Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy. Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każ... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy.
  Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każdego problemu, wytłumaczyć przyczynę i leczenie schorzeń z jakim zgłaszają się pacjenci.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Polecam z całego serca dr Danute Dąbrowska, jest to lekarz profesjonalny poDchodzący do każdego pacjenta indywidualnie.Lecze obecnie moje dziecko i nie znam lepszego lekarza od dr. DABROWSKIEJ.Pelen profesjonalizm jeżeli chodzi o doktor jak i o całą klinikę

 • Profesjonalna i bardzo sympatyczna.Postawiła słuszną diagnozę, udzieliła wyczerpujących wyjaśnień i ustaliła leczenie.Cenię Panią doktor nie tylko za ogromną wiedzę lecz indywidualne podejscie do pacjenta.Polecam :-)

 • Przesympatyczna Pani Doktor, która podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Bardzo pomogła i trafnie "wstrzeliła" się w problem. Polecam !

 • P

  Jestem stałą pacjentką kliniki Pani Danuty Dąbrowskiej głównie w zakresie medycyny estetycznej (czas niestety robi swoje :)) i jestem bardzo zadowolona z porad i zabiegów, które są zawsze dostosowane indywidualnie do moich potrzeb, a nie do tego co mi się wydaje. Ufam profesjonalizmowi Pani Doktor, polecam. Urszula Plewka

 • Z

  U Doktor usuwałam laserowo znamiona. Przed zabiegiem zostałam poinformowana na czym polega zabieg, jak przebiega gojenie i jak postępowac z miejscem po zabiegu. Jestem baaardzo zadowolona z efektów, polecam wszystkim dr Dąbrowską. Po zabiegach nie mam już szpecących znamion a dzięki laserowi również blizn. Jest to dla mnie ważne, bo zabieg był na twarzy. Pani dr jest bardzo kompetentna a pozostały personel umie otoczyc opieka pacjenta. Dziękuję :)

 • C

  Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa, a co najważniejsze z ogromną wiedzą. W bardzo fachowy, przystępny i szczegółowy sposób wytłumaczyła istotę choroby i proces jej leczenia. Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani Doktor i wdzięczni za tak profesjonalną obsługę. Polecam wszystkim!!!!!
  Klinika-profesjonalizm, życzliwość, wysoka kultura i wspaniała atmosfera

 • M

  Trafiłam do Pani Danuty z powikłaniami po grypie. Żaden z wcześniejszych lekarzy nie mógł mnie zdiagnozować. Pani Danuta od razu trafiła z diagnozą (rumień guzowaty) i po zastosowanym leczeniu dzisiaj dalej mogę cieszyć się zdrowiem. Ponadto jest wspaniałym człowiekiem - taktowna, delikatna, szalenie miła. Wspaniale traktuje pacjentów. Wszystkim życzę aby spotykali takich lekarzy.

 • K

  Doktor Dąbrowska leczyła moje nastoletnie dziecko z powodu łupieżu. Syn otrzymał fachową poradę w jaki sposób stosować szampony, które pomogły. Dodatkowo Pani Doktor przeprowadziła ze mną i synem obszerny wywiad na temat zdrowia dziecka, zauważyła AZS, na które syn cierpi od urodzenia i podała zalecenie na temat diety. Gorąco Polecam! Doktor jest osobą ciepłą, miłą, nie istnieje granica, bariera, miedzy pacjentem a lekarzem.

 • Wg mnie, Pani Danuta to stuprocentowa profesjonalistka. Jej podejście do mojej osoby i choroby mógłbym porównać do do zachowania mamy względem dziecka- sympatyczna, potrafiąca wytłumaczyć wszystko w sposób jasny dla laika, a przy tym konkretna. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę u Pani Danuty.
  Z czystym sumieniem polecam tę Panią każdej osobie z chorobą skóry.

 • Będąc dzisiaj pacjentem odniosłem wrażenie wysokiego profesjonalizmu ze strony Pani Doktor. Miła i profesionalna obsługa ! Polecam