Moje doświadczenie

Jestem magistrem dietetyki, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Na co dzień pracuję w Poradni Diabetologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz realizuję świadczenia w ramach programu KOS-Zawał. Od ponad 6 lat prowadzę również prywatną praktykę dietetyczną, wspierając pacjentów w skutecznej zmianie nawyków żywieniowych i poprawie stanu zdrowia.

Specjalizuję się w dietetyce klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia w cukrzycy, insulinooporności, nadwadze i otyłości oraz chorobach współistniejących. Posiadam tytuł „Specjalisty Przyjaznego Insulinoopornym”, przyznany przez Fundację Insulinooporność. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalących, stale aktualizując swoją wiedzę zgodnie z najnowszymi rekomendacjami medycznymi.

W pracy stawiam na indywidualne podejście i praktyczne rozwiązania dopasowane do stylu życia pacjenta. Wierzę, że skuteczna terapia żywieniowa opiera się nie tylko na wiedzy, ale również na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu potrzeb i budowaniu trwałych nawyków.

Pomagam osobom z nadwagą i otyłością, w tym pacjentom po operacjach bariatrycznych, osobom z niedowagą, a także pacjentom wymagającym wsparcia żywieniowego w przebiegu różnych schorzeń. Obejmuję opieką kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz dzieci i młodzież. W swojej pracy wykorzystuję również elementy psychodietetyki, wspierając pacjentów w trwałej zmianie zachowań żywieniowych.

Jeśli szukasz dietetyka, który pomoże Ci osiągnąć cele zdrowotne bez restrykcyjnych diet i nierealnych założeń, zapraszam na konsultację. Wspólnie opracujemy plan żywieniowy dopasowany do Twoich potrzeb, stanu zdrowia i codziennego stylu życia.

Kontakt:

więcej O mnie

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyka bariatryczna
  • Obesitologia

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci

Usługi i ceny

  • Konsultacja dietetyczna

    250 zł

  • Pierwsza wizyta + plan żywieniowy

    450 zł

  • Wizyta kontrolna z programem żywieniowym i pomiarami

    300 zł

Adresy (2)

Izabela Fiuk
Familijne Centrum Medyczne FCMed Fundacji "Pomóż Im"

Mazowiecka 33, Wejście do budynku - od strony ul. Wesołej, Piaski, 15-004 Białystok

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

5 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Przede wszystkim bardzo miła Pani. Konkretnie wyjaśni wszystko co jest nie jasne, doradzi. Przez całe trwanie leczenia jest kontakt i wrazie konieczności można się skontaktować i zapytać. Ale także umie pochwalić za sukcesy

     • CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS Pierwsza wizyta + plan żywieniowy  • 

    CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS

    Dziękujemy :)


  • D

    Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor fachowe podejście

     • CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS Konsultacja dietetyczna  • 

    CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS

    Dziękujeny :)


  • R

    Bardzo zadowolona jestem z wizyty. Pani Izabela była miła i przyjemna. Wyjaśniła w prosty sposób jak stosować.

     • CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS Pierwsza wizyta + plan żywieniowy  • 

    CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS

    Dziękujemy :)


  • E

    Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz sympatyczne podejście do pacjenta. 10 kg mniej. Z czystym sumieniem polecam.

     • CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS Pierwsza wizyta + plan żywieniowy  • 

    CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS

    Dziękujemy :)


  • D

    Serdecznie polecam. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Rzeczowo, konkretnie wszystko wytłumaczone. Pani dietetyk bardzo sympatyczna, z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta.

     • CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS Pierwsza wizyta + plan żywieniowy  • 

    CENTRUM ZDROWIA NEMEZIS

    Dziękujemy :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania