Lek. wet.

Jarosław Kopciał verifiedCreated with Sketch.

Weterynarz

Adresy i kontakt

 • Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna " Akacjowa" lek. wet. Jarosław Kopciał

  ul. Akacjowa 78 55-093 Wrocław - Kiełczów, 55-093 Wrocław, dolnośląskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, Płatność ratalna


Ostatnia opinia

 • W
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna " Akacjowa" lek. wet. Jarosław Kopciał

  Do tej Przychodni trafiłem zupełnie przez przypadek. Będąc na wyjeździe u rodziny nasz Pupil zaniemógł. Panika, google i adres przychodni w Kiełczowie. Przypadek i strzał w dziesiątkę:) Trafiłem na profesjonalne podejście i sympatycznych lekarzy ze świetnym podejściem do zwierząt i... do właścicieli. Leczenie rozpoczęte i ze względu na profesjonalizm będę pokonywał ok. 160 km właśnie do tej przychodni na kontynuację. Osobiście mocno polecam!

 • Szukasz weterynarza? Pacjenci polecają:

  Albert Czerski
  Albert Czerski
  Weterynarz
  Wiśniowa 33, Wrocław
  Fantastyczne pomoc Pana Doktora, największym plusem jest zapewnienie opieki po zabiegu. Bardzo dobry i miły weterynarz,… więcej

  Maciej Grzegory
  Maciej Grzegory
  Weterynarz, Internista, Diagnostyk
  Wilanowska 25b, Wrocław

  Ewa Nicpoń
  Ewa Nicpoń
  Weterynarz
  Wilanowska 25b, Wrocław
  Bardzo dobry weterynarz, stawia trafne diagnozy, świetne podejście do chorych zwierząt i ich opiekunów więcej

  Zbigniew Siwek
  Zbigniew Siwek
  Weterynarz
  Litewska 14 B, Wrocław

  Maciej Janeczek
  Maciej Janeczek
  Weterynarz
  ul. Osadnicza 12, Wrocław
  Trafiłyśmy do Pana Doktora w maju 2011 w tragicznej dla mojej suni sytuacji(jamniczy paraliż tylnych kończyn)… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  specjalista chirurg
  specjalista radiolog

  Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Studia ukończył w 2005 r. W czasie studiów wolontariusz w przychodniach weterynaryjnych we Wrocławiu. Odbywał staże kliniczne w szpitalu weterynaryjnym Blue Cross Small Animal Hospital Victoria – Londyn, Wielka Brytania oraz w przychodni weterynaryjnej C.J. Hall Veterinary Surgery – Londyn, Wielka Brytania. Po 5 latach pracy w przychodni we Wrocławiu otworzył własną Przychodnię Weterynaryjną „Akacjowa” w Kiełczowie.

  W naszej przychodni zajmuje się głównie chirurgią, ortopedią, onkologią, endoskopią oraz kardiologią. Uczestnik licznych sympozjów i kursów specjalistycznych.
  W 2012 r. ukończył studia specjalizacyjne z chirurgii w Klinice Chirurgii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i uzyskał tytuł specjalisty chirurga. W 2017 r. ukończył studia specjalizacyjne z diagnostyki obrazowej w Klinice Chirurgii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i uzyskał tytuł specjalisty radiologa.

  Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna „Akacjowa” jest klinicznym centrum lecznictwa małych zwierząt istniejącym od 2010 r. zapewniającym kompleksową opiekę weterynaryjną.

  Przychodnię tworzy zespół profesjonalistów stale udoskonalających swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na szczegółową diagnostykę chorób małych zwierząt co przyspiesza rozpoznanie i ułatwia skuteczną terapię.

  Nasza klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i terapeutycznym ( rentgen cyfrowy, USG doppler, wideoendoskopia, wideolaparoskopia, nowocześnie wyposażona sala operacyjna z aparatem do znieczulenia wziewnego) a wydłużone godziny pracy oraz całodobowy dyżur w nagłych przypadkach w niedziele i święta czyni ją miejscem gdzie każdy mały pacjent może liczyć na fachową pomoc specjalistów.

  Nasze laboratorium analityczne wyposażone w najnowocześniejsze analizatory firmy Idexx gwarantuje szybki wynik badań krwi i moczu na miejscu oraz jakość laboratorium referencyjnego.

  Zapewniamy pełną i profesjonalną opiekę nad pacjentami kardiologicznymi – wykonujemy badanie USG serca zwierząt z dopplerem ( echokardiografia dopplerowska) oraz EKG, RTG i badania laboratoryjne.

  Jesteśmy certyfikowaną placówką stosującą nowoczesną terapię biologiczną Orthokine®vet Irap – sukces w leczeniu zwyrodnień stawów i stanów zapalnych u małych zwierząt.

  Przychodnia usytuowana jest w nowym budynku na stale rozbudowującym się osiedlu willowym w Kiełczowie (Wrocław Psie Pole).

  W celu zapewnienia najwyższego komfortu naszym Klientom i Pacjentom lokal jest klimatyzowany. Dysponujemy parkingiem, patio dla klientów, poczekalnią, dwoma ambulatoriami, pomieszczeniem do stacjonarnej hospitalizacji, salą operacyjną.

  Nasza przychodnia zapewnia profesjonalną pomoc weterynaryjną również królikom, fretkom i gryzoniom oraz konsultacje behawiorystyczne z lekarzem behawiorystą.

  Oferujemy finansowanie usług medycznych w dogodnym dla klienta systemie ratalnym – Mediraty.

  Specjalizacje

  • Alergologia
  • Anestezjologia i intensywna terapia
  • Chirurgia klatki piersiowej
  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Diagnostyka laboratoryjna
  • Endokrynologia
  • Gastroenterologia
  • Hematologia
  • Kardiologia
  • Nefrologia
  • Neurologia
  • Okulistyka
  • Onkologia kliniczna
  • Ortodoncja
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Otorynolaryngologia
  • Położnictwo i ginekologia
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Urologia
  • Kardiochirurgia

  Usługi

  Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna " Akacjowa" lek. wet. Jarosław Kopciał

  ul. Akacjowa 78 55-093 Wrocław - Kiełczów, 55-093 Wrocław, dolnośląskie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Opinia z dnia 02.11.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • W
   Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna " Akacjowa" lek. wet. Jarosław Kopciał

   Do tej Przychodni trafiłem zupełnie przez przypadek. Będąc na wyjeździe u rodziny nasz Pupil zaniemógł. Panika, google i adres przychodni w Kiełczowie. Przypadek i strzał w dziesiątkę:) Trafiłem na profesjonalne podejście i sympatycznych lekarzy ze świetnym podejściem do zwierząt i... do właścicieli. Leczenie rozpoczęte i ze względu na profesjonalizm będę pokonywał ok. 160 km właśnie do tej przychodni na kontynuację. Osobiście mocno polecam!

  • Opinia z dnia 15.02.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Mój pies PONGO został uratowany w tej właśnie klinice. Dzwoniłyśmy wszędzie gdzie tylko można było,albo nie odbierali, albo nas zbywali tekstem, że jest niedziela i ona i tak poza godzinami musi siedzieć w pracy i już ma tyle pacjentów ,że absolutnie nie da rady(na klinikach) a w pn to już w ogóle nie będą mieli czasu bo maja obrony. A jak zadzwoniłam do pewnej pani prof. we Wrocławiu i powiedziałam, że mój pies jest umierający i usłyszałam, że w środę może ... bo nie wie nie ma kalendarza to pomyślałam naprawdę nieładnie ;(
   Jestem bardzo wdzięczna lekarzom Kliniki Akacjowa za pomoc w uratowaniu naszego Ponga .
   Pozdrawiamy serdecznie
   Januszowscy z Trzebnicy

  • J

   Do Kliniki Akacjowa zgłosiłam się na rutynowe szczepienie z pieskiem. Pan Doktor Kopciał, ze względu na wiek naszej suczki (14 lat) zaproponował nam wykonanie badań kontrolnych krwi, które wykonał na miejscu (morfologia, biochemia i jony). Okazało się, że nie były one prawidłowe, ponieważ wskazywały na chorobę nerek. Pan Doktor wykonał badanie USG jamy brzusznej, które potwierdziło problemy z nerkami. Jednak podczas USG wykryto również dużego guza śledziony, który groził pęknięciem i uciskał na jedną z nich. Doktor wdrożył terapie, która poprawiła pracę nerek, a następnie przeprowadził zabieg całkowitej spenektomii. Pomimo naszych obaw, jak sunia zniesie operację i czy się wybudzi, okazało się, że zastosowana technika znieczulenia (znieczulenie wziewne, takie samo jak u ludzi) była całkowicie bezpieczna i nieszkodliwa. Na dzień dzisiejszy piesek czuje się bardzo dobrze, a wyniki krwi są w normie. Chcielibyśmy bardzo podziękować całemu zespołowi pracującemu w Klinice Akacjowej za zaangażowanie, wiedze i umiejętności, który uratowały naszego czworonoga :)

  • D

   Z całego serca polecam Przychodnię Weterynaryjną "Akacjowa"! Profesjonalne podejście Pana Doktora Kopciała oraz mozliwość wykonia wszystkich niezbędnych badania na miejscu uratowały naszego psiaka :)

  • Bardzo polecam tego lekarza. W ciągu dwóch dni i kilku badań, zdiagnozował HCM u mojego sfinksa kanadyjskiego. Po kilku wizytach odnoszę wrażenie pełnego profesjonalizmu, doświadczenia, jak i zaangażowania w wykonywaną pracę. Sama przychodnia zadbana, higieniczna, z nowoczesnym sprzętem. Tomasz i Zuzu

  • T

   Wspaniały i kompetentny lekarz. Po kilku wizytach w innych gabinetach i braku diagnozy skierowano mnie do przychodni Akacjowa. W czasie jednej wizyty lekarz wykonał wszystkie niezbędne badania i zdiagnozował u mojego psa guza serca. Bardzo dziękujemy za szczerość i fachowość.
   Tomasz i Blanka

  • M

   Dr Kopciał uratował naszego psa przed eutanazją z powodu złośliwego nowotworu kości. Minęło już kilkanaście miesięcy od zabiegu – pies ma się dobrze, jest pod stałą kontrolą. W Przychodni w Kiełczowie przeprowadzono leczenie operacyjne i chemioterapię – jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy:)

  • D

   Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi w Przychodni Akacjowa. Lekarze zoperowali naszą suczkę w nocy - nie trzeba jeździć w kilka miejsc żeby zrobić badania a sytuacja była nagła.Nasza Nico bardzo szybko wybudziła się ze znieczulenia wziewnego. Teraz jest w pełni sił. Polecamy i dziękujemy!

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional