Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Mickiewicza 33, Strzelce Opolskie
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Byłam u pani dr z bolącym zębem, kiedy wszystkie gabinety były prawie już zamknięte. Ból był nie do zniesienia. Pani Doktor znieczuliła mi go i bez poprawki za jednym razem wyrwała szóstkę. Fachowiec , to mało powiedzieć o pani doktor ! Na 5+. Polecam ze szczerego serca. Ceny przystępne , nie to co w innych gabinetach.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Usuwanie zęba

Jak usuwać zęby to tylko u Dr Gabrieli Mijas, lekarz nie musi byc przesadnie miły. Pani Gabriela zna się na tym co robi. Szybko i sprawnie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski leczenie próchnicy abrazją powietrzną

Szczerze polecam Panią Mijas.Zarówno leczyła mi zęba ale również usuwała zęby.Rewelacyjna,profesjonalna, dokładna i symatyczna.Każdy kto boi się usuwania zęba ,u Pani Mijas wszystko pójdzie szybko i bezboleśnie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Usuwała mi zęba bez zarzutu. Super ! Zastrzyk trochę zaboli bo musi. W końcu jesteśmy żywi i unerwieni ale potem szybko i fachowo! Dziękuję i zaś przyjdę w potrzebie. No i finansowo w bardzo przyzwoitej cenie !!!


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Dr Gabriela Mijas najlepszy chirurg stomatologiczny w moim życiu...jestem dentofobiczka...Pani Doktor staje na wysokości zadania żebym nie odczuwala dyskomforu w żadnym calu. ..najlepszy stomatolog wszech czasów i cudowny chirurg. Dziękuję Pani Doktor wrócę ponownie za każdym razem


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Jestem pod wrażeniem. Polecam Panią Mijas,sympatyczna ,profesjonalna.Na pewno wrócę do gabinetu.Usuwa rewelacyjnie.Jestem bardzo zadowolona.

lek. dent. Gabriela Mijas

Dziekuje milo mi to slyszec:)


Użytkownik zweryfikowany

Jak dla mnie to dycha ale niema takiej skali . Szybko sprawnie i bezboleśnie a do tego konkurencyjne ceny , w moim przypadku 1/3 cen obowiązujących w moim mieście . Jechalam na wizytę z polecenia 40km i na kolejne również pojadę z przyjemnością . Jak najbardziej polecam !!!


B
Użytkownik zweryfikowany

byłam u Pani dr.Mijas niejednokrotnie z dzisiejszym dniem włącznie,pełen profesjonalizm,praca szybka i sprawna,polecam wszystkim.


Użytkownik zweryfikowany

Na wstępie napiszę, że miałem złe doświadczenie będąc pacjentem lekarza stomatologa i od tamtej pory tj. Od wielu lat mam dentafobię co wiąże się z uporczywym unikaniem gabinetów stomatologicznych. Dziś jednak musiałem udać się do stomatologa. Trafiłem do Pani dr. Gabrieli Mijas. Wizytę w tym gabinecie ocenię krótko - pełny profesjonalizm. Co do negatywnej opinii, którą wcześniej tutaj przeczytałem napiszę tak, jak dla mnie lekarz nie musi być lubiany, uprzejmy, miły, za to musi być profesjonalistą i tak właśnie oceniam Panią doktor. Polecam w 100 procentach.


R
Użytkownik zweryfikowany

Pani dentystka bardzo nie uprzejma, opryskliwa, lekceważy pacjenta. Wyimaginowane diagnozy stawia bez zdjęcia RTG. Dzięki niej pozbyłabym się zupełnie zdrowego zęba!. W tej chwili, dzięki swojej ostrożności co do diagnozy, cieszę się zdrowym zębem. Nie polecam! Wręcz odradzam!

lek. dent. Gabriela Mijas

Szanowna Pani. Przez brak czasu dawałam szansę na przemyślenie sprawy. Wizyta odbywała sie przy świadkach. Stwierdzając że jestem nie uprzejma i opryskliwa narusza Pani moje dobra osobiste. jako specjalista mam prawo stawiać diagnozy w oparciu o moją wiedzę i zestaw badań które ja uważam za właściwe i tu słowem "wyimaginowane" nie tylko narusza moje dobra ale i stanowi opinię nieprawdziwą. To ze inny lekarz zastosował metodę zachowawczą i uzyskał moim zdaniem czasowy efekt w niczym nie umniejsza jakości mojej pracy. Zawsze ostateczna decyzja należy do pacjenta. Piszę w dniu dzisiejszym pismo do portalu o ujawnienie danych osobowych w związku ze sprawa z powództwa cywilnego o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych. Mam nadzieję że udowodni Pani te pomówienia i ma Pani na nie niezbite dowody oraz pisemną negatywna ocenę moje pracy innego lekarza równego ranga zawodowa i doświadczeniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Po leczeniu kanałowym górnej szóstki odczuwałam silny, promieniujący na pól twarzy ból, przez kilka miesięcy lekarzom ciężko było postawić diagnozę przyczyny, przy reendo znalazl się tam czwarty kanał, jednak ból nie ustepował. Zdecydowalam sie na wyrwanie zęba (byłam wcześniej u neurologa i laryngologa), od tego czasu minęło 3 miesiące, ból w dziąśle (kości?) wciąż się utrzymuje, choć znacznie mniejszy. Wykonano mi tomografię komputerową, chirurg dentysta stwierdził, że jest tam przepchnięty materiał i zgrubiona błona śluzowa, ale poza tym nic wielkiego - gdy spytałam, czy materiał może być przyczyną bólu, odpowiedział, że nie wie. Wspomniał także, że kość wciąż nie jest do końca wygojona (mijają prawie cztery miesiące od ekstracji). Niestety, nie dowiedziałam się wiele więcej,. Zastanawiam się, co w tej sytuacji robić? Gdzie szukać pomocy? Dodam, że byłam już w kilku gabinetach, tylko w jednym zrobiono mi rtg (reszta lekarzy stwierdziła, że nie ma potrzeby, bo widac, że dziąsło jest zagojone). Czy możliwe są inne przyczyny, czy materiał może utrudniac gojenie kości? Dziękuję.

  NAJPRAWDOPODOBNIE DOLEGLIWOSCI BOLOWE POCHODZA OD NEURALGII A NIE OD ZEBOW ,A LECZENIE ZAPALENIA NERWU LECZY SIE U NEUROLOGA LUB STOSUJAC BLOKADY Z LIGNOKAINY

  lek. dent. Gabriela Mijas

 • Mam pytanie byłem u dentysty ponieważ od dwójki wyszedł mi ropniak dentyska mi go nacięła i przepisała antybiotyk Clindamycin-MIP 600mg zażywam go od 3 dni, ale ropniak zrobił się jeszcze większy idzie aż pod oko i okropnie boli. Co zrobić w takiej sytuacji ?

  trzeba zeba wyrwac

  lek. dent. Gabriela Mijas

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Powiązane wyszukiwania