Adres

Kopcińskiego 69/71, Widzew , Łódź
Centrum Medyczne TriMedic (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Kopcińskiego 69/71, Łódź

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne TriMedic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedic wada wrodzona

Trafiliśmy do doktora ponieważ poprzedni lekarz nie spełniał naszych oczekiwań odnośnie prawidłowego prowadzenia stóp z wadą wrodzoną SKS. Groziła nam poważna operacja, a nieskuteczne leczenie za długo się przeciągało. Pan doktor wszystko pięknie wyprowadził i ciągle kontroluje postępy. Ma wspaniałe podejście do dzieci, dużą wiedzę i skupia się na dalszej przyszłości dziecka, nie tylko na tym co będzie za rok.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedic konsultacje ortopedyczne

Do doktora jechaliśmy z naszym synkiem ponad 300 km. I nie żałuję. Wszystko wytłumaczył.Odpowiadał na pytania cierpliwie i ze zrozumieniem.Polecam z całego serca.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból kolan

Pan doktor opiekował się moją 16-letnią córką i jedyne co mogę powiedzieć ,to że jest to wspaniały lekarz, trafna diagnoza, zawsze wszystko zrozumiale wyjaśnione, sposób leczenia też trafny. Będę go polecać z czystym sumieniem. po prostu lekarz marzenie każdego rodzica.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG stawów biodrowych niemowląt

Wspaniały człowiek, ponieważ traktuje pacjenta tak samo na NFZ , jak i na wizycie prywatnej. Ponad to specjalista w swoim fachu. Szybko i konkretnie, dzięki doktorowi uniknęliśmy szerokiego pieluchowania, wystarczyły ćwiczenia :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedic

Ciężko jest znaleźć lekarza z tak cudownym podejściem do małego pacjenta. Profesjonalizm w każdym calu. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądać leczenie. I nie chodzi tylko o informacje jak pielęgnować bioderka maluszków ale tak jak w przypadku mojej 6 letniej córki z porażeniem mózgowym o bardzo powazna operacje biodra. Ortopeda, który ma ogromną wiedzę i umiejętności (także z działu neurologii). Z czystym sumieniem będę polecac.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny,miły i uczynny człowiek ale przede wszystkim profesjonalista w każdym calu i pod każdym względem.Takich lekarzy to już chyba nie ma.


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz jakich mało. Wszystko fachowo sprawdził ocenił i pokierowal dalej. Ma super podejście do maluszków. Będziemy polecać.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pięć gwiazdek to stanowczo zbyt mało. Fantastyczny lekarz i człowiek. Wspaniale komunikuje się zarówno z rodzicami jak i samymi maluchami. Bardzo dokładnie i przede wszystkim zrozumiale tłumaczy schemat leczenia i jego zasadność. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów. Miałam do czynienia z wieloma lekarzami, ale jeszcze nigdy z takim, o którym bez mrugnięcia okiem jestem w stanie powiedzieć, że ma powołanie. Polecam z czystym sercem


J
Użytkownik zweryfikowany

Z Panem Doktorem miałam kontakt podczas badania profilaktycznego USG bioderek mojego dziecka. Naprwdę lekarz godny polecenia. Mimo, że badanie było na NFZ i nie było długie to wizyta obyła się w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Pan Doktor wytłumaczył wszytko co i jak. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie