lek.

Izabella Palińska

Endokrynolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę 287 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • słaby

  Jestem niezadowolona z wizyty, szczegolnie, ze wybralam lekarza po zamieszczonych tutaj opiniach. Myslalam, ze trafie na madrego i empatycznego lekarza a tymczasem na wizycie pani odniosla sie tylko i wylacznie do wynikow badan. Nie zapytala mnie o nic, ani o samopoczucie, ani o objawy czy inne schorzenia lub ai o brane leki. W zasadzie bylam zbedna na tej wizycie, recepte mozna bylo wyslac poczta. Przpisala leki na niedoczynnosc tarczycy. Nic nie wyjasnila ponad to co mozna w wikipedii przeczytac. Przykrosc i rozczarowanie. Zadnej rozmowy o nowej dla mnie sytuacji. Technik-endokrynolog. Nie polecam.

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z tego czego się dowiedziałam, co usłyszałam. Byłam u wielu endokrynologów w przeszłości i Pani Doktor w moim porównaniu jest najlepsza: kompetentna, rzeczowa i profesjonalna.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam Konkretny zawsze sprawdzi wszystko, zawsze przygotowana z winikami kontrolnymi Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Lekarz, który jest lekarzem z powołania i jak widać wkłada serce w swoją pracę. Rzetelna, rzeczowa..

 • słaby

  Dr. Pallińska rzeczywiście jest miła i uśmiechnięta tylko i wyłącznie, gdy pacjent ma wyniki w normie i dobrze się czuje. Podczas ostatniej wizyty, na którą zgłosiłam się po 2 miesiącach,ze względu na złe samopoczucie, wypadające włosy i jak się okazało TSH powyżej normy, jedyna odpowiedź doktor, to że moje objawy na pewno nie wynikają ze złej pracy tarczycy, oraz usłyszałam, że niepotrzebnie zgłosiłam się tak wcześnie, przecież wyraźnie mówiła, że kontrola za 3 miesiące. Dowiedziałam się, że włosy wypadają również z innych powodów a na wagę wpływa wiele czynników. Przez 2 lata leczenia się u dr. Pallińskiej nie dostałam skierowania na badanie USG, ani badania FT3. Konsekwencją takich działań jest nadal rosnące TSH oraz nasilające się objawy niedoczynności.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Izabella Palińska ( 14 października 2015)

  W przypadku Choroby Hashimoto niedoczynność tarczycy jest procesem postępującym ,a każda kolejna wizyta ma na celu podanie odpowiedniej wyrównującej dawki hormonów tarczycy właśnie w przypadku wzrostu TSH. Gdyby TSH było prawidłowe zostałaby Pani na dotychczasowej dawce leku. Ale te zależności są omawiane na każdej wizycie.Nie miała Pani zleconego usg tarczycy ponieważ w badaniu usg wcześniejszym nie stwierdzono obecności guzków ,a to one podlegają kontroli Pozdrawiam Izabella Palińska

 • bardzo dobry

  Pani dr Palińska jest znakomitą specjalistką, a dodatkowo ciepłym, empatycznym i życzliwym człowiekiem. Z uwagą wsłuchuje się w pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w postawienie diagnozy i przebieg leczenia. Pacjent czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Pełny profesjonalizm!

 • bardzo dobry

  Pani doktor Palińska to przemiły, konkretny i rzeczowy lekarz. Przyszłam do niej w związku z guzkami na lewym płacie tarczycy. Wszystko dokładnie objaśniła, uspokoiła, zbadała mnie i pokierowała w dalszej diagnostyce. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Chciałoby się aby każdy taki był.

 • bardzo dobry

  Lekarz, który nie patrzy tylko na swój wąski kawałek, ale na pacjenta jako całość. Potrafi zadbać o atmosferę w trakcie wizyty, kompleksowo interesuje się samopoczuciem pacjenta i nie wypuszcza z gabinetu bez kompletu niezbędnych informacji.

 • bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona z Pani doktor. Podejście do pacjenta rewelacyjne i wiedza ogromna.

 • bardzo dobry

  byłam na pierwszej wizycie u pani doktor i żałuję, że nie trafiłam na nią wcześniej. Konkretna, zadaje pytania jak i chętnie odpowiada na nie. Z pewnością pójdę do niej na następne wizyty i mam nadzieję,że tak już zostanie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni