lek.

Jacek Antos

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Zapraszam do : REJESTRACJI TELEFONICZNEJ - Numer telefonu na - Stronie- www.jacekantos.pl Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapraszam do : REJESTRACJI TELEFONICZNEJ - Numer telefonu na - Stronie- www.jacekantos.pl Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, szpitalnictwie i posiadam dodatkowe kwalifikacje w zakresie badań USG. Jetem jednym z 45 lekarzy w Polsce posiadających Certyfikat Ultrasonograficznego badania serca płodu, badań dopplerowskich i prenatalnych płodu (www.jacekantos.pl).Przez cały okres pracy zawodowej zajmuję się z zamiłowania USG płodu. W mojej pracy głównym celem jest troska o zdrowie pacjentek i ich dzieci. W pracy wykorzystuję w sposób profesjonalny zdobytą wiedzę oraz wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną. Świadczę usługi medyczne na światowym poziomie, opieram je na obowiązujących standardach i popieram ważnymi, aktualnymi certyfikatami wydanymi przez medyczne polskie i zagraniczne Towarzystwa Naukowe.


  USG, Dobry Gabinet,Ginekolog prywatnie, Dobry ginekolog Włocławek. USG ciąży Włocławek . Echokardiografia płodu włocławek . USG Włocławek. USG płodu Włocławek , Włocławek Usg serca płodu, USG 4D Włocławek. Ginekolog Włocławek. Prowadzenie ciąży Włocławek. USG Inowrocław. USG 3D, Inowrocław USG 3D. USG 3D/4D Toruń. Cytologia .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
154 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny USG 3D/4D Antos Jacek

  Lekarz bardzo mily,sympatyczny,delikatny podczas badania. Cena wizyty tez jest milym zaskoczeniem bo nie jest wygórowana.Jak najbardziej polecam lekarza innym kobiet.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny USG 3D/4D Antos Jacek

  Bardzo kompetentny, sympatyczny lekarz. Prawidłowo postawił diagnozę, dobrał leki, jestem zadowolona.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny USG 3D/4D Antos Jacek

  Pan doktor Antos, jest lekarzem bardzo rzeczowym, odpowiada na wszelkie pytania wyczerpująco, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Od razu zaczyna wdrażać potrzebne leczenie, nie czeka do kolejnych wizyt. Pan Doktor jest godny polecenia.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny USG 3D/4D Antos JacekUsługa: prowadzenie ciąży

  Dołączam do grona zadowolonych pacjentek. Pan Doktor jako pierwszy ginekolog przeprowadził szczegółowy wywiad. Podczas wizyty nie czułam skrępowania a ponadto żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Wiedzę ma ogromną i dzięki temu mogę mieć do niego pełne zaufanie i spać spokojnie. Dodatkowo bardzo miłym zaskoczeniem była dla mnie cena wizyty. Odwiedzałam wielu lekarzy w Łodzi i we Włocławku ale Doktor nie ma sobie równych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pana doktora po raz drugi na wizycie kontrolnej. Wizyta przeprowadzona bardzo fachowo. Nie czułam żadnego skrępowania. Na wszystkie pytania dostałam konkretną odpowiedź. Ja już znalazłam swojego lekarza i jeśli będę w ciąży to nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Z czystym sumieniem polecam :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Byłam z partnerem na usg 3D/4D naszego dziecka wszystko szczegółowo wytłumaczył i pokazał. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Indywidualne podejście do pacjenta. To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora ale na pewno nie ostania :) długo szukałam odpowiedniego lekarza i mam nadzieję, że znalazłam :)

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bez zbędnego czekania w kolejkach. Lekarz miły, konkretny, odpowiedział na wszystkie pytania, wykonał wszystkie niezbędne badania. Cena też do przyjęcia. Polecam Katarzyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Naprawdę bardzo dobry lekarz. Miałam dużo pytań i obaw a pan doktor wszystko bardzo ładnie wytłumaczył i rozwiał wątpliwości. Następnym razem również wybiorę się do tego lekarza.

 • A

  bardzo miły, konkretny lekarz. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni. Jestem bardzo zadowolona. polecam serdecznie