Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Wysockiego 8, Żyrardów

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Halina Zając

23 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Halina Zając badania kliniczne

Kobieta z ogromnym sercem, oddana pacjentkom. Bardzo dba o każdy szczegół nie żałuję czasu. Wyjaśni, doradzi. Anioł nie lekarz.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Halina Zając

Korzystam z usług 15 lat, jestem bardzo zadowolona...
Pani dr. profesjonalnie prowadziła moje dwie ciąże od kompleksowych badań do troski o mnie i maluchy w brzuszku.
Miła, delikatna co się ceni, wizyty przyjemne, gabinet czysty i pachnący.
Złego słowa nie da się powiedzieć.

Profil zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo miła i empatyczna, wizyty trwają długo i może być to męczące dla tych, którzy czekają w poczekalni ale w gabinecie ten czas jest w 100 % poświęcony pacjentce. Pani doktor szczegółowo dopytuje pacjenta i przede wszystkim troszczy się o niego także poza gabinetem nie jest problemem telefon nawet późnym wieczorem czy przyjęcie pacjentki po godzinach jeśli zachodzi taka potrzeba.


B
Profil zweryfikowany

Bardzo profesjonalna lekarka. O moją ciążę bała się bardziej niż ja :) Miałam wrażenie, że mocno "przeżywa" każdy lekko podwyższony parametr badania, ale to chyba dobrze. Druga ciąża też u pani doktor :)


Z
Profil zweryfikowany

Chodzę do Pani doktor od 1,5 roku i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Wizyta zawsze trwa około 40-50 minut, wszystko dokładnie analizuje, zawsze mam wykonywane badania. Pani faktycznie bywa troszkę powolna, ale jest wg mnie dokładna, a nie to co inni lekarze wizyta 7 min, przez 1,5 roku brak jakiegokolwiek badania tylko usg brzucha jak chodziłam do innego ginekologa! Więc polecam pania Zając, tylko czasem trzeba długo w kolejce czekać, ale warto.


B

Polecam. Chodzę do pani doktor od kilku lat, prowadziła moją ciążę, ma podejście profesjonalne. Miałam różne problemy, a leczenie było zawsze skuteczne.


X
Profil zweryfikowany

Straszny charakter. Może byłaby dobrym jakimś innym lekarzem, ale na pewno nie ginekologiem.


S
Profil zweryfikowany

Myślę, że to najlepszy ginekolog w Żyrardowie! Pani Zając pełna jest poświecenia dla swoich pacjentek. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, zawsze jest miła. Zleca dodatkowe badania, aby sprawdzić czy wszystko jest ok.
Pani doktor poświeca wiele czasu swoim pacjentkom, nie jest nastawiona na KASĘ, bardzo angażuje się w każdy przypadek, wszystko dokładnie analizuje.

Jej gabinet jest zawsze czysty, jest toaleta i bidet - w porównaniu do innych gabinetów jest na najwyższym poziomie.


G

Cztery wizyty wspominam strasznie.Usłyszałam,ze jestem chora "na wszystko",zleciła mi badania za ponad 400 złotych a ja rencistka wyciągnęłam skąd mogłam te pieniądze.Załamałam się po prostu kiedy z dużą pogardą ledwo rzuciła jednym okiem na idealne wyniki badań a następnie stwierdziła,że z moim poziomem cukru 110 jestem w stanie krytycznym i bez mojej zgody umówiła mnie telefonicznie z "najlepszym profesorem " w Warszawie.Od dawna wiem ,że norma poziomu cukru kończy się 125 -130 jednostkach. Tego dnia miałam owulację, na pierwszej wizycie bardzo mnie namawiała na zajście w ciążę, a tu nagle słyszę przerażające słowa " co?! z takim cukrem ty chcesz mieć dziecko, potwora chcesz zrobić?! Roztrzęsłam się jak galareta, byłam w szoku...Zrobiła mi trzecie usg i nagle stwierdziła " pani ma mięśniaki" ale nic dziś o tym nie powiem...bo...to na następnej wizycie poruszymy,bo to na dziś "tylko" 80 zł, a za tydzień 160...Dotarłam do lekarza rodzinnego w histerii, cała przychodnia napatrzyła się na moje spazmy.Zablokowała moje współżycie z mężem na pół roku,jeżeli zrobiła mi taką krzywdę za jakieś marne sto złotych to uważam,że po prostu jest bezmyślna i pazerna.Byłam kilka lat temu państwowo u niej w przychodni - zachowywała się skandalicznie. Moja asertywna przyjaciółka bardzo ją chwali, nie wiem na czym to wszystko polega...Nigdy nigdy już tam nie pójdę.Zdruzgotało mnie to wymyślanie fikcyjnych chorób...


G

W porównaniu z poprzednią ginekolog , do której chodziłam ponad 10 lat, żałuję, że wcześniej nie poszłam do Pani dr Zając.
Fakt, czekałam na wizytę ponad 40 minut, ale opłacało sie. Moja wizyta trwała ponad 45 minut. Jako pacjentka masz komfort w wielu obszarach ( mam porównanie z poprzednim lekarzem):
- w poczekalni klimatyzacja
- w gabinecie wydzielone WC z bidetem, wszystkie akcesoria do mycia, podpaski itp. do dyspozycji, jelsi chcesz sie umyć, przygotować, nie ma pośpiechu, nie ma problemu.
- w gabinceie pachnąco, czysto.
-Pani doktor ma dla Ciebie czas, to TY jesteś najwazniejsza. Ja maiałam taki komfort psychiczny, że lekarka nie patrzy na zegarek i nie mysli o tym, że ma jeszcze 10 innych zniecierpliwionych pacjentek.
- bardzo fajne, rzeczowe, symaptyczne i konkretne podejście sdo pacjentki. Wyczerpujące odpowiedziu na zadawane pytania. Czujesz że Pani doktor jest tylko dla ciebie.
Reasumując, naprawdę polecam. Wizyta trwała 45 minut, miałam zrobione badanie piersi, dopochwowe USG, badanie manualne. Zero pośpiecu, sero nerwówki. Odnalazłam swojego ginekologa.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Najczęściej zadawane pytania