Adres

Ostrowiecka 149, Starachowice
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski wada zgryzu

U pani Irminy Gralec leczylam się przez parę lat. Daję tak wysoką ocenę za bardzo profesjonalne podejście pani Irminy do pacjenta oraz za humor i wspaniała osobowość pani doktor. Proces leczenia przebiegł bez zarzutu w dodatku w przemiłej atmosferze. Nie moglam trafić lepiej. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Irmina jest bardzo dobrą ortodontką, miłą, uśmiechniętą, rzeczową, szczerą i pomocną, bardzo polecam tą panią,mnie ona pomogła, pozdrawiam Marysia


K

Opinia z dnia 05.08.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


D
Użytkownik zweryfikowany

Mam o Pani Gralec bardzo dobre zdanie, jest znakomitym ortodontom! Uśmiechnięta, rzeczowa, szczera i przede wszystkim pomocna. Zajęła się świetnie moimi zębami. Warta każdych pieniędzy. Jeśli chcą Państwo założyć aparat na zęby swojemu dziecku, a dziecko panicznie boi się wszelkich robót z zębami, to Pani doktor ułatwi to Państwu, swoim optymizmem przekona dziecko do wszystkiego ;-) Szerze polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Miałam do czynienia z wieloma różnymi lekarzami, ale z takim jeszcze nigdy. Pani Gralec jest bardzo konkretną osobą a do tego przemiłą. Bez problemu wyjaśni jak wygląda i na czym polega cały proces leczenia i jest przy tym szczera. Do tego zdecydowanie jej celem nie jest zdobycie pieniędzy (z tego co wiem leczy tylko prywatnie), ale pomoc pacjentowi. Ponad to jeśli nie jest pewna czy uda się jej pomóc pacjentowi to mu to mówi, co jest ostatnio rzadko spotykane wśród lekarzy. Zdecydowanie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Leczyłam się u Pani doktor i mogę szczerze ją polecić każdemu kto szuka dobrego ortodonty . Bardzo miły kontakt, fachowa pomoc . Dużą zaletą jest to że Pani Irmina jest na okrągło uśmiechnięta co na pewno ma duży wpływ na podejście pacjenta do leczenia .jest to rewelacyjny ortodonta


N
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam p.Irminę;)
Sama do niej uczęszczam i mogę powiedzieć ,że robię to bardzo chętnie.
Pani Irmina jest zawsze uśmiechnięta i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. A co do kosztów płacę tylko za wymianę łuków. Polecam...;)


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam a co do ciagniecia kasy to nie prawda wszystko na poczotku jest przekazane pacietowi co i ile kosztuje i czy sie godzi.Wszystko teraz kosztuje nie ma nic darmo a efekty moim zdaniem sa warte tej kasy.


G

Jakie sa koszty stałego aparatu u Pani doktor? Czy ktoś może napisać ile go kosztował aparat? Z góry dziękuję:)


T
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest nie tylko sympatyczna, ale jest również prawdziwym fachowcem. Nieprawda jest to, że wyciąga pieniądze. Wszystkie wizyty kontrolne sa niepłatne, a płaci się np przy zmianie łuku. Zawsze mówi o kosztach i decyzje pozostawia pacjentowi. Czas oczekiwania krótki a poprawa w leczeniu bardzo szybka. Podejmuje się bardzo skomplikowanych ortodontycznie zadań.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie