Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą, terapeutą, pedagogiem i trenerem. W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie swoistej i pełnej empatii re...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Myśli samobójcze
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Warszawska 284, Łomianki

150 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

Pozostałe usługi


Warszawska 284, Łomianki

140 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiWarszawska 284, Łomianki

140 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

KOLEJNA WIZYTAWarszawska 284, Łomianki

140 zł

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

KOLEJNA WIZYTA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii psychoterapia dorosłych

Empatyczna, ciepła, profesjonalna psychoterapeutka. Nie daje gotowych rozwiązań, towarzyszy w drodze przemiany. Uczy powoli i delikatnie pokazuje rzeczy, których człowiek może nie dostrzegać. Po 2 latach terapii- teraz właściwie każdego dnia mogę czerpać z tego doświadczenia. Jest dużo łatwiej, spokojniej teraz. Wiem, ze jesli coś złego się wydarzy, coś z czym nie dam sobie rady- Iza będzie osobą do której wrócę. Czasami brakuje tych cotygodniowych spotkań i rozmów z Izą.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii psychoterapia dorosłych

Moja terapia indywidualna z Panią Izą trwała 3 lata. Czas spędzony wspólnie to czas niezwykle ciekawej wędrówki do siebie samej. Zawsze w towarzystwie pełnym zrozumienia, bezpieczeństwa, empatii, niezwykłej wrażliwości i najlepszego poczucia humoru :) Na każde ze spotkań zjawiałam się z największą ciekawością, nawet gdy przechodziłam bardzo trudne chwile rozpadu małżeństwa czy śmierci najbliższej osoby. To właśnie sposób prowadzenia przez nią terapii powodował moją determinację w pracy nad sobą. Nie zdarzyło mi się chyba przez te 3 lata odwołać choć jednych zajęć. Pani Iza potrafiła stworzyć na naszych spotkaniach relację, która okazała się najbardziej pielęgnującym i uzdrawiającym czynnikiem mojej terapii. To była trudna ale przepiękna praca i jestem ogromnie szczęśliwa że wykonałam ją w Pani towarzystwie Pani Izo. Bardzo Pani za to dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

Pani Izabela to bardzo ciepła osoba, która pomogła mi przetrwać bardzo trudny okres w życiu. Za sprawą psychoterapii, która trwała rok, udało mi się odzyskać wiarę we własne umiejętności i odnaleźć siłę do zawalczenia o siebie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii konsultacja do psychoterapii - pierwsza wizyta

We wrześniu trafiłem do Pani Izy, był to strzał w dziesiątke ! Przemiła kobita, szybko otworzyłem się przed nią, poczułem olbrzymie zrozumienie z jej strony i wspracie w najgorszych chwilach gdy czułem się zerem i nie widziałem sensu bycia. Bardzo mi pomogła rozwiązać moje problemy. Czułem się bardzo swobodnie na spotkaniach, uśmiech i pozytywne myśli byly mottem przewodnim. Po każdym kolejnym spotkaniu wspinałem się po drabince emocjonalnej na sam szczyt, aż w końcu udało się stanąc na nogi ! Wszystko to zawdzięczam Pani Izie !
Polecam każdemu kto ma problemy i potrzebuje zrozumienia.
Pani Iza jest cudownym człowiekiem który zaraża pozytywną energią ! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

Przyjazna, wyrozumiała i przede wszystkim empatyczna. Te cechy idealnie opisują Panią Izę, która już wielokrotnie podczas naszej terapii pomogła mi zrozumieć, co wpływa na moje decyzje i w jaki sposób odbieram rzeczywistość. Umówienie się na rozmowę było ratunkiem przed stresem i natłokiem emocji. Psycholog powinien rozumieć i nie oceniać, a to właśnie robi Pani Iza. Każdego zachęcam do skorzystania z jej usług. Mi to bardzo pomogło.

mgr Izabela Suska

Dziękuję za opinię.
Dużo radości ???? Tobie życzę.
Powodzenia


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Po wielu latach odwlekania decyzji o rozpoczęciu terapii, w końcu wybrałam gabinet Izy i to był strzał w 10. Iza jest bardzo miłą, uśmiechniętą, ale przede wszystkim bardzo empatyczną osobą. Mimo że pierwsze spotkania były lekko krępujące (w końcu człowiek uzewnętrznia się w zasadzie obcej osobie), to po paru tygodniach zapanowała atmosfera pełnego zaufania. Na terapię wybrałam się ze względu na, jak mi się wydawało, traumę z dzieciństwa związaną ze śmiercią rodzica, jednak w trakcie okazało się, że sedno moich problemów leży zupełnie gdzie indziej. Dzięki terapii nauczyłam się przyglądać się swoim emocjom, reakcjom, starać się je zrozumieć i pracować nad nimi. Iza pokazała mi, że warto jest zadbać o siebie i nie narzucać sobie wygórowanych oczekiwań dla rzeczy, które tak naprawdę nie mają aż takiego znaczenia. Uświadomiła, że można inaczej i nie zawsze musi być na 100%, bo 50% też jest ok. Udało mi się również trochę poukładać w głowie relacje z bliskimi mi osobami. Mimo że wiele kwestii poruszanych na terapii było niby dla mnie oczywistych, jednak wypowiedziane na głos w gabinecie nabierały nowego znaczenia.

Polecam terapię wszystkim, którzy czują, że coś im doskwiera na tyle, że nie daje cieszyć się życiem w pełni. Nie musi to być coś "strasznego", często nawet błahe tematy rodzą ciekawe wnioski. Z Izą człowiek czuje się zrozumiany i ma poczucie, że nie jest sam w tym wszystkim. Polecam spotkania z Izą, bo jest po prostu bardzo dobrym człowiekiem, który na dokładkę jest psychoterapeutą :)

Oczywiście to nie koniec mojej przygody, bo terapia to tylko rozpoczęcie pewnego procesu w życiu, ale jeśli tylko będę kiedyś potrzebować rozmowy, na pewno wrócę właśnie do Izy.

mgr Izabela Suska

Czuję się do głębi poruszona Twoimi słowami. Dziękuję za zaufanie, dziękuję, że było mi dane Ciebie poznać. To ja dziękuję za przywilej towarzyszenia Tobie w tym wszystkim.
Dziękuję Aniu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii depresja, spadek nastroju, załamanie

Bałem się prosić o pomoc i przyznać do depresji, bo to bardzo wstydliwe. Było warto. Kilka wizyt i życia zaczyna się zmieniać. Nie trzeba było się bać

mgr Izabela Suska

Panie Karolu życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za dobre zmiany.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Przez 8 miesięcy spotykałyśmy się z Panią Izabelą podczas terapii indywidualnej. W trakcie wizyt czułam się akceptowana i rozumiana. To pozwoliło mi na świadome przeżycie bolesnych sytuacji z przeszłości a tym samym uporanie się z problemami, które z nich wynikały. Jestem przekonana, że ogromny wpływ na to, że terapia była skuteczna miała właśnie Pani Iza i postawa jakiej potrzebowałam - tj. zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa, brak ocen i krytyki, trwanie przy mnie w sytuacjach bolesnych. Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję.

mgr Izabela Suska

Pani Justyno bardzo dziękuję za opinię. Dziękuję, że mogłam Panią poznać.


P
Użytkownik zweryfikowany

Długo szukałam pomocy i przede wszystkim dobrego specjalisty. Wmawiałam sobie, że moje problemy są błachę i ludzie mają gorzej. Pani Iza naświetliła mnie, że jeśli czujemy, że potrzeba nam jakiegoś wsparcia trzeba z niego niezwłocznie korzystać i to bardzo dojrzała decyzja. Jest bardzo profesjonalną osobą w tym co robi. Wykazuje dużą empatię i zrozumienie. Wzbudza w człowieku wielkie zaufanie. Ma również duże poczucie humoru. Takiego własnie specjalisty szukałam. Gabinety są bardzo przytulne i bardzo miło się w nich przebywa.

mgr Izabela Suska

Dziękuję.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

Życiowa i ciepła osoba potrafiąca dotrzeć do sedna problemu. Gabinet ładnie urządzony, można się poczuć jak w przytulnym mieszkaniu. :)

mgr Izabela Suska

Bardzo dziękuję za opinię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą, terapeutą, pedagogiem i trenerem. W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie swoistej i pełnej empatii re...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Myśli samobójcze
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania