Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy. Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każdego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: MEDESTA DERMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA LEKARZ DANUTA DĄBROWSKA I MICHAŁ DĄBROWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA

  Prawdziwy lekarz z powołania z bardzo fajnym podejściem do pacjenta. Wszystko cierpliwie tłumaczy i nie bagatelizuje żadnego zgłoszonego problemu. A co najważniejsze - trafnie diagnozuje i i wprowadza leczenie, które szybko przynosi efekt! Polecam z czystym sumieniem :)

 • S
  Lokalizacja: MEDESTA DERMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA LEKARZ DANUTA DĄBROWSKA I MICHAŁ DĄBROWSKI SPÓŁKA PARTNERSKAUsługa: usuwanie zmian naczyniowych

  Byłem u Pani dr. Danuty Dąbrowskiej już na kilku wizytach, za każdym razem z innym problemem i zawsze zostawał on w 100% rozwiązywany. Na początku wizyty zawsze zostaje miło przywitany przez cały personel, następnie Pani doktor dokładnie sprawdza naszą przyczynę wizyty i bardzo dużo tłumaczy na czym polega powstanie naszego problemu jak i jego leczenie. Śmiało mogę polecić Panią Danutę każdemu kto potrzebuje pomocy dermatologa. Jeśli sam jeszcze będę potrzebował takiej pomocy to już wiem do kogo się kierować.

 • K
  Lokalizacja: MEDESTA DERMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA LEKARZ DANUTA DĄBROWSKA I MICHAŁ DĄBROWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA

  Rzadko kiedy można spotkać się z takim cudownym, indywidualnym podejściem do pacjenta. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor Dąbrowskiej.Poświęciła mi dużo swojego czasu ,bardzo kompetentna i rzeczowa, dokładnie wyjaśnia przyczyny i metody leczenia, które dobiera indywidualnie do pacjenta .Przemiły personel i rodzinna atmosfera w klinice Medesta zachęca do tego ,że na pewno tu jeszcze wrócę .

 • Polecam z całego serca dr Danute Dąbrowska, jest to lekarz profesjonalny poDchodzący do każdego pacjenta indywidualnie.Lecze obecnie moje dziecko i nie znam lepszego lekarza od dr. DABROWSKIEJ.Pelen profesjonalizm jeżeli chodzi o doktor jak i o całą klinikę

 • Profesjonalna i bardzo sympatyczna.Postawiła słuszną diagnozę, udzieliła wyczerpujących wyjaśnień i ustaliła leczenie.Cenię Panią doktor nie tylko za ogromną wiedzę lecz indywidualne podejscie do pacjenta.Polecam :-)

 • Przesympatyczna Pani Doktor, która podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Bardzo pomogła i trafnie "wstrzeliła" się w problem. Polecam !

 • P

  Jestem stałą pacjentką kliniki Pani Danuty Dąbrowskiej głównie w zakresie medycyny estetycznej (czas niestety robi swoje :)) i jestem bardzo zadowolona z porad i zabiegów, które są zawsze dostosowane indywidualnie do moich potrzeb, a nie do tego co mi się wydaje. Ufam profesjonalizmowi Pani Doktor, polecam. Urszula Plewka

 • Z

  U Doktor usuwałam laserowo znamiona. Przed zabiegiem zostałam poinformowana na czym polega zabieg, jak przebiega gojenie i jak postępowac z miejscem po zabiegu. Jestem baaardzo zadowolona z efektów, polecam wszystkim dr Dąbrowską. Po zabiegach nie mam już szpecących znamion a dzięki laserowi również blizn. Jest to dla mnie ważne, bo zabieg był na twarzy. Pani dr jest bardzo kompetentna a pozostały personel umie otoczyc opieka pacjenta. Dziękuję :)

 • C

  Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa, a co najważniejsze z ogromną wiedzą. W bardzo fachowy, przystępny i szczegółowy sposób wytłumaczyła istotę choroby i proces jej leczenia. Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani Doktor i wdzięczni za tak profesjonalną obsługę. Polecam wszystkim!!!!!
  Klinika-profesjonalizm, życzliwość, wysoka kultura i wspaniała atmosfera

 • M

  Trafiłam do Pani Danuty z powikłaniami po grypie. Żaden z wcześniejszych lekarzy nie mógł mnie zdiagnozować. Pani Danuta od razu trafiła z diagnozą (rumień guzowaty) i po zastosowanym leczeniu dzisiaj dalej mogę cieszyć się zdrowiem. Ponadto jest wspaniałym człowiekiem - taktowna, delikatna, szalenie miła. Wspaniale traktuje pacjentów. Wszystkim życzę aby spotykali takich lekarzy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy.
  Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty staram się podejść kompleksowo do każdego problemu, wytłumaczyć przyczynę i leczenie schorzeń z jakim zgłaszają się pacjenci.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia