Umów wizytę 308 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychoterapeutą, terapeutą, pedagogiem i trenerem. W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie swoistej i pełnej empatii relacji. Dużą wagę przykładam do… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

  Życiowa i ciepła osoba potrafiąca dotrzeć do sedna problemu. Gabinet ładnie urządzony, można się poczuć jak w przytulnym mieszkaniu. :)

  Izabela Suska2018-04-16

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: Konsultacja do psychoterapii - pierwsza wizyta

  Pani Izabela wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie osoby ciepłej,potrafiącej wnikliwie słychać, a także profesjonalnie oceniającej danych przypadek czy sytuację życiową.

  Izabela Suska2018-04-16

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam sesje psychoterapeutyczne u Pani Izabeli, można powiedzieć, ze spadła mi z nieba. Była i wciąż jest wielką pomocą w rozpoznawaniu moich uczuc, wytyczaniu celów i osiąganiu ich oraz poznawaniu samej siebie. Po zaledwie paru wizytach zaczelam zmieniać pewne sposoby myślenia a teraz - po paru miesiącach psychoterapii - wręcz cieszę się z niego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Izabela Suska2018-01-17

  Dziękuję za opinię. Marysiu wzruszyły mnie te słowa. Pozdrawiam i do zobaczenia na sesji.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: Psychoterapia indywidualna - kolejna wizyta

  Chodzę do Pani Izy od jakiegoś czasu. Razem przechodzimy przez żałobę. Czuję,że nie jestem z Tym sama, czuję że jest ze mną. Pani Iza zawsze jest punktualna, nie odwołuje spotkań i czuję się u niej naprawdę dobrze. Pomaga mi wprowadzać zmiany w moim życiu. To był mój dobry wybór. No i ten uśmiech jej jest szczery. Polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: konsultacja do psychoterapii

  Do Pani terapeutki wysłał mnie lekarz psychiatra ze szpitala i polecił terapię u niej. Mam zaburzenia nastrojów, problemy z podejmowaniem decyzji i depresję. Pomyślałam sobie,że warto spróbować. Umówiłyśmy się na kilka spotkań (konsultacji do psychoterapii) no i zostałam.
  Fajna poczekalnia już na wejściu dobry klimat.
  Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Czy psychoterapia mi pomogła nie wiem, ale przestałem się bać swoich współpracowników w firmie, a i do ludzi jestem bardziej otwarty, więc wygląda na to, że chyba mi się udało z pomocą Pani Izy oczywiście...

  Izabela Suska2017-11-19

  Dziękuję za opinię. Ciesze się, że lepiej Pan się czuje w relacji ze współpracownikami w firmie. Natomiast nic się nie "udało" tylko Pan ciężko pracował na sesjach.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: konsultacja do psychoterapii 50 min

  Byłem u Tej terapeutki na konsultacji do psychoterapii. Wszystko było dobrze tzn. pani profesjonalna, miła z twarzy, zadawała pytania i nie były natrętne. Dużych zmian nie widzę po tej wizycie.W gabinecie dobrze tylko bałagan w zabawkach jest. Poczekalnia w remoncie więc to była jedyna niedogodność. Jeśli zacznę terapię to u Tej Pani.

  Izabela Suska2017-10-10

  Rzeczywiście bez poczekalni jest mało komfortowo. Jeszcze tylko trzy tygodnie i wróci porządek. Przepraszam za tę niedogodność.
  Co do samej wizyty ( konsultacji). Trudno o duże zmiany po jednym spotkaniu. Psychoterapia jest formą pomocy wymagającą czasu.
  Dziękuję za opinię.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Moja terapia u Pani Izy trwała pół roku. Terapia przyniosła oczekiwane rezultaty. Dzięki niej osiągnęłam stan wewnętrznego spokoju i znów potrafię cieszyć się życiem. Pani Iza jest bardzo kompetentna, wykazuje dużą empatię i zrozumienie w stosunku do pacjenta, wzbudza zaufanie. Jednocześnie ma duże poczucie humoru. Niektóre sesje były wymagające i trudne pod kątem emocjonalnym, ale to zaprocentowało. Gabinet jest bardzo przytulny, pacjent dobrze się w nim czuje. Osobom szukającym pomocy lub wsparcia w sytuacjach kryzysowych, polecam Panią Izę.

  Izabela Suska2017-10-05

  Dziękuję za współpracę. Bardzo się cieszę, że to co wypracowane i przepracowane owocuje. Życzę dobrego Pani A .... :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Własnie skończyłem terapię, która trwała sześć miesięcy. Pani Iza punktualna, profesjonalna z poczuciem humoru. Gabinet czysty, bardzo gustowny, przypominający domowy salon. Polecam terapię to ciekawe wyzwanie, Panią Izę terapeutę i to miłe miejsce.

 • K

  Długo zbierałam się na pójście do specjalisty, po spotkaniach z Panią Izabelą uważam , że było warto. Świetna specjalistka, bardzo empatyczna, i ciepła osoba... stworzyła atmosferę dzięki której mogłam całkowicie się otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach.
  Polecam K. :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychoterapeutą, terapeutą, pedagogiem i trenerem. W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie swoistej i pełnej empatii relacji. Dużą wagę przykładam do autentycznego i akceptującego kontaktu. Towarzyszę swoim klientom w różnych dyskomfortach, kłopotach i kryzysach, które nękają ich na różne sposoby i dają żyć, ale nie pozwalają się cieszyć życiem.To może być pękająca samotność, lęk, wrażenie wyobcowania albo brak motywacji, energii czy brak poczucia sensu. Wierzę, że każdy człowiek ma olbrzymi potencjał, który pozwala mu przezwyciężyć najtrudniejsze kryzysy i pomaga w rozwoju osobistym.
  Jako psychoterapeuta poruszam się w nurcie integracyjnym, dla którego podstawą jest podejście humanistyczno-egzystencjalne. Istotą tego jest wewnętrzne doświadczenie „tu i teraz”. Sesje terapeutyczne mają charakter spotkań indywidualnych.
  Z młodzieżą pracuję w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Praca w tym nurcie polega na wspólnym poszukiwaniu rozwiązań sytuacji problemowych. Zazwyczaj terapia zamyka się w kilku spotkaniach.
  Poznaję nowe nurty i jestem w nieustającym procesie własnego rozwoju i edukacji. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobyłam i rozwijam w Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie posiadającej akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jako jedyna szkoła w Polsce także prestiżową akredytację Person-Centred and Experiental Psychotherapy and Counseling Europe oraz World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling.
  Mam za sobą wieloletnia praktykę pracy w obszarze pomocy psychologicznej i wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Z wykształcenia nie jestem psychologiem. Przez wiele lat pracowałam terapeutycznie z młodzieżą niedostosowaną społecznie. Prowadziłam warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Prowadziłam grupy wsparcia dla osób w kryzysie. Jako konsultant pracowałam z rodzinami w pieczy zastępczej. Przez wiele lat pracowałam w szkole jako pedagog. Obecnie zawodowo jestem związana z Polskim Towarzystwem Zapobiegania Narkomanii. Osobiście jestem mamą trójki dzieci: dużego nastolatka, nastolatki i przedszkolaka . Uwielbiam gotować, szydełkować, podróżować na rowerze i po prostu być sobą.
  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji superwizorów wpisanych na listę Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  P.S

  Bardzo proszę o przemyślane wybieranie terminu wizyt. Proszę o nieodwoływanie wizyt w ostatniej chwili. Z góry dziękuję. Izabela Suska.

  www.psychoterapia-zapraszam.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Warszawski, Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, Podyplomowe Studium Terapii I Treningu Grupowego, Socjoterapia
 • Uniwersytet Warszawski, Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, Podyplomowe Studium Terapii I Treningu Grupowego, Zastosowanie Psychologicznego Warsztatu Grupowego
 • Szkoła Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie (3,5 lata)
 • Szkolenie I i II Stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Ukończone zdobyciem Certyfikatu
więcej

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • niemiecki

Staże

 • Staż kliniczny w Środowiskowym Domu Pomocy w Warszawie przy ul. Rydygiera. Praca z osobami zaburzonymi psychicznie mająca na celu podnoszenie ich jakości życia. Staż w trakcie realizacji.

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia