Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Mały Gabinet Lekarski – dr n. med. Natalia Rogińska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych położnych w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 99 zł

Konsultacja online (opis) • 349 zł


Pobierz aplikację "Doctor.One Pacjent" ze sklepu Play lub AppStore.
Załóż konto
Dodaj lekarza
Wpisz kod: P1JpgT
Poczekaj na akceptację zaproszenia
Wybierz idealny dla siebie abonament. Do wyboru:
1. BabyStart obejmujący stałą miesięczną opiekę laktacyjną w Aplikacji Doctor.One oraz 10%zniżkę na kolejne wizyty stacjonarne Koszt abonamentu: 99 PLN/mc
(Abonament dedykowany jest pacjentom, którzy odbyli pierwszą wizytę stacjonarną i chcą kontynuować opiekę laktacyjną)
2. BabyStartHome obejmujący wizytę laktacyjną domową na terenie Warszawy, stałą miesięczną opiekę laktacyjną w Aplikacji Doctor.One oraz 10% zniżkę na kolejne wizyty stacjonarne
Koszt abonamentu: *** PLN/mc
Opłać abonament w płatności On-line
Ciesz się stałą opieką laktacyjną On-line* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Konsultant Laktacyjny

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

99 zł

Konsultacja online w aplikacji Doctor.One

BabyStart obejmujący stałą miesięczną opiekę laktacyjną w Aplikacji Doctor.One oraz 10%zniżkę na kolejne wizyty stacjonarne Koszt abonamentu: 99 PLN/mc
(Abonament dedykowany jest pacjentom, którzy odbyli pierwszą wizytę stacjonarną i chcą kontynuować opiekę laktacyjną)349 zł

Konsultacja online w aplikacji Doctor.One

BabyStartHome obejmujący wizytę laktacyjną domową na terenie Warszawy, stałą miesięczną opiekę laktacyjną w Aplikacji Doctor.One oraz 10% zniżkę na kolejne wizyty stacjonarne

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mały Gabinet Lekarski – dr n. med. Natalia Rogińska Inny

Początki karmienia piersią bywają bardzo trudne, pełne emocji i nerwów. Pani Ewa przeprowadziła szczegółowy wywiad, badanie mnie i dziecka, skorygowała pozycję, w jakiej przystawiane było dziecko, ale przede wszystkim zaprowadziła spokój w mojej pełnej hormonów głowie. Dzięki jednemu spotkaniu udało się przejść z butelki z odciągniętym pokarmem na karmienie piersią. I tak nasza pełna bliskości droga mleczna trwa już 9 miesięcy. Dziękuję, że dzięki Pani pomocy mogłam tego doświadczyć!

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetna położna, dietetyk kliniczny i doradca laktacyjny w jednym. Wrażenie robi ogrom wiedzy, przygotowanie merytoryczne oraz sprzętowe (m.in.maseczka, rękawiczki, waga, lampa na czoło jak u górnika :) etc) . Pani Ewa odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie dostosowując język do rozmówcy i unikając nomenklatury medycznej. Dla niej nie ma głupich pytań. Nie bez znaczenia jest również poczucie humoru oraz nawiązywanie do swojego doświadczenia jako matki. Podsumowując serdecznie polecam.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo, bardzo polecam Panią Ewę!. W ciągu jednej wizyty laktacyjnej udało się pozbyć się nakładek do karmienia, wzmocnić moje poczucie własnej wartości, ze dam radę spokojnie karmić dzieciaczka. Pani Ewa z anielskim spokojem wszystko szczegółowo tłumaczy, udziela cennych rad, rozwiewa wątpliwości i sprawia, że pod Jej okiem zarówno mama jak i maluch czują się bezpiecznie. Dodatkowo Pani Ewa dokładnie przeprowadza wywiad- nie umknie żaden szczegół, który może mieć znaczenie, profesjonalnie bada mamę i maluszka. To były najlepiej wydane do tej pory pieniążki. Pani Ewo- raz jeszcze dziękujemy!

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zgadzam się że wszystkimi opiniami, które czytam na temat Pani dr Ewy.
Pani Ewa łączy w sobie bardzo duży profesjonalizm, wiedzę merytoryczną poparta dowodami naukowymi ( nie bazuje tylko odczuciach, emocjach i widzimisię) oraz bycie empatyczną osobą. Tworzy to mieszankę, która sprawia, że można zdecydowanie nazwać ją kimś, kto pełni obowiązki z powołania. Braliśmy udział w zajęciach ze szkoły rodzenia w szpitalu przy Żwirki i Wigury. Tam Pani Ewa prowadziła zajęcia z zakresu dietetyki oraz laktacji. Gdy po porodzie napotkaliśmy pierwsze, bardzo traumatyczne dla młodych rodziców chwile, Pani Ewa była pierwszą osobą, która ekspresowo udzieliła nam nieocenionego wsparcia - rozpoczynając od zaplanowania co dalej, wskazując działania, spotykając się z nami w naszej przestrzeni, pozostawiając rekomendacje na to co dalej i dając poczucie bezpieczeństwa. Wiedza Pani Ewy jest też bardzo szeroka - zarówno kwestie dietetyki, położnictwa, doradztwo laktacyjne, precyzyjne zbadanie małego pacjenta, dotykając nawet kwestii fizjoterapii i układania chłopca borykającego sie z dysplazją stawów biodrowych.
W ramach ciąży i połogu mieliśmy kontakt z wieloma pracownikami służby zdrowia, ale Pani Ewa wyróżnia się na ich tle w swoja wiedzą, podejściem do pacjentów dużych i małych oraz ludzką postawa pełną akceptacji i cierpliwości.
Zwykle jestem czuła na kwestie wycen usług, a tu cennika nie oceniam jako szczególnie wysokiego na tle stawek warszawskich. Powiedziałabym, że za ten poziom opieki to cena jest niewygórowana. Święty spokój i zdrowie dziecka niby nie mają ceny, ale mimo wszystko, rachunek nie pozostawił niesmaku.
Pani Ewo, duży ukłon i podziw z naszej strony - rodzice Kuby.

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Gorąco polecam! Straciłam już nadzieję że będę dalej karmić piersią i wtedy z pomocą przyszła dr Ewa. Podpowiedziała jak ponownie rozkręcić laktację. Nie musiałam długo czekać na efekty! Dr Ewa posiada ogromną wiedzę a do tego jest przemiłą osobą.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam! Pani Ewa jest osobą, która wykonuje zawód z powołania. Przy dziecku co człowiek to opinia natomiast Pani Ewa opiera się nie tylko na swoim doświadczeniu, ale także na dowodach naukowych - jest bardzo kompetentną osobą. Tłumaczy wszystko starając się pokazać skąd jest tak, a nie inaczej pod względem biologicznym co mnie bardzo uspokoilo i pozwoliło wiele zrozumieć, zaakceptować i przejść przez cięższe chwilę. Do tego przemiła osoba, bardzo empatyczną i zaangażowana. Polecam!

N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam w 100%, zostalam zbadana, moje dziecko również, Pani Doktor wszystko szczegółowo wyjaśniała, pokazała techniki i pozycje przystawiania do piersi, które bardzo ułatwiły mi życie, ze spokojem odpowiadała na każde pytanie. Bardzo kompetentna i profesjonalna osoba, o miłym, kojącym głosie, po wizycie poczułam się spokojniejsza i pewniejsza. Polecam każdemu.

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Na początku wydawało mi się, że koszt konsultacji jest wysoki, jednak z perspektywy czasu mogę z absolutną pewnością stwierdzić, że warto! Warto było by zapłacić nawet więcej, bo Pani Ewa Kamińska to klasa sama w sobie, wyznaczająca nowe standardy opieki laktacyjnej w Polsce. Jestem osobą raczej sceptyczną, jeżeli chodzi o superlatywy, jednak w tym przypadku przychodzi mi ich na myśl aż nadto. Pani Ewa to przede wszystkim niezwykły profesjonalizm - niesamowite, jak duża jest jej wiedza (którą zresztą aktywnie pogłębia), szczególnie jeżeli porównać ją ze standardową "ofertą" szpitalną na oddziałach położniczych. Starając się rozwiązać mój problem z laktacją podczas wizyty domowej przyjrzała się wszystkim aspektom mojego karmienia - od budowy i działania piersi przez sprawdzenie buzi Dziecka (a przy okazji stwierdziła wadę wędzidełka, którą wcześniej zignorowało troje pediatrów i poleciła nam specjalistę, który je skutecznie podciął - a o dziwo bynajmniej nie było łatwo takiego znaleźć, choć mieszkamy w dużym mieście) aż po poprawne przystawianie, a poza tym przeprowadziła dokładny wywiad środowiskowy. Chociaż spędziła u nas bardzo dużo czasu, ani razu nie okazała zniecierpliwienia, za to ogromną empatię, zrozumienie i mnóstwo ciepła. Była jedyną osobą, która zaoferowała mi realną pomoc, kiedy przechodziłam depresję poporodową. Po konsultacji przesłała mi bardzo szczegółowy i wnikliwy opis wizyty - gdyby porównać go z kartą wypisową ze szpitala, to było jak mechanika kwantowa do mechaniki u pana Miecia. Podsumowując - jeżeli ktoś się waha, niech przestanie. Pani Ewa jest najlepszą konsultantką laktacyjną, jaka nam się przydarzyła. Każdej młodej mamie życzę tak świetnie wykształconej, życiowo mądrej i wzruszająco serdecznej osoby, która na pewno jej poradzi. A my (wraz z pięknie przybierającą na wadze Małą) z całego serca dziękujemy i gorąco pozdrawiamy.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mały Gabinet Lekarski – dr n. med. Natalia Rogińska Inny

Cudowna kobieta. Przede wszystkim z ogromną wiedzą, wyrozumiałością i empatią. Czułyśmy się profesjonalnie zaopiekowane. Na wizycie czułyśmy się niezwykle swobodnie. Pani Ewa uratowała nasze karmienie piersią i sprawiła, że moje początki macierzyństwa stały się cudowne!. Już po pierwszej wizycie w gabinecie moja mała przystawiła się i zaczęła ssać pierś( wcześniej była na butelce). A byłam już na skraju moich możliwości fizycznych i psychicznych przy sesjach z laktatorem. Wcześniej każda próba przystawienia do piersi kończyła się bólem i nowymi ranami na brodawkach. Już od porodu. Po dokładnej ocenie moich piersi, ocenie dziecka( całościowe,-od zajrzenia do buźki, badaniu odruchów po napięcie mięśniowe, wagę, symetrię itd.), poprawnosci naszego przystawiania Pani Ewa udzieliła wiele przydatnych rad i wskazowek. Do domu zaleciła nam komplet ćwiczeń, który co się okazało na kontrolnej wizycie domowej, dał całkiem dobry rezultat. Wędzidełko niestety jest do podciecia ale tutaj też uzyskaliśmy kontakt do specjalistów, którzy zajmują się tylko wedzidelkami. Wszystkie rady od Pani Ewy były trafione, zastosowałam je i pomogły praktycznie od ręki i to jeszcze w gabinecie na pierwszej wizycie. Żałuję tylko, że odnalazłam Panią dr prawie dwa miesiące po porodzie, a nie wcześniej. Niepotrzebnie tyle czasu się meczylam. Przy następnych dzieciach zapisujemy się na wizytę profilaktycznie. Warto było zainwestować i pokonać do Pani te 160 km. Polecam z całego serca!

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mały Gabinet Lekarski – dr n. med. Natalia Rogińska Inny

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Kamińskiej. Pomogła nam zarówno w problemach laktacyjnych na początku naszej drogi, jak i na późniejszym etapie. Jest bardzo profesjonalna i widać, że ma szeroką wiedzę, dzięki czemu można jej zaufać. Z cieplnym podejściem podchodzi zarówno do dziecka jak i do mamy - czułam się wyjątkowo zaopiekowana. Najbardziej doceniam jednak jej zaangażowanie. Próbuje różnych metod, wszystko dokładnie wyjaśnia, nie pospiesza podczas wizyt. Bardzo polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Konsultant Laktacyjny