dr

Ewa Joanna Kondracka

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej, Stomatolog

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
125 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych dla lekarzy medycyny estetycznej w GWSH. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny estetycznej i Anti-Aging.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: SILESIA MED Centrum Medycyny i StomatologiiUsługa: medycyna estetyczna

  Przesympatyczna, pogodna, przy tym konkretna. Byłam już trzeci raz na ustach, zawsze wychodzą ładnie! Zrobiła mi też uszczerbioną jedynkę i w ogóle nie widać różnicy w kolorycie. Polecam i jeszcze raz polecam, pozdrawia pacjentka z Chorzowa :)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie zębów

  Pani dr Kondracka jest moim stomatologiem od 2 lat zawsze konkretna, pewna tego co robi. W stosunku do pacjenta otwarta i wyrozumiała. Przeszłam przez kilku stomatologów i uważam , że Pani dr Kondracka jest bardzo dobrym lekarzem i lepiej nie mogłam trafić. Polecilam juz znajomym, byli, zobaczyli i ... potwierdzili moją opinie. W rękach dr Kondrackiej czuję się pewnie i wiem, że wszystko robi z pełnym profesjonalizmem. Polecam. Agnieszka Machura

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból zęba

  Byłam u tej Pani z dzieckiem pierwszy i ostatni raz. Zero podejścia do dziecka, dyskusja z pomocą stomatologiczną tonem co najmniej lekceważącym na temat innego pacjenta z bólem przy nas w stylu: "rano przyjmowałam na fundusz - teraz jestem prywatnie".- może dopuszczalne, ale dlaczego przy innych pacjentach - osobiście nie polecam.
  Finalnie - usługa wykonana, ale sytuacja była mało przyjemna - szczególnie dla 9-letniego dziecka które pierwszy raz w życiu było w takiej sytuacji.
  Bardzo niesympatyczna

  Ewa Joanna Kondracka2017-11-02

  Dzień dobry,
  Szanowna Pani pracuję w dwóch miejscach Silesia Med i Kosmo Dental Clinic - w żadnym z tych miejsc nie świadczę usług z NFZ. Pani opinia jest nieprawdziwa i rażąco narusza mój stosunek do Pacjentów i do pracy.
  Z poważaniem, Ewa Kondracka

 • C
  Lokalizacja: Kosmo Dental Clinic s.c.Usługa: Wymiana plomby

  Jestem bardzo zadowolona i pod ogromnym pozytywnym wrażeniem, Pani doktor Ewa Kondracka to pełen profesjonalizm, na bardzo wysokim poziomie, również pod względem kultury osobistej. Każdy zabieg wykonany z ogromną dokładnością i pełnym wyjaśnieniem tego, co będzie robione. Oczywiście wszystko bezboleśnie!
  Cały personel oceniam na 5 z +, na pewno będę polecać moim znajomym!

  Ewa Joanna Kondracka2017-11-02

  Dziękuję! Zapraszam ponownie.

 • P

  Zazwyczaj jak przychodzę na zabieg z pogranicza medycyny estetycznej, wiem już czego chcę, ktoś mi to robi, płacę i mam wyjść. Jak przyszłam do Pani doktor, to usłyszałam, że oczywiście może mi powtórzyć zabieg, który już miałam (mezoterapia igłowa), ale proponuje lepszy preparat, inną technikę i zaczęła omawiać moją buzię. Generalnie byłam zaskoczona, że jej się chciało poświęcić tyle czasu na rozmowę. Dalej jestem tak zaskoczona, że weszłam na ten portal. W końcu jakiś lekarz, który wyrazi swoją opinię, ale także wysłucha, okaże empatię i prawdziwe zainteresowanie! Szczerze polecam

  Ewa Joanna Kondracka2017-11-02

  Dziękuję! Zapraszam ponownie.

 • I

  wizyta u stomatologa zazwyczaj kojarzy się wszystkim z przykrym doświadczeniem i koniecznością, ale nie dotyczy to wizyt i leczenia u Pani Ewy. Podejście Pani Ewy do pacjenta oraz jej doświadczenie, wiedza, umiejętności i znajomość najnowszych technik sprawia, że wchodzi się do gabinetu z przyjemnością. W 100% polecam Panią dr. Ewe Kondracką jako świetnego stomatologa.

  Ewa Joanna Kondracka2017-11-02

  Dziękuję! Zapraszam ponownie.

 • J

  Bardzo fajna pani doktor! Uratowała mi zęba, który zdaniem innego lekarza był do usunięcia! Poza tym pani doktor Ewa jest cierpliwa i wszystko dokładnie tłumaczy. Miła atmosfera, daję piątkę z plusem i polecam gdzie się da!

 • K

  Kompetentna i miła P Doktor. Posiada świetne podejście do dzieci, cierpliwa dla małego pacjenta,a to się ceni w pracy z dziećmi. Pierwsza wizyta z moją córeczką odbyła się w celu zapoznania małej z gabinetem oraz z P. Dr. Mała usiadła na fotelu i Pani Dr wytłumaczyła spokojnie wszystko co się znajduję w gabinecie, więc na drugą wizytę córeczka przyszła juz spokojnie i nie boi się, gdy wspominam o dentyście. Właśnie takiego lekarza szukałam, Pani Ewa widać, że ma doświaczenie w tym co robi i super kontakt z dzieckiem !
  Śmiało polecam tą lekarkę !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych dla lekarzy medycyny estetycznej w GWSH. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny estetycznej i Anti-Aging.
  Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych preparatów i nowych technik wykorzystywanych w medycynie estetycznej w Polsce i za granicą. Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, nici liftingująch.

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti - Aging