć lekarzowi rodzinnemu, ponieważ mogą byc objawem zaburzeń gospodarki elektrolitowej np niedoboru magnezu.
  Pozdrawiam

  lek. Joanna Piłat

 • Mam okropny problem . Choruje na nerwice lękową z objawami somatycznymi. Oczywiście w między czasie próbuje wykluczyć inne choroby ponieważ dolegliwości sa bardzo uciążliwe , 18 mam rezonans jamy brzusznej . Długo czekałam na termin dziś wyczytałam, że osoba która miała opiłki w oku powinna się poddać rtg oczu . Miałam kiedyś w pracy kawałki laminatu poliestrowo szklanego które okulistka mi wyciągała . Po za tym czasem coś do oka wpadło ale nigdy poważnie . Kilka razy w pracy cielam metal (dosłownie może z trzy razy bo dla dziewczyny to było za trudne , nie pamietam żeby coś dostało mi się do oczu ) Tydzień temu mialam badania wzroku plus dna oka ale do głowy mi nie przyszło to rtg Nie zdążę już załatwić skierowania i rtg oczu do 18 i termin mi przepadnie . Czy istnieje jakieś spore ryzyko ? Pozdrawiam

  Jeżeli ma Pani wątpliwości czy nie będzie obiekcji co do wykonania MRI najlepiej jakby Pani pobrała zaświadczenie od okulisty, który Panią ostatnio badał.
  Pozdrawiam

  lek. Joanna Piłat

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Zaćma
 • Jaskra

Specjalizacje

 • Okulistyka

Powiązane wyszukiwania