lek.

Ewa Wnuk

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

51 opinii +dodaj

Umów wizytę
537 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszam do Gabinetu Dentystycznego w centrum Płocka, gdzie w przyjaznej atmosferze otoczymy opieką dzieci, rodziców i ich dziadków. Jestem absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta w gabinecie Pani Ewy to czysta przyjemność. Córeczka Nikola była pozytywnie zaskoczona, pani doktor podejście jest nie do opisania, jest osobą przesympatyczną mimo iż córeczka ma zaledwie 2 latka wszystko jej tłumaczyła krok po kroku, a ta z zaciekawieniem słuchała i nawet się nie obejrzała a już było po wszystkim. Cieszymy się, że udało nam się trafić na tą Panią, pełen profesjonalizm, życzliwość, uśmiech i indywidualne podejście do pacjenta. Gorąco polecam, pozdrawiam serdecznie z córeczką Nikolką.:)

  Ewa Wnuk2016-02-06

  Drogie Panie, wzajemnie; leczenie radosnej Nikolki w towarzystwie uśmiechniętej mamy to czysta przyjemność. Dziękuję i pozdrawiam.

 • M

  Pani Doktor jest przesympatyczną osobą! Dużo rozmawia dzięki czemu odwraca uwagę od zabiegu. Leczy niemal bezboleśnie :)

  Ewa Wnuk2016-02-06

  Pani Moniko, dziękuję za bardzo dobrą opinię. Zapraszam na kolejne konwersacje i leczenie tak ,,przy okazji". Pozdrawiam serdecznie.

 • Jestem bardzo zadowolona, bezboleśnie i szybko, świetne podejście. Byłam pierwszy raz i gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera i nie trzeba długo czekać na kolejne wizyty :) pozdrawiam i dziękuje !

  Ewa Wnuk2016-02-06

  Pani Karolino, dziękuję! Pozdrawiam i zapraszam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła atmosfera, człowiek nawet nie czuje, że siedzi na fotelu w gabinecie stomatologicznym. Miło, przyjemnie i bez bólu. Polecam każdemu!

  Ewa Wnuk2016-04-12

  Pani Moniko, bardzo dziękuję. Pozdrawiam i oczywiście zapraszam ponownie.

 • Mój synuś po wizycie u przemiłej Pani Doktor był mile rozczarowany... Przed wizytą bał się straszliwie bo "wiertarka na pewno boli"... Po wizycie stwierdził, że nie miał się czego bać, że było fajnie a "wiatr i deszcz" (wspomniana "wiertarka") to czadowa sprawa i łachocze po ząbkach i chętnie pójdzie jeszcze raz :)
  Dziękuję pięknie w imieniu Michałka i swoim :)

  Ewa Wnuk2015-10-27

  Pani Beato, dziękuję. Pozdrawiam i zapraszam na kolejne wizyty z małym odkrywcą :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przesympatyczna, pomimo szczerych chęci Pani Ewy mój 5-LATEK nie dał wyleczyć sobie ząbka, ale samą wizytę oceniam na bdb.

  Ewa Wnuk2015-09-26

  Pani Joanno, ponieważ absolutnie nie jestem zwolennikiem ,,leczenia na siłę", muszę przyznać 1:0 dla syna. I chociaż mnie się nie udało, cieszy mnie fakt, że Michałek nie ma przykrych doświadczeń związanych z leczeniem, a przy użyciu nowoczesnych metod jest właścicielem zdrowego uśmiechu. Pozdrawiam i dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie Dziękujemy za wspaniałą opiekę i przywrócenie uśmiechu na naszych twarzach . Pani Ewa leczy ludzi z dentofobii profesjonalnie w miłej atmosferze . Dziękujemy Bardzo . Paulina i Piotr

  Ewa Wnuk2015-09-27

  Pani Paulino, serdecznie dziękuję. Pozdrawiam i zapraszam na wizytę kontrolną.

 • S

  Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę i przywrócenie uśmiechu na naszych twarzach . Profesjonalna usługa i bardzo miła atmosfera , dodam że Pani Ewa leczy ludzi z dentofobii . Bardzo Dziękujemy ....

  Ewa Wnuk2015-09-27

  Panie Piotrze, serdecznie dziękuję. Pozdrawiam i zapraszam

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. Nie ma chyba lepszej dentystki chorych ząbków małego dziecka. Moja córcia później mówiła że kwiatki maluje na zębach:-)szczerze polecam!

  Ewa Wnuk2015-08-05

  Pani Izabelo, dziękuję. Myślę jednak, że w dużej mierze to właśnie Pani sukces. Dziecko błyskawicznie przechwytuje emocje od najbliższych. Do mnie trafiła wspaniała Ania, ufna, bez uprzedzeń, otwarta na nowe doświadczenia. Gratuluję i zapraszam z nadzieją, że nie zawiodę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tradycyjnie super podejscie do pacjenta. Czlowiek zapomina ze jest u dentysty. Szczerze polecam:))))))

  Ewa Wnuk2015-07-29

  :))))))

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do Gabinetu Dentystycznego w centrum Płocka, gdzie w przyjaznej atmosferze otoczymy opieką dzieci, rodziców i ich dziadków.

  Jestem absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej . W latach 2003-2004 odbyłam staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku.
  Podczas dziesięcioletniej pracy, w wiodących płockich gabinetach dentystycznych, nabrałam dużych umiejętności w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi, jak również leczeniu zachowawczym, endodontycznym (kanałowym) i protetycznym dorosłych pacjentów.

  Od czerwca 2014 roku prowadzę Indywidualną Praktykę Dentystyczną przy ul.Kwiatka 5a (rejestracja pacjentów codziennie pod nr 518645985).

  Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu :
  -stomatologii estetycznej
  -stomatologii dziecięcej
  -endodoncji
  -protetyki
  -profilaktyki i wykrywania nowotworów j. ustnej
  -profilaktyki i leczenia wad zgryzu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie (1998-2003)