Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz, który jest lekarzem z powołania i jak widać wkłada serce w swoją pracę. Rzetelna, rzeczowa..

 • bardzo dobry

  Pani dr Palińska jest znakomitą specjalistką, a dodatkowo ciepłym, empatycznym i życzliwym człowiekiem. Z uwagą wsłuchuje się w pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w postawienie diagnozy i przebieg leczenia. Pacjent czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Pełny profesjonalizm!

 • bardzo dobry

  Pani doktor Palińska to przemiły, konkretny i rzeczowy lekarz. Przyszłam do niej w związku z guzkami na lewym płacie tarczycy. Wszystko dokładnie objaśniła, uspokoiła, zbadała mnie i pokierowała w dalszej diagnostyce. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Chciałoby się aby każdy taki był.

 • bardzo dobry

  Lekarz, który nie patrzy tylko na swój wąski kawałek, ale na pacjenta jako całość. Potrafi zadbać o atmosferę w trakcie wizyty, kompleksowo interesuje się samopoczuciem pacjenta i nie wypuszcza z gabinetu bez kompletu niezbędnych informacji.

 • bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona z Pani doktor. Podejście do pacjenta rewelacyjne i wiedza ogromna.

 • słaby

  Dr. Pallińska rzeczywiście jest miła i uśmiechnięta tylko i wyłącznie, gdy pacjent ma wyniki w normie i dobrze się czuje. Podczas ostatniej wizyty, na którą zgłosiłam się po 2 miesiącach,ze względu na złe samopoczucie, wypadające włosy i jak się okazało TSH powyżej normy, jedyna odpowiedź doktor, to że moje objawy na pewno nie wynikają ze złej pracy tarczycy, oraz usłyszałam, że niepotrzebnie zgłosiłam się tak wcześnie, przecież wyraźnie mówiła, że kontrola za 3 miesiące. Dowiedziałam się, że włosy wypadają również z innych powodów a na wagę wpływa wiele czynników. Przez 2 lata leczenia się u dr. Pallińskiej nie dostałam skierowania na badanie USG, ani badania FT3. Konsekwencją takich działań jest nadal rosnące TSH oraz nasilające się objawy niedoczynności.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Izabella Palińska ( 14 października 2015)

  W przypadku Choroby Hashimoto niedoczynność tarczycy jest procesem postępującym ,a każda kolejna wizyta ma na celu podanie odpowiedniej wyrównującej dawki hormonów tarczycy właśnie w przypadku wzrostu TSH. Gdyby TSH było prawidłowe zostałaby Pani na dotychczasowej dawce leku. Ale te zależności są omawiane na każdej wizycie.Nie miała Pani zleconego usg tarczycy ponieważ w badaniu usg wcześniejszym nie stwierdzono obecności guzków ,a to one podlegają kontroli Pozdrawiam Izabella Palińska

 • bardzo dobry

  byłam na pierwszej wizycie u pani doktor i żałuję, że nie trafiłam na nią wcześniej. Konkretna, zadaje pytania jak i chętnie odpowiada na nie. Z pewnością pójdę do niej na następne wizyty i mam nadzieję,że tak już zostanie.

 • bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie, więc liczę tylko, że kontynuacja leczenia u Pani Doktor przyniesie od tak dawna oczekiwane rezultaty. Lekarkę poleciła mi koleżanka i faktycznie warto było poczekać te 3 miesiące na wizytę. Wreszcie ktoś spojrzał czujnie na wyniki badań i podsunął propozycję dalszej diagnostyki zamiast twierdzić, że poronienia po prostu się zdarzają. Rzetelnie, sprawnie i solidnie - konkrety na koniec. Wyszłam dzięki temu z gabinetu podbudowana na duchu, że jest jeszcze coś co mogę zrobić i jest wreszcie lekarz, który chce leczyć.

 • bardzo dobry

  Dociekliwa lekarka pamiętająca swoich pacjentów, co jest bardzo cenne. Przed wizyta zawsze zapoznaje się z historią choroby, tłumaczy i zleca szereg odpowiednich badań. Mój problem tarczycowy jest dość niskiej wagi, wyniki właściwie w normach, ale pani doktor nie lekceważy objawów i nie podchodzi do wyników norm jako wyznacznika, jak wiele innych lekarzy. (u innych lekarzy przez wiele lat miałam TSH "w normie" czyli 3.5-4.0)

 • bardzo dobry

  Jako pierwsza dr Palińska potrafiła mnie poprawnie zdiagnozować. Moje samopoczucie bardzo się poprawia dzięki niej. Jest konkretna i bardzo miła. Chętnie odpowiada na pytania. Polecam serdecznie!