prof. dr hab. n. med.

Jan Dobrogowski

verifiedCreated with Sketch.

Anestezjolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
209 odwiedzin w ciągu 30 dni

Kierownik Zakładu Badania i Leczenia Bólu Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Badania Bólu. Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Jest członkiem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Profesor to fantastyczny człowiek i swietny lekarz, podchodzacy do pacjenta z ogromnym zrozumieniem i empatia. Bardzo dziekujemy

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta bardzo profesjonalnie przeprowadzona. Zobaczymy jaki będzie jej efekt, ale podjęte działania ze strony Profesora dają dużą nadziej poprawy.

 • Prof. Dobrogowski to miły, sympatyczny lekarz, zaproponował blokady (mam silne bóle głowy) - efekty blokad żadne - do tej pory nie wiem co było wstrzykiwane w tzw.blokadzie. Jedna blokada to 150 złotych. Ponieważ nie było widać żadnych efektów a mój neurolog stwierdził, iż inaczej tego typu blokady są wykonywane zgłosiłam się po ksero mojej dokumentacji... Mam rachunki, nie ma zapisów w dokumentacji... jeszcze opinia jest źle napisana?

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była u Pana Prof. Jana Dobrogowskiego. Punktualność, kultura osobista, wykazanie dużego zainteresowania problemem pacjenta, profesjonalizm i rzeczowość - te okoliczności sprawiają, że mogę polecić Pana Profesora jako dobrego lekarza. Efekty podjętego leczenia mogą być widoczne dopiero za parę tygodni. Dlatego trudno, w tej chwili, ocenić skuteczność zaleconych środków.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Dokładny, empatyczny, z wysoka kultura osobista. Przeprowadza bardzo szczegolowy wywiad, bada pacjenta, nie spieszy sie. Godny polecenia !

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Od niedawna jestem pacjentem profesora Jana Dobrogowskiego. Podczas mojej pierwszej wizyty zostałem potraktowany wzorowo. Szczegółowa analiza stanu chorobowego, wiele pytań zarówno ze strony Pana profesora, jak i mojej, satysfakcjonujące odpowiedzi. Pomimo, że jestem ciężko chorym człowiekiem nabrałem wiary w możliwości leczenia i dalszy sens życia. Dziękuję Panu profesorowi i liczę na dalszą pomoc. Aleksander Lubas, Ustrzyki Dolne.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Prof.Dobrogowski jest prawdziwym lekarzem z powołania,skrupulatny wywiad,badanie,a przede wszystkim podejście ,empatyczne,ze zrozumieniem problemu.Zdecydowałam się na kolejne wizyty(akupunktura),zobaczymy,mam nadzieję ,że terapia będzie skuteczna

 • L

  Najlepszy Lekarz.Wspaniały człowiek.Dogłębnie Rozumie bol i Bardzo sie Stara ulżyc w cierpieniu.

 • K

  Kiedyś był moim szefem w Klinice Ortopedii w Krakowie,pamiętam go jako dobrego człowieka i lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kierownik Zakładu Badania i Leczenia Bólu Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Badania Bólu.
  Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Jest członkiem International Association for the Study of Pain oraz European Pain Federation.
  Jest specjalistą w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii, odbył staż w Wielkiej Brytanii, Szwecji , Holandii. Główne zainteresowania naukowe to znieczulenie miejscowe, leczenie bólu pooperacyjnego, patomechanizm bólu i leczenie bólu przewlekłego.
  Jest autorem i współautorem ponad 230 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach oraz wystąpień na zjazdach naukowych. Jest autorem i współautorem w podręcznikach dotyczących bólu m.in. „Ból i jego leczenie”, „Farmakoterapia bólu”, „Kompendium leczenia bólu”.
  Jest inicjatorem i kierownikiem Studiów Podyplomowych „Medycyna Bólu” organizowanych od 2007 roku przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego.
  Wykładowca na kursach i studiach organizowanych przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ oraz Komitet Europejskiej Edukacji w Anestezjologii (CEEA).
  Członkostwo w towarzystwach naukowych:
  •Polskie Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii
  •Międzynarodowe Stowarzyszenie Badania Bólu
  •Europejska Federacja Oddziałów IASP (EFIC)

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej