mgr

Joanna Kaczor

verifiedCreated with Sketch.

Logopeda, Terapeuta, Diagnostyk

35 opinii +dodaj

Z wykształcenia jestem neurologopedą, logopedą, pedagogiem w zakresie edukacji prozdrowotnej, ratownikiem medycznym oraz diagnostą Kart Oceny Rozwoju Psychoruchowego Dziecka. W swojej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, Wspomaganie rozwoju dziecka

  Byliśmy wcześniej u kilku logopedów. Dzieci miały regularną długotrwałą terapię, która nie przynosiła efektów. Dopiero Pani Asia uświadomiła nam jak trzeba działać. Przed nami bardzo dużo pracy ale teraz już wiemy, że jesteśmy w dobrych rękach i wiemy jak mamy działać. Pani Asia ma bardzo dużo energii i w jest w pełni oddana dzieciom dlatego bardzo lubią chodzić na zajęcia. Dziękujemy !

 • M
  Lokalizacja: Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, Wspomaganie rozwoju dzieckaUsługa: konsultacja logopedyczna

  Pani Joanna jest osoba oddana swojej pracy , mila i symatyczna.Na pierwszej wizycie przeprowadzila szczegulowy wywiad i obserwacje ,syn polubil Pania Joasie i czeka z niecierpliwoscia na nastepna wizyte.Polecam wszystkim rodzicom.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: trudnosci z mowieniem

  Pani Joanna jest osoba oddana swojej pracy , mila i symatyczna.Na pierwszej wizycie przeprowadzila szczegulowy wywiad i obserwacje ,syn polubil Pania Joasie i czeka z niecierpliwoscia na nastepna wizyte.Polecam wszystkim rodzicom.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, Wspomaganie rozwoju dzieckaUsługa: konsultacje logopedyczne

  Mija już ponad 5 miesięcy od naszej pierwszej wizyty u Pani Joanny. Pierwsza wizyta z synem Marcelem była dla nas dużym zaskoczeniem i czasem na refleksję. Nasz syn miał wtedy 2 lata i 8 miesięcy i praktycznie nic nie mówił, nie reagował na polecenia na które powinien, a my zauważyliśmy ile z naszej strony również musimy zmienić by dziecko mogło się poprawnie rozwijać. Biorąc pod uwagę, że syn jest chłopcem bardzo strachliwym potęgowało to nasze obawy co do możliwości przebadania syna. Jednak miłe zaskoczenie Pani Joanna od razu została zaakceptowana przez syna, swoim podejściem zachęciła syna do zabawy i nasz syn wytrzymał godzinę podczas której przeprowadzono kilka ćwiczeń. Dziś po 5 miesiącach ćwiczeń, nakreślonych przez Panią Joannę, kierunków nad którymi musimy pracować w domu i wizyt raz na dwa tyg. nasz syn zaczyna mówić pełnymi zdaniami. Potrafi liczyć do 5, odróżnia kolory, potrafi wytłumaczyć co chce i nazywać większość przedmiotów. Bez problemu rozpoznaje zwierzątka i potrafi "powiedzieć" jak mówi kura, koń itp. Nasze dziecko często samo domaga się pójścia do "cioci" Asi na zabawę. Z czystym sumieniem polecamy Panią Joannę jako osobę która potrafiła pomóc nie tylko synowi lecz i nam w podejściu do syna, jego rozwoju. Od września nasz syn idzie do przedszkola i dzięki wspólnym ćwiczeniom z Panią Joanną nie mamy obaw czy nasz syn sobie poradzi.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, Wspomaganie rozwoju dzieckaUsługa: konsultacje logopedyczne

  Syn polubił Panią Joannę od pierwszej minuty. Przed nami sporo pracy, ale jestem pewna, że świetne podejście do dzieci, profesjonalizm i ogromna wiedza Pani Joanny spowodują, że osiągniemy wyznaczone cele.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy z mową syna

  Szukając specjalisty dla syna trafiłam na stronę Znany Lekarz, dzięki której zaczęła się nasz współpraca z Panią Asią i to był strzał w dziesiątkę:))). Pani Asia jest osobą bardzo oddaną swojej pracy, miłą, sympatyczną a przede wszystkim ma fantastyczne podejście do dzieci. Nasz syn, Kubuś, wprost ją uwielbia. Na terapię do Pani Asi trafiliśmy w październiku 2017 roku, ale już widać efekty. Syn ma poważne problemy z mową, ale dzięki pracy jego i Pani Asi już widać efekty.
  Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Asię ponieważ jest to Wyjątkowa Kobieta :)))

 • S
  Lokalizacja: Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, Wspomaganie rozwoju dziecka

  Synek zakończył właśnie roczną terapię logopedyczną u Pani Joanny, zakończoną pełnym sukcesem. Efekty są fantastyczne. Pani Joanna skorygowała u Bartka wszystkie nieprawidłowości wymowy, z którymi wcześniej inni logopedzi nie potrafili sobie poradzić. Mogę z czystym sumieniem polecić za profesjonalizm, ciepłe podejście do pacjenta, nowatorskie metody. Pomimo faktu, że terapia logopedyczna jest mozolna i mało atrakcyjna z perspektywy małego pacjenta, syn uczęszczał na zajęcia chętnie i jak sam stwierdził bardzo polubił Panią Asię. Jeśli moje młodsze dziecko będzie wymagało terapii logopedycznej, na pewno wrócimy.
  Polecam terapię u Pani Joanny wszystkim rodzicom chcącym szybko, sprawnie i w miłej atmosferze skorygować wady wymowy u swoich dzieci.

  Joanna Kaczor2018-06-04

  Dziękuję za opinie i tak ciepłe słowa. Bardzo się cieszę że w tak krótkim czasie udało Nam się poradzić z wadami wymowy u Pana Syna. Jestem przekonana, że to właśnie te "mozolne" :):):) , codzienne i systematyczne ćwiczenia bardzo dużo Nam dały. Pomimo dokładania wielu starań, aby terapia była jak najciekawsza dla Dziecka, ważne są systematyczne i codzienne ćwiczenia, które przyniosą tak dobre efekty jak teraz:). Do zobaczenia w Nowym już gabinecie:) pozdrawiam serdecznie

 • I
  Lokalizacja: Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, Wspomaganie rozwoju dzieckaUsługa: konsultacje logopedyczne

  Pani doktor to przede wszystkim przemiła i konkretna osoba. Bardzo szczegółowo i dokładnie przebadała córeczkę, a na koniec wizyty przedstawiła mi swoje wszystkie swoje wnioski. Diagnoza była przeprowadzona na wiele metod i sposobów, zupełnie bez pośpiechu. A moja córka od pierwszego wejrzenia polubiła panią Joannę tak bardzo, że na koniec wizyty nawet się do niej przytuliła. Polecam panią doktor szczególnie wszystkim mamom, które mają jakiekolwiek wątpliwości co do wad wymowy swoich dzieci. Rewelacja.

  Joanna Kaczor2018-05-16

  Bardzo dziękuje za tak ciepłe słowa:), ciesze się, że Córce podobało się spotkanie i wyszła z niego zadowolona. Wierzę, że kolejne spotkania będą również bardzo owocne :):):) pozdrawiam i do zobaczenia:)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, Wspomaganie rozwoju dzieckaUsługa: konsultacje logopedyczne

  Przywitała nas uśmiechnieta i sympatyczna Pani Joanna. Przez całą wizytę moja 10-miesięczna córeczka była zadowolna i chętnie współpracowała z Panią a było to dla niej nowe otorczenie. Fantastyczne podejście do malutkiej. Pani Joanna przeprowadziła szczegółowy wywiad i obserwację dziecką. Na tej podstawie zaproponowała przyczynę naszego problemu i sposób na jego rozwiązanie. Wizyta odbyła się bez pośpiechu, profesjonalnie i rzeczowo....gorąco polecam

  Joanna Kaczor2018-05-01

  Dziękuję :):):) i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu:)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, Wspomaganie rozwoju dziecka

  wielki szacunek dla Pani Joasi.Pierwszy raz spotkaliśmy się ze zrozumieniem i wysłuchaniem naprawdę wielkie uznanie ,kontakt z Panią rewelacyjny wszystko wytłumaczone czekamy tylko na opinię i dalsze wskazówki i widzimy się 23 pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!!!!!

  Joanna Kaczor2018-04-14

  Dziękuje i do zobaczenia:)

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Z wykształcenia jestem neurologopedą, logopedą, pedagogiem w zakresie edukacji prozdrowotnej, ratownikiem medycznym oraz diagnostą Kart Oceny Rozwoju Psychoruchowego Dziecka. W swojej pracy kieruje się założeniami terapii neurobiologicznej Szkoły Krakowskiej, która jest systemową terapią funkcji poznawczych dla dzieci z różnymi zaburzeniami genetycznymi i rozwojowymi. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, autyzmem, zespołem Aspergera, Zespołem Downa, oraz diagnozą i terapią różnych postaci zaburzeń komunikacji spowodowanych uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. W kręgu moich zainteresowań znajduje się szczegółowa i dogłębna diagnoza trudności dziecka.
  Ukończone kursy i szkolenia:
  1. "Uszkodzenie narządu słuchu" Poznań
  2.KOZE- Karty Oceny Zachowania i Emocji.
  3. Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, Indygo
  4. DYSLALIA ANKYLOGLOSYJNA. O krótkim wędzidełku, wadliwej wymowie i skuteczności terapii, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego dr hab. Barbara Ostapiuk
  5.Strategiczna metoda usprawniania realizacji fonemów w dyslalii obwodowej – Prof. UŚ dr hab. Danuta Pluta-Wojciechowska
  6.Narzędzie M-CHAT-R/F – praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna SYNAPSIS
  7.KORP – Karta Oceny Rozwoju Psychoruchowego – Certyfikat nr 991/20158.
  8. Wczesna diagnoza i stymulacja logopedyczna, Mega Szkolenia
  9.Alalia (opóźniony rozwój mowy, SLI) – diagnoza i terapia
  10.Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci z zaburzeniami rozwoju- Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO
  11.Stymulacja procesów myślenia, Centrum Metody Krakowskiej
  12.Kompleksowa diagnoza zaburzeń płynności mowy u dzieci podstawą skutecznej interwencji logopedycznej – PZL
  13.Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna”Mózg, język, komunikacja”
  14.Diagnoza i terapia wad wymowy, Centrum Metody Krakowskiej
  15.9 tydzień mózgu w Poznaniu, 13-17 marca 2017r. – PAN
  16.Zastosowanie gestów artykulacyjnych w terapii logopedycznej, Poznań
  17.Diagnoza i terapia ryzyka dysleksji dzieci w wieku przedszkolnym, Poznań
  18.Komunikacja z rodzicami w sytuacji sporu i konfliktu, I Spotkanie z Edukacją w Poznaniu
  19.Autyzm w szkole. O podążaniu za uczniem z ofertą edukacyjną, Konferencja Naukowo-Szkoleniowa, Poznań
  20.Elementy logorytmiki w pracy logopedy, stopień 1.
  21.Elementy logorytmiki w pracy logopedy, stopień 2.
  22.Diagnoza i terapia wad wymowy, Centrum Metody Krakowskiej
  23.IV Ogólnopolskie Forum Autyzmu „Dziecko z autyzmem w grupie – rodzinie, przedszkolu, szkole, społeczeństwie
  24.Symultaniczno-sekwencyjna nauka czytania” Centrum Metody Krakowskiej
  25.Symultaniczno-sekwencyjna nauka czytania w przedszkolu" Centrum Metody Krakowskiej
  26.Neurologopedyczna terapia osób z autyzmem
  27.Neurofizjologiczne usprawnianie dzieci-aspekt logopedyczny
  28.Zaburzenia mowy w przebiegu chorób dezintegracyjnych i neurodegeneracyjnych u dzieci i dorosłych
  29.Diagnostyka funkcji kory mózgowej w uszkodzeniach neurologicznych
  30.Stymulacja mechanizmów lewopółkulowych – usprawnianie pracy lewej pólkuli mózgu” Centrum Metody Krakowskiej
  31.Programowanie języka dla dzieci z zaburzeniami komunikacji (niesłyszących, autystycznych, z afazją)” Centrum Metody Krakowskiej
  32.Wczesna diagnoza i terapia neurobiologiczna dzieci z autyzmem
  33.Terapia neurobiologiczna dla początkujących, Centrum Metody Krakowskiej
  34.Terapia logopedyczna dziecka z niepełnosprawnością intelektualną i Zespołem Downa
  35.Dysleksja – trudności czy zdolności?
  36.Jak mówić, aby Cię słyszeli i słuchali, Brain Solutions
  37.Profilaktyka logopedyczna w przedszkolu”, Mega Szkolenia
  38.„Mózg egoista”, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Swarzędzu
  39.Edukacja włączająca szansą dla dziecka, rodziców, szkoły”
  40.Rola Logopedii w neurorehabilitacji” – X Śląskie Spotkanie Neurologopedyczne
  41.Aktualności w neuropsychologii i neurologopedii w rehabilitacji
  42.Afazja – diagnoza i terapia
  43.Nauka czytania metodą symultaniczno – sekwencyjną w grupach przedszkolnych
  44.Autorskie tajemnice warsztatu grafika – pomysły na lekcje: rysowane przysłowia, wykonywanie gier planszowych, rysowanie świąt narodowych i państwowych i inne
  45.Edukacja prozdrowotna rodziców i dzieci jako metoda przeciwdziałania chorobom jamy ustnej, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  46.Terapia ręki I i II stopień – uprawnienia do prowadzenia zajęć z Terapii ręki
  47. KOLD- Karty Oceny Logopedycznej Dziecka – Certyfikat
  48. Efektywne metody terapii rotacyzmu dr. A.Banaszkiewicz
  49. Nadmierne ślinienie się - techniki terapeutyczne - M. Baj-Lieder
  50. Autorska metoda terapii rotacyzmów i pararotacyzmów - J. Asperski
  51. Studia przypadków dzieci z mutyzmem wybiórczym, Marki

Specjalizacje

 • Neuropatologia

Edukacja

 • Studia licencjackie: Ratownictwo Medyczne
 • Studia magisterskie: Pedagogika, specjalność: edukacja prozdrowotna
 • Studia podyplomowe: Logopedia
 • Studia podyplomowe: kwalifikacje nauczycielskie-przygotowanie pedagogiczne
 • Studia podyplomowe: Neurologopedia
 • Studia podyplomowe: Wspomaganie rozwoju dziecka z autyzmem i Zespołem Aspergera
więcej

Staże

 • Szpital ul. Juraszów, Neurologia - oddział udarowy
 • Szpital u.Szwajcarska, Oddział Ratunkowy

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

 • Joanna Kaczor, logopeda w mieście Poznań - Certyfikaty

Zdjęcia