Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


531 77..... Pokaż numer


NIP

5423437391

Adres firmy

Jurowiecka 21 lok. U7, Białystok

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Grunwaldzka 44, Sopot

200 zł

Falkowski Dental ClinicGrunwaldzka 44, Sopot

200 zł

Falkowski Dental Clinic


Beniowskiego 1/U2, Gdańsk

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji

Pozostałe usługi


Grunwaldzka 44, Sopot

200 zł

Falkowski Dental Clinic

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam z wyróżnieniem kierunek lekarsko-dentystyczny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Zajmuję się głównie stomatologią estetyczną, prot...

Zobacz pełen opis

Edukacja

  • Gdański Uniwersytet Medyczny

Zakres porad

  • Protetyka stomatologiczna

Doświadczenie

  • Marina Dental Clinic
  • Falkowski Dental Clinic

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Niemiecki

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Falkowski Dental Clinic Konsultacja stomatologiczna

Z całego serca polecam dr Claudię. Pełna obaw zdecydowałam się na poprawę estetyki uśmiechu. Od samego początku czułam się zaopiekowana na każdym polu. Zostałam przeprowadzona przez wszystkie etapy, od wymaganego leczenia, przez projekt uśmiechu, związane z tym koszty i finalnie założenie licówek. Pani doktor wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem i niesamowitą dokładnością, rozwiewając przy tym wszystkie moje wątpliwości. Każda wizyta odbywała w bardzo miłej atmosferze. Lepiej nie mogłam trafić :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Falkowski Dental Clinic Konsultacja stomatologiczna

Serdecznie polecam p. Claudie
Szybko, fachowo i miło !

O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Falkowski Dental Clinic Konsultacja stomatologiczna

Polecam Panią Doktor, wszystko szczegółowo wyjaśniła i była miła.


C
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Leczylam kanalowo 2 zeby u dr Wasileskiej . Bylam zaskoczona bezbolesnym podaniem znieczulenia . Callowicie zrelaksowana bez stresu zdarzylo sie przysnac podczas zabiegow . Pelen profesjonalizm Pani doktor wzbudzill we mnie calkowite zaufanie I poczucie bezpieczenstwa ze zostana moje zeby bardzo dobrze wyleczone . Jestem zachwycona dr Claudia Wasilewska


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Perfect Smile Clinic Konsultacja stomatologiczna

To była moja pierwsza wizyta u stomatologa od dłuższego czasu, przyszłam z wieloma obawami jednak dzięki fachowemu podejściu wizyta przebiegła w miłej atmosferze a co najważniejsze bezboleśnie. Bardzo polecam, z pewnością wrócę!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Perfect Smile Clinic Inny

Claudia Wasilewska jest profesjonalna we wszystkim co robi. Pracuje na nowoczesnym sprzęcie, zrozumiale tłumaczy stan zębów i każdy krok zabiegu. Po wizycie nie musiałem wracać na poprawki, co zdarzało mi się u innych dentystów. Dobrze znieczula, co też nie jest standardem w tej branży. Szczerze polecam.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z całego serca polecam. Od razu po pierwszej wizycie obdarzyłem Doktor Claudię wielkim zaufaniem i przez kolejnych dziewięć lub dziesięć wizyt się nie zawiodłem. Mega profesjonalne podejście a przede wszystkim zaangażowanie w to aby pacjent czuł się dobrze i wyszedł zadowolony.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Perfect Smile Clinic Inny

During the treatment at dr. Wasilewska she was hurring trying to get things done as soon as possible. She did 4 teeth at one visit, without Koferdam, probably neglecting the quality. It wasn't budged treatment at the public clinic where you could expect something like this. I paid pretty much for all. But I expected more comfort and quality of service for such money.

After treatment I've got several issues like rough surfaces of teeth, sharp parts of one of the tooth. On the second visit I said my complains to her about one of the tooth that had rough surface. She started to arguing that she did nothing on the side where I feel rough surface, I said maybe some matterial went there and after a long arguing she agreed that maybe something went there.

After second visit I feelt also rough surface of another teeth, sharp parts of third was hurting my tongue. I went to the control visit asking to fix this. She said that it is OK and everything should be like this. After several attempts trying to fix sharp surface I felt nothing changed so I was worried that she is drilling the right place and was trying explain a long time where is it exactly. She didn't try too much to cooperate.

But later after 5 days started to feel pain when I eat something on the side of this tooth. I was waiting it to gone because she said that sometimes it can hurt for a while. But it didn't. I called to make an appointment to check it but they pretending they can't hear me by the phone and wrote me a message that they can't do this because I don't trust the doctor.

I beileve you can find a better place to leave your huge chunk of money.

lek. dent. Claudia Wasilewska

Bardzo nieprzyjemne doświadczenie z Pacjentem mimo prostego i poprawnie wykonanego leczenia zachowawczego.
Pacjent zataił istniejące choroby i przyjmowane leki. Zachowywał się agresywnie, przez co przy ostatniej wizycie została wezwana ochrona.
Mam nadzieje, ze uda się Panu odnaleźć godnego zaufania lekarza.
Pozdrawiam, Claudia Wasilewska.


W
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: MEDISS Dental Clinic

Bardzo dobra, konkretna i zaangażowana w leczenie Pani doktor. Oczywiście, wizyta przebiegła w dobrej atmosferze i kompletnie bez bólu. Polecam serdecznie


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDISS Dental Clinic

Profesjonalna wizyta. Leczenie kanałowe i onlay w porządku, miła atmosfera. dowiedziałem się co dokładnie będzie robione z moim zębem, jaki jest przebieg leczenia i możliwe opcje.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania