Henryk Sworeń

Ginekolog

22 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Jeden z lepszych lekarzy do których trafiłam. Chodze juz 3 lata i nie zamierzam rezygnowac.Wyleczył i pomógł.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor na mojej pierwszej i ostatniej wizycie był od samego początku nerwowy i obcesowy. Nie każdy musi być co prawda miły jeśli za taką postawą idzie kompetencja i fachowość. Przyszłam by zrobić cytologię, w trakcie badania lekarz wykrzyknął, że mam mnóstwo wydzieliny, stan zapalny i cytologii nie ma co robić w takich warunkach. Konieczne leczenie: doustne i dopochwowe (antybiotyk). Gdy powiedziałam, że to nie możliwe, bo nie odczuwam żadnych innych dolegliwości i nie zauważyłam żeby wydzielina była inna niż zawsze, skwitował, że zapalenie może być bezobjawowe. Następnego dnia zrobiłam wymaz i okazało się, że nic mi nie dolega (nie wykryto ani grzybów ani bakterii, oprócz tych które stanowią naturalną florę). Na pytanie o założenie wkładki domacicznej, zapytał czy rodziłam siłami natury (nie, przez CC) - w takim przypadku jak powiedział, nie zakłada spirali bo nie umie! Zdecydowanie nie polecam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Jeden z lepszych lekarzy do których trafiłam. Chodze juz 3 lata i nie zamierzam rezygnowac.Wyleczył i pomógł.

  • D

   Dr. Sworeń jest bardzo konkretnym i dobrym lekarzem. Wcześniej trafiałam na lekarzy opryskliwych i zarozumiałych. Pan Doktor jest uprzejmy i miły w stosunku do młodych matek

  • P

   Lekarz jest bardzo mało komunikatywny, chyba najlepszym rozwiązaniem dla niego byłoby wypisywanie tylko recept niż pełna diagnostyka. Z racji tego iż mam problemy hematologiczne, zapytałam jak mogłabym się przygotować do ciąży, na to Pan lekarz "w ciąży z takimi wynikami będzie tylko gorzej, nic nie da się zrobić, ale proszę być spokojną , gdyż ciąża to taki sprytny mechanizm, że prędzej matka umrze, a dziecko sobie poradzi"
   Tak nie postępują lekarze.
   Na zakończenie tylko dodał, że "łatwiej jest zaadoptować psa niż spłodzić dziecko..."

   Brak słów!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Dr Sworeń prowadził moje trzy ciąże, w każdej z nich wykazał się swoją kompetencją i troską o dobro dziecka i moje. Na każde z mich pytań odpowiadał wyczerpująco, jednak płci dziecka nigdy nie chciał podawać przed ukończeniem 30.tygodnia ciąży, co było dla mnie zrozumiałe, bo zabytkowość aparatu USG na Ulanowskiego daje wiele do życzenia. Chętnie wypisywał skierowania na potrzebne badania, świetnie współpracuje z położnymi, zawsze przyjmuje do ostatniej pacjetki- nawet niezarejestrowanej z wyprzedzeniem. Chodzą do niego wszystkie kobiety z mojej rodziny, śmiem nazwać go naszym "lekarzem rodzinnym" :) Godny polecenia lekarz!

  • Dr Sworeń prowadził całą moją zagrożoną ciąże. Inni lekarze nie dawali żadnych szans na donoszenie i urodzenie dziecka. Przez całą ciążę byłam wzorowo prowadzona, na każde z moich setek pytań dr starannie, ze stoickim spokojem i wyczerpująco udzielał mi odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolona jak i moje koleżanki, które również były prowadzone przez tego doktora. Każdemu polecam! Jeśli chodzi o szpital w Brzegu Dolnym, gdzie dr Sworeń jest ordynatorem i gdzie miałam przyjemność rodzić mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie. Sale 2osobowe, wszystko odnowione, czyściutkie, fachowa opieka położnych. Wiem, że to nie jest zasługa tylko jednego człowieka, jednakże dobry ordynator to połowa sukcesu. Pozdrawiam!

  • Pan doktor obecnie jest ordynatorem w Brzegu,gdzie oddział pod Jego rządami kwitnie a na śliczny,nowowyremontowany oddział położniczy sciągają tłumnie panie nawet z Wrocławia,poza tym przyjmuje w przychodni na Ulanowskiego (umowa z NFZ).Czytam opinie pacjentek i zdumiewa mnie naiwne przekonanie,że dobry doktor to taki,który dużo mówi i się uśmiecha.Dr Sworeń ma duże kwalifikacje(pierwszy we Wrocławiu w Szpitalu Wojskowym przeprowadzał badania USG),świetny operator (maluteńkie wręcz jak po zabiegu plastycznym )blizny po cesarkach itp.Uratował mi życie celną diagnozą (akademiccy lekarze odsyłali mnie bezradni) i natychmiast w srodku nocy zoperował.Najwyższe wyrazy uznania !!!

  • Doktor Sworeń prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z doktora jaki i położnej Pani Ewy. Polecam!

  • Doktor przyjmuje w przychodni na Ulanowskiego we Wrocławiu, z której korzystam już od 4 lat i jestem zadowolona na tyle, że po przeprowadzce z Krzyków na Pilczyce, chętnie wybieram się przez całe miasto, by dotrzeć tam do lekarza. Wcześniej korzystałam z porad innego tamtejszego ginekologa, pacjentką doktora Sworenia jestem od 2 lat i też nie narzekam. Wszystkie usługi odbywają się na koszt NFZ, lekarze mają w gabinetach ultrasonografy (badanie też w ramach kontraktu), co 6 miesięcy kierują na bezpłatną cytologię, nigdy nie miałam problemów z uzyskaniem skierowania na badania, w tym badań genetycznych finansowanych ze składek (czego większość znznych mi lekarzy unika ze względu na koszty). Uważam, że Sworeń jest odpowiednim fachowcem na swoim miejscu - jeśli czegoś nie jest pewien, mówi, by skontaktować się z odpowiednim specjalistą (prowadził moją ciążę, wszystko było w porządku, jak zaczęły się problemy, skierował mnie do kliniki na Dyrekcyjnej na konsultacje) - ale jednak sam jest lekarzem ze sporym doświadczeniem w pracy w szpitalu, wg znanych mi opinii - dobrym operatorem. Dlatego opinie o tym, że rozpoznał ciążę tam, gdzie jej nie było, uważam za niedorzeczne. Owszem, jeśli chodzi o komunikatywność, trzeba od niego wyciągać informacje, ale ja jakoś nie miałam z tym problemu i jak potrzebowałam więcej czasu na wizytę, zawsze poświęcał mi uwagę. Poza tym - przyjmuję, że nie znam się na medycynie, lekarz nie musi składać mi raportów ! Odrobina zaufania do swojego lekarza, moje drogie !

  Jesteś tym lekarzem?

  115

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.