Adresy (3)

Barska 61a, Dębniki, Kraków
REUMEDIS


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Karta płatnicza, Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Al. Focha 33, Zwierzyniec, Kraków Przyjmuje na NFZ
Małopolskie Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą reumatologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Studia medyczne ukończyłem na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Osteoporoza
 • ZZSK – zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
 • RZS – reumatoidalne zapalenie stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum, Uniwersytet Jagielloński, 1996

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Choroby wewnętrzne


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


180 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi

Kapilaroskopia


Barska 61a, Kraków

Dowiedz się więcej

REUMEDIS


Konsultacja reumatologiczna (kolejna wizyta)


Barska 61a, Kraków

Dowiedz się więcej

REUMEDIS


Konsultacja reumatologiczna (pierwsza wizyta)


Barska 61a, Kraków

Dowiedz się więcej

REUMEDIS


Proloterapia


Barska 61a, Kraków

Dowiedz się więcej

REUMEDIS


Terapia PRP i komórkami macierzystymi


Barska 61a, Kraków

Dowiedz się więcej

REUMEDIS


Zwykła wizyta


Barska 61a, Kraków

Dowiedz się więcej

REUMEDIS

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REUMEDIS konsultacja reumatologiczna (pierwsza wizyta)

Super miła i profesjonalna wizyta. Pan Doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad lekarski. Przystępny sposób wyjaśnia przebieg leczenia. Słucha pacjenta, podchodzi indywidualnie do każdego. Zdecydowanie polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: REUMEDIS konsultacja reumatologiczna (pierwsza wizyta)

Pan dr Jacek Olas w wyjątkowo serdeczny sposób przekazał mi nadzieję na polepszenie mego stanu zdrowia. Stan psychiczny pacjenta to połowa sukcesu. Dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: REUMEDIS bóle stawów kolanowych

Super :-) Przyjazne nastawienie do mnie jako pacjentki, dokładność badania, wrażenie dużej kompetencji pana doktora. Zgłosiłam się trwającymi od kilku lat i ostatnio bardzo często nawracającymi "rzutami" bólów stawów kolanowych.
Dziękuję za wyjaśnienie, tłumaczenie, oswojenie mojego problemu zdrowotnego.
Daria Dorota P.
Serdecznie polecam


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: REUMEDIS

Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora, która - ze względu na niejasny obraz dolegliwości - nie mogła się jeszcze skończyć postawieniem jednoznacznej diagnozy. Byłam ujęta starannością i wielokierunkowością badania, przeprowadzania wywiadu, a także wielką kulturą obejścia. I rzecz bezcenna: zostałam wysłuchana bez pospieszania, uzyskałam jasne, obszerne odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REUMEDIS silny ból kregoslupa

Pan doktor to specjalista jeden z lepszych w Krakowie :) całym sercem oddaje się swoim pacjentom i pracy jaka wykonuje dla zdrowia naszego !! Z czystym sumieniem polecam ! I Bardzo Dziękuję za szybką ulgę w bólu.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: REUMEDIS konsultacja reumatologiczna pierwszorazowa

Jestem pod wielkim wrażeniem podejścia pana doktora do pacjenta. Empatia, cierpliwość, serdeczność z jaką tam się spotkałam jest niesamowita.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REUMEDIS

Dr Jacek Olas to lekarz wyjątkowy. Nigdy nie spotkałam się w gabinecie lekarskim z tak troskliwym podejściem do pacjenta, ludzkim zrozumieniem i nieprawdopodobną kulturą osobistą. Ze względu na swoją specyfikę choroby reumatyczne są trudne dla pacjenta, ale atmosfera szacunku i ogromnego zainteresowania problemem pozwala chociaż na chwilę zapomnieć o znojach związanych z chorowaniem. Wizyty odbywają się punktualnie, a czas poświęcony pacjentowi jest stosowny do istoty problemu z jakim przychodzi. Bardzo serdecznie polecam tego specjalistę jako godnego zaufania.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REUMEDIS bół łokcia

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Panu Doktorowi Jackowi Olasowi za objęcie mnie leczeniem. Do gabinetu Pana doktora trafiłem z nawracającym bólem stawu łokciowego, który był już wcześniej leczony przez lekarza ortopedę metodą blokady sterydowej. Pan doktor Olas podczas konsultacji przeprowadził ze mną wnikliwy wywiad i badanie USG, powiedziałem wtedy miedzy innymi, że uprawiam sport. Pan Doktor po zdiagnozowaniu zmian wywołanych chorobą w moim stawie łokciowym i ich przyczyn zaproponował leczenie metodą proloterapii dokładnie opisując tą metodę leczenia, między innymi że zabieg jest w znieczuleniu i używa najcieńszych dostępnych igieł, leczenie tą metodą polega na wykonania kilku powtórzeń zabiegów. W ustalonym terminie przyszedłem do gabinetu Pana doktora w celu wdrożenia leczenia mojego stawu łokciowego metodą proloterapii. Wszystko odbyło się tak jak doktor wcześniej opisywał czyli w znieczuleniu, bardzo cienkimi igłami, monitorowany głowicą USG i bez bólu prowadząc z doktorem sympatyczną rozmowę. Minęło już parę dni od pierwszego zabiegu i cieszę się, że mogę to napisać: ból łokcia ustał prawie całkowicie ! Leczenie tą metodą jest bardzo obiecujące.
Pan Doktor Jacek Olas to przede wszystkim bardzo dobry specjalista, fachowiec z ogromną wiedzą i praktyką, uczestniczy w licznych konferencjach podnosząc swoją wiedzę. A co najważniejsze wiedzę tę z wielkim zaangażowaniem wdraża w diagnostykę i leczenie pacjentów. Bardzo miły, uprzejmy, cierpliwy człowiek z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.

Serdecznie pozdrawiam, wdzięczny pacjent Tomasz M


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REUMEDIS Kolano

Profesjonalizm, empatia, życzliwość i zaangażowanie na każdym etapie leczenia pacjenta to charakteryzuje Pana doktora.
Mój problem dotyczył kolana po dwóch operacjach tj. rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego acl i szyciu łąkotki. W wyniku urazu sportowego doszło do uszkodzenia również innych struktur kolana tj. naderwania więzadła krzyżowego tylnego i pobocznego piszczelowego, czego dzięki dużym możliwościom regeneracyjnym organizmu nie poddano naprawie chirurgicznej.
Podczas pierwszej operacji z powodów trudnych do wytłumaczenia operator-ortopeda wykonał rekonstrukcję metodę nieanatomiczną, zamocował śruby zbyt pionowo i wyciął większą ilość mięśni do wykonania przeszczepu niż wynika to z potrzeby i powszechnej praktyki. To spowodowało osłabienie kończyny, a podczas szarpnięcia doszło do wyrwania przeszczepu ze sróby. W trakcie rewizyjnej rekonstrukcji okazało się, że wyrosła narośl na nadkłykciu kości udowej w części bocznej kolana/ niewielkie zmiany zwyrodnieniowe/. Aby uzyskać wyprost w kolanie należało usunąć narośl poprzez jej nadpiłowanie.
Rok po rekonstrukcji rewizyjnej w trakcie szukania w internecie informacji o nowych metodach regeneracji natrafiłem na artykuł o proloterapii. To wywołało u mnie nadzieje i zachęciło do spróbowania z tej terapii. Kiedy znalazłem specjalistę, jedynego po szkoleniu w USA z proloterapii, umówiłem się na wizytę. Już po pierwszej terapii odczułem różnicę w zakresie ruchomości stawu oraz wzmocnienia struktur wewnątrz jak i wokół stawu. Po kilku terapiach -wyszarpane przez ortopedę mięśnie podczas rekonstrukcji-zauważyłem stopniowe odrastanie tych tkanek. Działanie proloterapii jest niesamowite i jednocześnie trudne do opisania, aby zobrazować stan faktyczny.

Pierwszy raz w swoim życiu spotykam tak wspaniałego lekarza, którego polecam wszystkim potrzebujacym...! "To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem".- Paulo Coelho Dziękuję bardzo za wszystko. Łukasz Sz."


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: REUMEDIS konsultacja reumatologiczna pierwszorazowa

Przemiły kompetentny z wysoka kultura wiedzą Człowiek Lekarz szkoda że takich lekarzy jest mało .Polecam z czystym sumieniem .Jedyny problem to odległość moja do gabinetu Doktora. Pozdrawiam.Jolanta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą reumatologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Studia medyczne ukończyłem na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Osteoporoza
 • ZZSK – zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
 • RZS – reumatoidalne zapalenie stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum, Uniwersytet Jagielloński, 1996

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Choroby wewnętrzne

Staże

 • Szkolenie z zakresu nowych terapii w chorobach zapalnych stawów: The exchange of therapeutic excellence in RA (extRA) meeting - University of Vienna, Div of Rheumatology, Department of Internal Medicine III University of Vienna, Vienna General Hospital Vienna, Austria, (Professor J S Smolen) - 2007
 • Radiosynowektomia (RSO) w praktyce reumatologicznej - Gemeinschaftspraxis für Nuklearmedizin, Köln, Niemcy (Prof. Dr. Gynter Mödder) – 2007
 • Staż w Oddziale Reumatologii - Glostrup Hospital Copenhagen, Dania - 2001
Zobacz więcej

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżniona praca doktorska, 2006

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania