Lek.

Ilona Jaworska verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Lekarz medycyny estetycznej, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja alergologiczna

  Wizytę oceniam wysoko, ponieważ Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, a do tego dużą wiedzę. Podczas wizyty dużo mi wytłumaczyla co przy silnej alergii jest istotne. Cieszę się że w końcu trafiłam do kompetentnego lekarza.

 • Szukasz alergologa? Pacjenci polecają:

  Sławomir Wędzicha
  Sławomir Wędzicha
  Alergolog, Internista, Pulmonolog
  Inflancka 5, Warszawa
  Od kilku lat jestem pacjentem Pana doktora, który posiada ogromną wiedze medyczną, ciągle doskonali swoje umiejetności… więcej

  Zbigniew Samochocki
  Zbigniew Samochocki
  Dermatolog, Alergolog
  Pokorna 2 lok. 8, Warszawa
  Znakomity lekarz - wybitny fachowiec w swojej specjalności. Przed laty Pan Doktor bardzo pomógł mojej żonie w sytuacji,… więcej

  Anna Szyszka
  Anna Szyszka
  Pediatra, Alergolog, Pulmonolog
  Władysława Broniewskiego 3, Warszawa
  Profesjonalizm i świetne podejście do dzieci. Pani doktor udzielila bardzo trafnych rad i dobrze nas pokierowała. więcej

  Oksana Wojas
  Oksana Wojas
  Laryngolog, Alergolog
  Władysława Broniewskiego 3, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Doktor - prawdziwy lekarz z sercem! Dokładne badanie, rzetelna informacja… więcej

  Grażyna Michalak
  Grażyna Michalak
  Alergolog, Lekarz medycyny estetycznej
  ul. Żytnia 18 lok G, Warszawa

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Lekarz Alergolog II Stopnia specjalizacji z Alergologii, Specjalista II Stopnia Chorób Wewnętrznych oraz Specjalista Medycyny Estetycznej.
  Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. W roku 1990 uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Wewnętrznych, a w roku 2000 tytuł Specjalisty Alergologa. Doświadczenie medyczne zdobywała w Zakładzie Farmakologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracowała w licznych ośrodkach zdrowia.

  Konsultuje Pacjentów z zakresu alergologii (w tym także dzieci), interny oraz medycyny estetycznej. W tym kierunku ukończyła studia podyplomowe z zakresu kosmetologii. Pracuje także jako trener szkoląc innych lekarzy świadczących usługi z zakresu medycyny estetycznej.

  Specjalizacje

  • Alergologia
  • Choroby wewnętrzne

  Usługi

  Przychodnia Lekarska MediSpace

  Spokojna 5, Wola, 01-044 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Ilona Jaworska
  Ilona Jaworska
  Alergolog, Lekarz medycyny estetycznej, Internista
  Warszawa
  Najbardziej prawdopodobna jest reakcja na paracetamol trawy jeszcze nie pyla wiec przyjmowanie leku z tego powodu jest nieuzasadnione natomiast nalezało by przyjrzec sie dokładnie testom i powodom… Więcej

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Nietolerancja mleka

   Ściągnela Pani pieniądze z testów alergologicznych na rocznym dziecku. Oczywiście dzieciom do 3 roku zycia testów się nie robi, bo nie dają pewności. Okazuje się, że tam gdzie Pani doktor wpisywania 0 ,,brak alergii", alergia wystąpiła. Byliśmy prywatnie, przeszliśmy po zaświadczenie o alergii na mleko krowie, z wywiadem, że wszystkim. Niestety oprócz zapłaty za wizytę, Pani doktor uparl a się na testy tysiąca innych rzeczy...

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor krzyczy na pacjenta od progu, nie wie na co pacjent choruje( czyli nie zagląda do karty) , badanie ucha dziecka bardzo nie delikatnie, straszy poważnymi konsekwencjami z powodu zaniedbań do jakich rzekomo się dopuściłam jako matka. Wcześniej chodziłam do tej samej przychodzi do innego alergologa, przypadkowo trafiłam na dr Jaworską . Podważyła wszystko co przez 5 lat robiłam z dzieckiem a na koniec przepisała 7 latkowi , bo nie uznaje innych leków. Jestem załamana, oddałam nowe skierowanie a kontynuować leczenia u tej Pani jakoś sobie nie wyobrażam.

   Ilona Jaworska2017-05-19

   Jest mi bardzo przykro ,że pytanie pacjenta w jakim celu przyszedł na wizytę jest traktowane jako krzyczenie na pacjenta . Po uzyskaniu informacji w jakim celu zgłosił się na wizytę dowiedziałam się ,że przyszedł na testy , Kolejnym pytaniem bylo czy na pewno jest przygotowany do badania, Niestety okazalo sie ,że przyjmowane były leki , które uniemożliwiają prawidłowe wykonanie testów o czym matka została poinformowana. Dziecko zostało zbadane , a niedelikatne badanie uszu było spowodowane dolegliwościami zwiazanymi ze stanem zapalnym. Niestety przy zmienionym zapalnie kanale słuchowym badanie może być niekomfortowe ,ale trzeba je wykonać , żeby ocenić stan pacjenta. Matka została również poinformowana ,że zgodnie z obowiązującymi zaleceniami przez 3 miesiące mozna uszy leczyć, ale trzeba je obserwować, gdyż dłuższy okres utrzymywania się wysięku może grozić niedosłuchem i wskazane jest po tym terminie, dla dobra dziecka wykonanie kontrolnego badania słuchu i ewentualne zastanowienie sie nad interwencją laryngologiczną- to w temacie tzw. straszenia poważnymi konsekwencjami. Największym problemem dla matki było jednak to, że ponieważ dziecko nie mialo wykonanych testów z powodu nieodpowiedniego przygotowania- otrzymała informację w formie pisemnej jak należy dziecko przygotować, taka sama informacja jest dostępna w recepcji - była konieczność ponownego zapisania sie na wizytę zgodnie z obowiązującą pacjentów NFZ kolejką , oraz informacja ,że nie będzie przyjeta poza kolejnoscią jako pacjent dodatkowy we wcześniejszym terminie , zwłaszcza, że do wizyty dziecko przyjmowało leki i powinno przyjmować je nadal z powodu zmian w uszach. Pacjenci przy ustnej informacji otrzymanej od lekarza nie zawsze prawidłowo odstawiają leki - czasem nie te które trzeba, więc nauczona doświadczeniem zalecenia daję w formie pisemnej co pomaga w uniknieciu nieporozumień. Zwykle przychodnie zmieszczają też informacje o przygotowaniu do różnych badań na stronie internetowej , Co do leków pytam czy dotychczas stosowane leki są skuteczne, jeżeli nie, to zmieniam na te ktore mogą poprawić stan pacjenta, Zwykle staram sie korzystać z leków ktore pacjent ma już w domu, chyba że leki się skończyły, lub ich działanie nie było wystarczajace lub w przypadku osób prowadzących pojazdy oraz wykonujących specyficzną, pracę są p/wskazane. Poza tym każdy pacjent otrzymuje informację gdzie może przeczytać o schorzeniach, które go dotyczą oraz jak należy postępować i kiedy jest wskazana wizyta kontrolna, Niestety w przypadku pacjentów leczących się na NFZ wizyty sa regulowane kolejką i tylko w stanach poważnego zagrożenia zdrowia lub życia
   mogę takiego pacjenta przyjąc dodatkowo,

  • S
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja alergologiczna

   Wizytę oceniam wysoko, ponieważ Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, a do tego dużą wiedzę. Podczas wizyty dużo mi wytłumaczyla co przy silnej alergii jest istotne. Cieszę się że w końcu trafiłam do kompetentnego lekarza.

  • M

   Pani Doktor Jaworska to bardzo dobry lekarz. Co roku na wiosnę dopadał mnie katar sienny i potrafił tak męczyć do końca lata. Pani doktor wykonała testy, dostałam stosowne leki i już mniej więcej po tygodniu odczułam zdecydowaną poprawę. Niedawno ponownie wybrałam się do Pani doktor z powodu bardzo złego samopoczucia i dziwnych plam na twarzy pojawiających się od czasu do czasu. Wykonałyśmy testy pokarmowe i wszystko było jasne, uczulenie na orzechy. Bardzo dziękuje i pozdrawiam Panią doktor!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Najgorsza wizyta w życiu! Nie zostałam w ogóle wysłuchana, Pani Doktor nie dała mi dojść do słowa i nawet nie zrozumiała co mi jest do końca bo nie miałam możliwości tego wyjaśnić! W ogóle nie była miła a wręcz nerwowa! Brak komunikacji z pacjentem!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz bardzo dokładny, dokładnie zapoznał się z objawami, zrobił badania, wszystko dokładnie wytłumaczył. Objaśnił także wiele kwestii dodatkowych. Będę kontynuowała leczenie u tego lekarza.

  • J

   Szybka i trafna diagnoza alergicznego zapalenia zatok .Konkretne i rzeczowe podejscie do Pacjenta .
   Pani doktor jest doswiadczonym lekarzem ktory dba o pacjenta .
   Polecam wszystkim szukajacym dobrego alergologa

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Jeszcze żaden lekarz tak sprawnie nie przeprowadził wizyty i nie zdiagnozował u mnie żadnego problemu. Pani doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna. Zadaje bardzo dużo pytań na początku, ale także poświęca sporo czasu aby odpowiedzieć na pytania pacjenta. Przepisane leki okazały się strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo otrzymałem receptę refundowaną dzięki czemu ponoszę dość niewielkie koszty w aptece. Poproszę o więcej takich lekarzy!

  • K

   Pani Ilona pomogła zarówno mi jak i mojej żonie. Fachowo zdiagnozowała przyczyny naszych problemów zdrowotnych i dobrała skuteczny sposób leczenia, który nie nadwyręża podatnika finansowo. Podczas wizyty doktor podaje konkretne rozwiązania problemów. Jeśli czegoś nie wie mówi to wprost. Równie rzeczowej osoby dawno nie spotkałem. Bardzo polecam wszystkim alergikom!

  • E

   Bardzo fachowa, kompetentna lekarka. Zbiera dość obszerny wywiad i zleca dużo badań laboratoryjnych. Na drugiej wizycie szczegółowo omówiła ze mną wyniki moich badań, poinformowała mnie o możliwych sposobach leczenia i pozostawiła mi wybór jednocześnie sugerując najlepsze jej zdaniem rozwiązanie. Dla mnie jest to lekarz, który może stanowić wzór dla innych.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional