dr hab. n. med.

Beata Zielnik-Jurkiewicz

Laryngolog, Alergolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Doktor habilitowany nauk medycznych (rozprawa doktorska w zakresie chorób krtani, praca habilitacyjna w zakresie chorób uszu)

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Doktor habilitowany nauk medycznych (rozprawa doktorska w zakresie chorób krtani, praca habilitacyjna w zakresie chorób uszu)

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie

  Specjalista w otolaryngologii dziecięcej, otolaryngologii i alergologii

  Ordynator Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza w Warszawie przy ul. Niekłańskiej 4/24, w którym wykonuje operacje laryngologiczne u dzieci

  DOROBEK NAUKOWY I ZAWODOWY

  Zagraniczne staże naukowe/szkolenia w zakresie chirurgii otolaryngologicznej oraz chorób nosa, zatok przynoowych, gardła, krtani i uszu u dzieci i dorosłych

  Belgia - Catholic University Leuven, Ghent University
  Stany Zjednoczone - Mount Sinai School of Medicine New York, Snowmass Sun Valley,
  Holandia - University Hospital, Research Institute Brain & Behaviour w Maastricht

  186 publikacji i prac naukowych, 23 rozdziały w książkach, współredakcja 3 monografii, redaktor książki

  102 referaty na kongresach polskich/zagranicznych (Stany Zjednoczone, Kanada, Japonia, Australia, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Szwecja, Finlandia)

  Promotor przewodów doktorskich, kierownik specjalizacji z zakresu otorynolaryngologii/otolaryngologii dziecięcej

  Przewodnicząca Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, były członek Zarządu Głównego PTORL ChGiSz

  Wiceprzewodnicząca Komisji ds. Produktów z Pogranicza Urzędu Rejestracji Leków

  Laureatka I nagrody głównej Złota Perła w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym Perły Medycyny Polska Przedsiębiorczość 2011

  Organizatorka posiedzeń i sesji naukowych z otolaryngologii dziecięcej i alergologii

  Wykładowca z zakresu otolaryngologii i alergologii

  Członek polskich i zagranicznych towarzystw naukowych: PTORL ChGiSz, PTORL Dziecięcych, PTA, International Society of Audiology, International Society for Infectious Diseases

  Członek grup eksperckich w zakresie standardów leczenia i diagnostyki chorób otorynolaryngologicznych, członek komisji i konkursów egzaminacyjnych, recenzent w naukowych czasopismach medycznych polskich i zagranicznych, członek zespołów redakcyjnych czasopism lekarskich.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Alergologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T

  Przyjechaliśmy do szpitala (Niekłańska 4 w Warszawie), z przewlekłym zapaleniem ucha u córki. Trafiliśmy na oddział gdzie p. Beata jest ordynatorem. Uderzyło nas wyjątkowe nieprzyjemne podejście. Jako rodzice od pierwszej chwili rozmowy czuliśmy dosyć niechętne nastawienie. W trakcie 3 rozmów finalnie nie dowiedziałem się niczego - w kwestii skąd się wzięła choroba?, co dalej mamy robić? i na przyszłość zwracać uwagę? Mieliśmy wrażenie że lekarz był bardziej zainteresowany stażystą podczas obchodów niż samym pacjentem. W mojej opinii córka była potraktowana jak rzecz... Taki króliczek na którym doktor mogłaby pokazać parę ciekawostek stażystce. W żaden sposób nie próbowała nawet wytłumaczyć celu badania, ani tego co za chwile zrobi dziecku, przez co dzieciak bronił się - Nie polecam tego lekarza nikomu.

 • S

  Pani doktor wygłasza opinie w sposób arbitralny i tonem nie znoszącym sprzeciwu - nie potrafi
  (lub nie chce, sama nie wiem, co gorsze) wytłumaczyć istoty schorzenia czy zalecanego zabiegu (a drenaż ucha zaleca bardzo lekką ręką, wydaje mi się, że na wyrost). Czuję się potraktowana przedmiotowo - lekarka nie nawiązuje kontaktu wzrokowego z rodzicem, zastanawiałam się momentami, do kogo właściwie mówi. Nie potrafi wg mnie przekazać wiedzy medycznej w sposób wyczerpujący i przystępny dla osoby spoza środowiska. Badanie dziecka przebiega sprawnie, jeśli jest ono wcześniej przygotowane i zaznajomione z procedurą (czyli kiedy usiądzie nieruchomo i pozwoli obejrzeć ucho), w innym przypadku lekarka w żaden sposób nie stara się zainteresować dziecka, wytłumaczyć czy odwrócić uwagę (co potrafi zrobić większość pediatrów-stażystów), tylko wymaga unieruchomienia dziecka siłą i robi swoje ignorując małego pacjenta. Kontakt z tą Panią był dla mnie przykrym doświadczeniem i, pomimo tego, że z całą pewnością ma ogromną wiedzę, mam nadzieję więcej jej nie spotkać (pojechaliśmy prosto na konsultację do foniatry z CZD i już wiem, że można inaczej). Odradzam tego lekarza, przynajmniej dla dziecka.

 • Trafiliśmy do Pani Profesor po multum wizyt u innych specjalistów - laryngologów, neurologów, alergologów.. To dopiero po diagnozie Pani Profesor, że nasz synek zmaga się od długiego czasu ze stanem zapalnym zatok, po przejściu zabiegu, wrócił do zdrowia. Zawdzięczamy Pani Profesor jego zdrowie. Było wiele chwil, w których wątpiliśmy w lekarzy, do póki nie poznaliśmy Panią Doktor. Jest profesjonalna, konkretna, ma ogromne doświadczenie i wiedzę medyczną oraz doskonałe podejście do dzieci. Bardzo, bardzo polecamy.

 • Witam niestety nie popieram panstwa ze to dobry specjalista chyba żeby w 5 minut zarobić 200 zl pani doktor skierowała syna na operacje 3 migdała i nadciecie błony w uszach gdyz wysiekowe zapalenia miał niestety operacja nie przyniosła zadnych rezultatów syn od nowa ma zielone smierdzonce katary które koncza sie zapaleniem uszu z perforacja własnie teraz przechodzi znów zapalenie uszu a pani doktor po operacji która była w marcu a kontrola w maju powiedziała ze wszystko jest ok a moje sugestje były ze nie widze róznicy bo katary sie nadal utrzymuja i bola uszy jest juz 3 raz od operacji a to juz 2 miesiace wiec dziecko wymaga diagnostyki a pani dr mowi ze panikujemy i zebysmy sie nie martwili wszystko jest dobrze wracamy zadowoleni a za dwa dni zapalenie uszu i i znów kolejny antybiotyk miało byc lepiej po wycieciu migdała a nie jest wymazy z gardła i nos ok teraz wymaz z ucha czekam na wyniki zeby tak dziecko musiało cierpiec przez brak profesionalizmu to kary godne jak pomoc synowi moze to zatoki jak to zdiagnozowac skoro mowia ze jest ok

 • Zdecydowanie polecam! Pani doktor operowała moją córkę. Jest bardzo konkretna, miała super kontakt z dzieckiem, a przede wszystkim wszystko spokojnie kilkakrotnie wyjaśniła, dlaczego taki zabieg, w czym ma pomóc etc. Po zabiegu też poświęciła nam czas. Oby więcej takich lekarzy :)

 • Pani Doktor to wspaniały człowiek! Moja 5-letnia córcia jest dzięki Niej najweselszą dziewczynką pod słońcem. Nieprzemijające zapalenia zatok i uszu, które doprowadziły do poważnego niedosłuchu oraz przerośnięte migdały, tak że dziecko dławiło się własną śliną są dla nas tylko przykrym wspomnieniem. Pani Doktor jest oddana pacjentowi i stanowi wzór dla innych lekarzy. Jest ciepła, wrażliwa i przede wszystkim jest CZŁOWIEKIEM. Cieszę się, że los postawił JĄ na mojej drodze. Polecam wszystkim mamom, które boją się oddać swoje pociechy na operację.

 • Polecam w 100%. Po trwających około rok czasu wysiękowym zapaleniu ucha i nieustannych infekcjach w końcu trafiliśmy do pani doktor. Od razu skieowanie na drenaż uszu i wycięcie 3 migdałka. Wtedy synek miał 2,5 roku. Właśnie minął rok od operacji i rewelacja. Przez cały miniony sezon jesienno-zimowy jedna wirusowa infekcja (chodził do żłobka). A Pani doktor miła i sympatyczna, a przy tym bardzo profesjonalna.

 • Bardzo dobry specjalista, rzeczowa, konkretna i sympatyczna. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Operowała mojego syna. Polecam w 100%.

 • Bardzo konkretna i profesjonalna lekarka. Po dwóch latach zmagań z różnymi lekarzami, pomogła nam rozwiązać problem powracającego wysiękowego zapalenia uszu. Zabieg wycięcia migdała był w lutym, od tej pory mój syn ani razu nie miał problemu z uszami,mimo drobnych infekcji. Mam jeszcze jedną uwagę, dawno nie spotkałam lekarza, który nie próbuje wyciągnąć ze mnie pieniądze na niekończących się wizytach. U nas odbyły się tylko dwie i temat był zamknięty. Bardzo ją polecam.

 • Bardzo polecam Panią Doktor, wszystkim rodzicom, którzy borykają się z problemem przerośniętych migdałków, byłam u wielu lekarzy którzy zwodzili mnie, wystarczyło spotkanie z Panią Doktor, która natychmiast zdiagnozowała nasz problem i zaproponowała operację. Dziś jesteśmy już po zabiegu. Ciepła, miła z niesamowitym podejściem do dzieci.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online