Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Reymonta 36A, Żelechów
Medicus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

M

pani doktor może i miła ale za to w recepcji nie za bardzo najpierw trzeba się nastać zanim łaskawie obsłużą mam wrażenie że robią to z łaski.zupełnie inne są gdy przyjdzie jakiś znajomy to i bez kolejki go załatwią i wizytę wcześniej ustalą jak potrzeba.pani doktor nawet w miarę,ale gdy dziecko chorowite to radzę poszukać innego specjalisty moje dziecko w ciągu zimy dostało 8 różnych antybiotyków z tej przychodni(to chyba nie jest całkiem ok.).


W

Bardzo dobry lekarz, miły i fachowy, mnie nigdy nie odmówiła pomocy i szczerze powiedziawszy nie słychać w Żelechowie innych opinii. Ten post o odradzaniu to nikt inny jak konkurencja go napisała, ponieważ odbiera systematycznie im pacjentów. Sądzę, że gdyby była kiepskim lekarzem nie miałaby tyle pacjentów co te dwie przychodnie razem wzięte. Wiem, że zawsze mogę na Panią doktor liczyć, że mogę zadzwonić i czasem poradzić się telefonicznie. Cierpliwa !!!! Nie odmawia wykonania badań laboratoryjnych ( co nie jest takie oczywiste u nas w Żelechowie). .


W

Od bardzo dawna jestem wierną pacjentką Pani Doroty Stefaniak-Żak.Bardzo pomogła mi i moim dzieciom w każdej trudnej zdrowotnej chwili. Fakt, że czasami ma trudniejsze dni i nie zawsze jest uśmniechnięta, ale to tylko człowiek i ma prawo czasami czuć się trochę gorzej.Mimo wszystko uważam, że to bardzo dobry lekarz i człowiek. Pozdrawiam.


I

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,jesteśmy u niej już długo i jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki.Może nie ma zbyt dużo czasu ale to dlatego,że ma mnóstwo,małych,chorych pacjentów i stara się wszystkim pomóc!


G

uśmiech to i owszem,brak szacunku dla pacjentów,brak czasu nawet w nagłych przypadkach.Podczas wizyty pacjent badany jest bardzo ogólnikowo.nie polecam.


M

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki Pani Doktor.
Jest zawsze miła,uśmiechnieta,ma czas,żeby wszystko wyjaśnić i rozwiać nasze wątpliwości.
Mamy przewlekle chore dziecko i myślę że każdy rozumie jak ważna jest pomoc i życzliwość lekarza w takich przypadkach.
Mimo,że wyprowadziliśmy się przed 2 laty z Żelechowa to nadal jesteśmy jej pacjentami i nie zamierzamy szukać nikogo innego,mimo,że na wizytę musimy dojechać ok.30 km.
Polecam wszystkim takiego prawdziwie "rodzinnego" lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie