Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
4 opinie

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny Inny

Drobny i mało inwazyjny zabieg chirurgiczny skończył się stanem zapalnym - podczas wizyty kontrolnej przepisano antybiotyk i nie poszerzono diagnostyki. Po upływie kilku miesięcy od zabiegu wrócił stan zapalny z podwójną siłą. W miejscowości Ostrowiec, gdzie wykonano zabieg dwóch chirurgów, z którymi nastąpił kontakt nie chcieli podjąć się "poprawy" po obejrzeniu rany.
Drobny zabieg, a finalnie skończył się poprawkowym u specjalistów w Warszawie.
Nie polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Miałam operowane u Doktora żylaki. Zabieg profesjonalnie przeprowadzony.Niewielkie ranki szybko się zagoiły . Noga mnie nie boli- jestem bardzo zadowolona
Anna


H
Użytkownik zweryfikowany

Chce zeby Ci,ktorzy wybieraja sie do pana doktora, mogli poczytac opinie pacjentow,ktorzy skorzystali z uslug pana doktora. Ja nie mialam takiej mozliwosci. Jestem bardzo rozczarowana jakoscia uslugi wykonanej przez pana doktora.
Majka


H
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor usuwal mi znamie z twarzy, gojenie trwa juz rok, mimo,ze wynik histopatologiczny jest OK i nigdy nie mialam problemow z gojeniem sie ran. Zaczyna pomagac antybiotyk,ktory przepisala mi dermatolog. Pan doktor niestety nie wpadl na to gdy bylam u niego po 4 miesiacach od zabiegu aby zglosic problem. Masc,ktora przepisal raczej zaszkodzila niz pomogla poniewaz rana byla zainfekowana i po prosu potrzebny byl antybiotyk. Zabieg wykonywany byl prywatnie, bo wierzylam,ze za cena idzie jakosc uslug, ale sie mylilam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie