Mgr

Bogna Listewnik

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Fizjolistek"Usługa: terapia czaszkowo- krzyżowa

  Pani Bogna od dwóch miesięcy pomaga mi w walce z bólem, spietymi mięśniami - masaz czaszkowo krzyzowy - dystonia ogniskowa, skurcz powiek Polecam bardzo terapię u Pani Bogna bo jest ona profesjonalistka a Pani Bognie bardzo dziękuję Anna Bobkowska

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Bogna Listewnik- absolwentka studiów fizjoterapii na Gdańskiem Uniwersytecie Medycznym, pasjonatka zawodu, stale się dokształca, w pełni oddana pacjentowi. Głównymi obszarami jej zainteresowań jest ortopedia i reumatologia. Skutecznie pomaga w takich dolegliwościach jak:


   - bóle kręgosłupa-ostre i chroniczne,
   - rwa barkowa, rwa kulszowa,
   - bóle barku, bark zamrożony, zespół cieśni barkowej, uszkodzenie stożka rotatorów
   - łokieć tenisisty, łokieć golfisty
   - ból nadgarstka, zespół cieśni nadgarstka
   - ból biodra, stawu krzyżowo-biodrowego
   - ból kolana, kolano biegacza
   - problemy stawu skokowego, stan po skręceniu
   - stan po wszczepieniu endoprotezy
   - choroba zwyrodnieniowa stawów,
   - stany pourazowe, powypadkowe, po złamaniach, po operacjach ortopedycznych
   - szum w uszach, problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym, zatokami
   - migreny, napięciowe bóle głowy
   - częste zaparcia, bóle około menstruacyjne
   - autyzm,
   - szum w uszach, problemy z zatokami i stawem skroniowo-żuchwowym
   - bóle mięśniowo-powięziowe
   - choroba Parkinsona

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Gabinet Rehabilitacji "Fizjolistek"

  Sienkiewicza 9, 80-227 Gdańsk, pomorskie

  Masaż leczniczy od 100 zł
  Sesja terapeutyczna od 100 zł
  Terapa manualna od 100 zł
  Terapia czaszkowo- krzyżowa od 100 zł
  Karnet 10 wizyt od 900 zł
  Kurs masażu relaksacyjnego od 100 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Fizjolistek"Usługa: terapia czaszkowo- krzyżowa

   Pani Bogna od dwóch miesięcy pomaga mi w walce z bólem, spietymi mięśniami - masaz czaszkowo krzyzowy - dystonia ogniskowa, skurcz powiek Polecam bardzo terapię u Pani Bogna bo jest ona profesjonalistka a Pani Bognie bardzo dziękuję Anna Bobkowska

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Fizjolistek"

   Bardzo sympatyczna a przede wszystkim profesjonalna fizjoterapeutka. Posiada ogromną wiedzę, jest zaangażowana i naprawdę chce pomóc. Dokuczliwy ból kręgosłupa praktycznie zniknął już po pierwszej wizycie. Polecam!

  • J
   Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Fizjolistek"

   Z Bogną współpracuję już od 2 lat. Miałam już w życiu kilku fizjoterapeutów i wiem, że Bogna to świetny fachowiec :) jestem dosyć trudnym przypadkiem i jestem z efektów naszej pracy bardzo zadowolona ! Gorąco polecam !

  • Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji "Fizjolistek"Usługa: masaż leczniczy

   Niesamowity profesjonalizm wprost emanuje z rąk tej Pani!
   Żaden ból nie ma z Nią szans. Wybity w przeszłości bark zaczął dokuczać po latach. Z czasem dyskomfort się pogłębiał, aż był nie do zniesienia. Dopiero wizyta u Pani Bogny pozwoliła mi normalnie funkcjonować, a także m. in. spać na ulubionym boku.

  • Dojeżdżamy 100 km na wizytę do pani Bogny,naprawdę warto. Efekty jej pracy są odczuwalne, bardzo polecam, to świetny fachowiec

  • Bardzo polecam gabinet!!!! Pani Bogna emanuje pozytywną energią już na wejściu, pełen profesjonalizm w swojej pracy. Po masażu czułam się jak nowo narodzona a do tego bardzo przystępne ceny.

  • Bardzo dobry fachowiec. Ma wielkie serce dla swoich pacjentów. Pomaga mi ze stresowym napięciem pleców. Dziękuję :) Polecam wszystkim !

  • K

   Bogna ratuje :) Całe życie mam problemy z bólem kręgosłupa (wypracowane skwapliwie przez złą postawę ale nie tylko!) i do tej niesamowicie profesjonalnej kobiety trafiłam przez zupełny przypadek. Jest pierwszym masażystą (fizjoterapeutką) w moim życiu który mnie nie głaskał tylko zabrał się porządnie do roboty! W wielu sprawach udało się mi naprawdę pomóc. Jako, że pracuje scenicznie, wszelkie spięcia w okolicach krtani nie pozwalają mi prawidłowo funkcjonować - po opisaniu problemów następuje niemalże ich natychmiastowe rozwiązanie. Jak nie na jednej to na kolejnych wizytach. Za co jeszcze ją cenie? Za poświęcanie czasu. Za określoną ilość pieniedzy należy się godzina zegarowa - Bogna widzi, że jest mega problem, ma poczucie, że czegoś "nie skończyła" to nie nastawia budzika tylko pracuje do momentu w którym poczuje, zę delikwenta może spokojnie wypuścić. MEGA OSOBA i tyle :)

  • M

   Osoba dająca z siebie wszystko dla Pacjenta, wkłada to dużo siły, a nie tylko 'głaszcze' - tym samym jeszcze nie raz skorzystam:)

  • Wystarczyła jedna wizyta i po bólu:) Bardzo dobre podejście do pacjenta, połączone z dużą wiedzą i doświadczeniem, sprawiają ,że w przypadku bólu zawsze tu wrócę i każdemu z ręką na sercu polecam ;)))