Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Krucza 13 lok. 1A Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Karta płatnicza, Przelew na konto

Konsultacja psychoterapeutyczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jest mi niezmiernie miło, że poszukując pomocy zdecydowałeś się zapoznać się z moim profilem. To bardzo ważne, abyś wiedział kim jest osoba, której po...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica Lękowa

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Krucza 13 lok. 1A,

ul. Krucza 13 lok. 1A Warszawa

Opinie

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mimo, że z mężem jesteśmy niedługo małżeństwem, pomoc była nam potrzebna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt. Pani Elwira jest konkretna i bezpośrednia. Jeśli ktoś potrzebuje mocnej ręki, jest idealna :) Polecamy z całego serca .


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM problemy z lękiem

Na spotkania z Panią Elwira zaczęłam przychodzić, jak w moim życiu nastąpiły diametralne zmiany. W trakcie terapii poznałam źródła moich problemów i nauczyłam się, jak sobie radzić z emocjami.Dzięki terapii moje życie zmieniło się na dużo łatwiejsze i przyjemniejsze, relacje z ludzmi, zarówno tej bardziej i mniej osobiste stały się lepsze, a ja sama lepiej radzę sobie ze stresem, lękiem, lepiej panuję nad emocjami :) Każdemu mogę polecić spotkania z Panią Elwirą, warto :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM psychoterapia indywidualna

Do Pani Elwiry przyszłam z powtarzającymi się problemami w związkach, które były związane z lękami. Terapia trwała ok. 9 miesięcy i była momentem przełomowym w moim życiu. Pomogła mi zrozumieć dużo rzeczy, których nie byłam świadoma do tej pory oraz nauczyła mnie lepiej kontrolować emocje, z którymi się spotykam na codzień. Pani Elwira - to bardzo mądra kobieta, która nie narzuca swojej opinii i światopoglądu podczas terapii, pełna profesjonalizmu i chęci pomóc każdemu ze swoich pacjentów :) Serdecznie dziękuję!


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowałem się na konsultacje u specjalisty ponieważ, odkąd pamiętam miałem problem z emocjonalnym zaangażowaniem w relacje i nic nie wskazywało na poprawę. Dzięki Pani Elwirze, odkryłem prawdziwą naturę swojego problemu, poznałem metody radzenia sobie z nim i rozpocząłem proces przemiany. Przede mną jeszcze lata pracy, ale już teraz mogę stwierdzić, że konsultacje zakończyły się sukcesem. Po raz pierwszy w życiu jestem w szczęśliwej relacji, a z każdym tygodniem przeżywam ją coraz mocniej i głębiej. Dziękuję Pani Elwiro!


J
Użytkownik zweryfikowany

Do pani Elwiry trafiłam w trudnym momencie swojego życia. Już po pierwszym spotkaniu zarysowała tok potrzebnej terapii i sposób jej realizacji. Z początku byłam nieufna, irytował mnie jej spokój i opanowanie, gdyż sama jestem niecierpliwa i lubię efekty od razu. Z czasem przekonałam się, że właśnie takie działanie wobec mnie odnosi skutek. Nasza współpraca oparta była na zaufaniu, współdziałaniu ale również dyskusji czy polemice. Pani Elwira jest świadoma swoich umiejętności i wiedzy, a przy tym jest niesamowicie delikatna, subtelna i wrażliwa. Czuję, że dzięki Niej, ale i swojej pracy pokonam każdą przeciwność losu.
Dziękuję pani Elwiro za ten wspólny rok!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Chodziłam do Pani Elwiry regularnie przez 9 miesięcy. Przyszłam do niej spanikowana, przestraszona i pełna obaw o przyszłość. Powodów tego nawarstwiło się wiele. Ale Pani Elwira pomogła mi poukładać myśli i nauczyć się siebie. Dzięki niej wiem, że problemy zawsze były są i będą, ale najważniejsze jest podejście do nich. Teraz jestem spokojna i idę śmiało przez życie. Dziękuję!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM psychoterapia indywidualna

Do Pani Elwiry przyszłam z problemem DDA i zaburzeniami odżywiania. Długo szukałam specjalisty, który będzie zajmował się tymi dwiema sprawami. Wybór terapii u Pani Elwiry okazał się tym właściwym. Jest to osoba bardzo empatyczna i dokładna, od razu darzy się ją zaufaniem. Każda wizyta przebiegała pod jej bacznym okiem - zawsze z uwagą starała się zrozumieć problem. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko polecić leczenie u Pani Adamczyk.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM poradnictwo dla doroslych

Spotkania z panią Elwirą są dla mnie bardzo pomocne, odzyskuję spokój i równowagę. Pani Elwira stwarza świetne warunki do otwarcia się, poruszenia głeboko ukrytych problemów. Sprawnie naprowadza na rozwiazania, do których samodzielne dotarcie mogłoby trwać bardzo długo.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM konsultacje terapeutyczne

Byłam u Pani Elwiry po raz pierwszy, była to również moja pierwsza wizyta u psychoterapeuty. Jestem gotowa na kolejne spotkania i wierzę, że Pani Elwira pomoże mi przejść i przezwyciężyć moje trudności. Jest osobą bardzo ciepłą i pełną empatii, szybko znalazła podłoże mojego problemu i wspólnie ustaliłyśmy cel terapii i zadanie, jakie muszę wykonać, aby terapia miała sens. Bardzo polecam Panią Elwirę, jako bardzo dobrego specjalistę i już nie mogę się doczekać na kolejne spotkanie.


Użytkownik zweryfikowany

Do gabinetu pani psycholog Adamczyk przyszłam synem, cierpiał na ADHD, o czym dowiedziałam się dopiero po kontakcie z Panią psycholog. Dzięki pracy, jaką wspólnie włożyłyśmy w pracę nad synem, nie ma on teraz żadych problemów w szkole, zmienił się nie do poznania. Zmianę zauważyli też jego nauczyciele. Jestem z syna bardzo dumna, a Pani psycholog dozgonnie wdzięczna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia odżywiania

  Mam b.stresujace zycie , w zw. z tym po kazdym zdenerwowaniu zasiadam do zajadania problemow . Przytylam ok. 20 kg . Co robic? Nie moge sobie sama poradzic . Od 10 lat opiekuje sie 93 letnia mama ze schizofrenia i mania przesladowcza . Jak schudnac kiedy po kazdym stresie siegam po jedzenie ?

  Witam Panią, wyobrażam sobie, że sama opieka nad osoba która jest chora psychicznie jest niezwykle obciążająca emocjonalnie. Najważniejsze w takich sytuacjach jest umiejętność dbania o siebie przy równoczesnym wsparciu specjalisty, który zna specyfikę relacji z osobami chorującymi na schizofrenie. Serdecznie zapraszam do kontaktu Elwira Adamczyk!

  mgr Elwira Adamczyk

 • Witam.
  Mam 17 lat. Od rozpoczęcia liceum, które jest na dość wysokim poziomie, zaczęłam zauważać u siebie coraz bardziej nasilone objawy perfekcjonizmu, jednak nie tego zdrowego. Odrabiając zadania czy wykonując projekty poświęcam minimum paręnaście godzin, a i tak potem wpadam w spazmy, iż praca nie jest wystarczająco dobra. Często mam wyrzuty sumienia, jeśli moje wyniki nie są wystarczająco dobre bądź jeśli ktoś ma wyższe, miewałam również myśli samobójcze z tego powodu. Wszystko co robię, robię z linijką w dłoni. To są jedynie przykładowe czynności, które zawsze muszą być wykonane przeze mnie idealnie, bo tak naprawdę cały dzień się pilnuję aby wszystko było perfekcyjne, choć nigdy wg mnie takie nie jest. Sytuacja jest dla mnie wykańczająca, bo powoduje, że śpię średnio 2-5 godzin dziennie. Wakacje nie są dla mnie okresem odpoczynku, bo nie umiem sobie wyobrazić, że ktoś inny mógłby być ode mnie w nauce lepszy. Co mogę zrobić, jeśli stwierdzenia "A co się stanie, jeśli nie będzie perfekcyjnie?" nie pomagają?
  Proszę o poradę
  O.

  Witam Panią. Jest pani zaniepokojona tym, że odczuwa wewnętrzny przymus wykonywania różnych czynności perfekcyjnie, jednocześnie zaczyna przekładać się to na stan Pani zdrowia. Zachęcam Panią do rozmowy z terapeutą, który pomoże w odzyskaniu równowagi w Pani życiu. Zachęcam do kontaktu Elwira Adamczyk

  mgr Elwira Adamczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jest mi niezmiernie miło, że poszukując pomocy zdecydowałeś się zapoznać się z moim profilem. To bardzo ważne, abyś wiedział kim jest osoba, której po...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica Lękowa

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)